Klinika didina nari

Deltuva, vykdytojai doc. Janulevičienė, vykdytojai gyd.

Retų akių ligų centrui vadovauja doc.

Siekiant gilinti žinias ir vystyti tam tikras oftalmologijos sritis įsteigti klinikiniai sektoriai: Kataraktos, glaukomos ir lazerinės chirurgijos sektorius vadovas prof.

Žaliūnienė Vitreoretinalinės chirurgijos sektorius vadovas gyd. Miliauskas Ragenos ligų ir uveitų sektorius vadovas prof.

Žemaitienė Akių onkologijos, rekonstrukcinės ir plastinės chirurgijos sektorius vadovė dr. Miniauskienė Tinklainės ligų sektorius vadovas doc.

Gydytojai dalijasi stebuklu: Viliaus gyvybė išgelbėta pirmą kartą taikytu moderniu metodu 12 Šio tikslo Kauno klinikos e aktyviai siekiama jau septynerius metus, kuomet buvo priimtas sisteminis sprendimas — operacinėse esančius švirkštus ir vaistus žymėti spalvotais lipdukais. Siekiant ir toliau lengvinti specialistų komandos darbą, mažinti klaidų tikimybę bei didinti pacientų saugumą, visose operacinėse vienodai žymimi ir stalčių skyreliai, o juose vaistai sudedami vienoda tvarka, rašoma pranešime spaudai. Andrius Macas. Tačiau pažangiosios metodikos ir sisteminiai Klinika didina nari tobulėja, todėl ir mes nuo šių metų rugsėjo Kauno klinikų operacinėse žymime ne tik švirkštus, tačiau ir stalčių skyrelius, o vaistus juose išdėstome standartizuotai, t.

Balčiūnienė Žvairumo ir neurooftalmologijos sektorius vadovas doc. Klinika - vienintelė Lietuvoje, kurioje atliekamos intraokulinės operacijos vaikams.

Klinikoje operuojami ir gydomi sudėtingiausi akių ligomis sergantys pacientai iš visos Lietuvos, teikiama pagalba onkologinėmis bei retomis akių ligomis sergantiems pacientams. Mokslinė veikla Nuo m.

Nuorodos kopijavimas

Per 5 metus Akių ligų klinikos darbuotojai publikavo mokslinius straipsnius, iš jų 56 Clarivate Analytics Journal Citation Reports sąrašo leidiniuose, parengė ir išspausdino 7 mokomąsias knygas ir monografijas. Pagrindinės mokslo veiklos kryptys: imunogenetinių ir metabolinių žymenų paieška sergantiems amžine geltonosios dėmės degeneracija ir sergantiems greitai progresuojančia diabetine retinopatija; fenotipinės išraiškos sergant regos nervo uždegimu bei jų sąsaja su molekuliniais žymenimis; regos funkcijų ir imunogenetinių žymenų sąsajos su hipofizės adenomos morfologiniais pokyčiais; pseudoeksfoliacinio sindromo sąsajos su išemine širdies liga ir oksidaciniu stresu; ragenos ligų naujų klinikinių išraiškų bei imunogenetinių žymenų paieška, naujų kataraktos operacijos metodų efektyvumo vertinimas, glaukomos sąsajų su kitomis neurodegeneracinėmis ligomis ir naujų inovatyvių neinvazinių diagnostikos ir gydymo metodų paieška.

Vykdomi projektai: m. Jame dėl to netgi padidintas lovų skaičius nuo 15 iki Tokio skaičiaus pacientų klinikai neteko priimti pastarąsias 4 savaites. Didžiausias antplūdis buvo praėjusių metų pabaigoje lapkričio ir gruodžio mėnesiais, kai per dieną tekdavo priimti po 50 žmonių su COVID simptomais.

Šis žymėjimas turi ir specialiuosius reikalavimus: lipdukų ilgis turi būti ne daugiau nei 6 cm, o plotis — 1,5 cm. Paviršius turi būti lipnus, padengtas sveikatai ir aplinkai nekenksmingais klijais, o lipdukų forma ir spalvos turi atitikti nustatytus standartus.

Atgal Gruodžio 14, Gruodžio 15 d. Lietuvos Respublikos Seime bus svarstomas pagalbinio apvaisinimo įstatymo projektas, sulaukęs neigiamų specialistų bei pacientų vertinimų.

Taip pat ministro buvo prašoma patikslinti, ar tikrai yra neoficialus sutarimas su konkrečiais nekilnojamojo turto vystytojais dėl pačiame Vilniaus centre, Kalvarijų ir Žalgirio gatvių sankryžoje, esančio ligoninės sklypo ir pastatų komplekso. Kliuvo L. Kasčiūnui ir konkursas klinikos vadovo postui užimti.

Sukuriamų embrionų skaičiaus ribojimas ir jų šaldymo draudimas yra nepagrįstas. Tai ženkliai didina tikimybę, kad moterims teks kartotinai taikyti brangų medikamentinį gydymą bei intervencines procedūras su narkoze, kurios gali sukelti sveikatai ir gyvybei gresiančias komplikacijas.

Besąlyginis trijų embrionų perkėlimas į gimdą didina daugiavaisio nėštumo ir jo komplikacijų riziką.

Į šias klinikas bus registruojami šeimos gydytojo siuntimą turintys pacientai, kurie turės atvykti jiems paskirtu konkrečiu laiku. Tokios naujovės numatytos sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtintame apraše.