Kaip padidinti savo nari ziurekite vaizdo irasa

Laišką, kai paskelbsite naują vaizdo įrašą. Tokiu atveju taip pat norite jiems pranešti, kas jūs esate. Pridėkite keletą grupių ar papildomų filmuotų vaizdų.

Library: naršykite nuotraukas ir vaizdo įrašus, sutvarkytus pagal dienas, mėnesius ir metus. Taip pat galite naršyti nuotraukas, jau sugrupuotas pagal svarbius žmones, vietas ir kategorijas.

Library: naršykite nuotraukas ir vaizdo įrašus, sutvarkytus pagal dienas, mėnesius ir metus.

Visame ekrane peržiūrėdami nuotrauką galite atlikti vieną iš toliau nurodytų veiksmų. Didinkite arba mažinkite mastelį: dukart palieskite arba išskleiskite pirštus, norėdami didinti — padidinę vilkite, norėdami peržiūrėti kitas nuotraukos dalis, dukart palieskite arba suimkite pirštais, norėdami sumažinti.

Bendrinkite Palieskitetada pasirinkite bendrinimo būdą; žr. Palieskite arba vilkite nuotrauką žemyn, norėdami toliau naršyti arba grįžti prie paieškos rezultatų.

Pasirinkite nuotrauką ar vaizdo įrašą, tada braukite aukštyn, kad pamatytumėte antraštę, arba pridėkite antraštę teksto lauke po vaizdu. Braukdami aukštyn nuotraukoje ar vaizdo įraše, taip pat matysite toliau nurodytą informaciją.

Nuotraukos užfiksavimo vieta; žr. Kitų netoliese padarytų nuotraukų peržiūros nuoroda.

Paleiskite vaizdo įrašą, kad jis būtų pradėtas leisti visame ekrane be garso, tada atlikite bet kurį iš toliau nurodytų veiksmų. Norėdami pristabdyti, leisti, nutildyti ir vėl įjungti garsą, palieskite leistuvo valdiklius, esančiu po vaizdo įrašu; palieskite ekraną, jei norite paslėpti leistuvo valdiklius.

Jei norite perjungti iš viso ekrano režimo į ekranui pritaikytą režimą ir atvirkščiaidukart palieskite ekraną.

Žengti 1 dalis iš 5: Sukurkite tinkamus aprašus Suteikite vaizdo įrašui tinkamą pavadinimą. Suteikite savo vaizdo įrašui patrauklų pavadinimą.

Pritaikytos skaidrių pateikties leidimas Skaidrių pateiktis yra jūsų nuotraukų rinkinys, kuris suformatuotas ir nustatytas leisti muziką. Palieskite kiekvieną nuotrauką, kurią norite įtraukti į skaidrių demonstraciją, tada palieskite. Norėdami keisti skaidrių pateikties temą, muziką ir kt.

  • В трех-четырех сотнях метров от входа в тоннель он остановился, чтобы свериться с картой.
  • Pritraukite daugiau žiūrinčiųjų savo vaizdo įrašams „YouTube“ | Patarimų | June
  • Конечно, люди не способны на это, ведь наши познания всегда ограничены, а статистика всегда сводит к минимуму применимость наших критериев.
  • "Наверное, баркстон-хиксовы, - подумала Николь.
  • Penio dydis per 16 metu
  • Nariai vyru dydis
  • Kaip žiūrėti „Amazon Prime“ vaizdo įrašus „Android“ - - Kaip -