Amziaus ir dydziu

Kartais, apibūdinant modelį, paminėta pėdos ilgis. Galų gale jūs nepriimsite matavimų iš kieno nors kūdikio! Šio matavimo tikslumas yra labai svarbus perkant galvos apdangalus. Ir Kinijoje drabužiai nėra pažymėti augimo, kaip ir kitose šalyse, bet pagal amžių. Kombinezonas puikiai atrodys sezono pradžioje.

Jeigu jūs nesate tikri dėl savo vaiko pėdos dydžio, mes jums paruošėme patarimų kaip paprastai jį patiems sužinoti savo namuose. Kai jūs išmatuosite savo vaiko pėdutę ir žinosite jos dydį centimetrais, pasinaudoję žemiau pateikta lentele, galėsite lengvai pritaikyti tinkamą dydį.

Kaip matuoti vaiko pėdą: 1 žingsnis: Nubrėžkite tiesią liniją per popieriaus vidurį. Paprašykite vaiko, kad jis padėtų savo pėdutę per vidurį popieriaus prispaudęs kojos kulniuką į sieną. Pažymėkite popieriuje kur prasideda pėda ties ilgiausiu nykščiu.

Atkreipkite dėmesį: Kūdikių ir mažesnių vaikų pėdutes patogiau matuoti pridėjus popierių prie jų kojyčių ir pažymėjus atstumą tarp kulno ir nykščio, kuris paskui išmatuojamas irgi centimetrais. Matavimo patarimai: Matuokite vaiko kojytę dienos pabaigoje, kai ji būna didžiausia.

Matuokite su kojinėmis, kurias jie dėvės nešiodami batukus. Matuokite abi kojytes ir pirkite batukus pagal didesnę kojytę.

Geriausia matuoti jūsų vaiko Amziaus ir dydziu, kai ji stovi vertikaliai. Vaikų kojos didėja labai sparčiai tad jas matuoti reiktų kas 2 — 3 mėnesius.