Ziureti vaizdo irasu nario patobulinimo metoda, KAIP ATSISIŲSTI ĮDĖTĄ VAIZDO ĮRAŠĄ IŠ BET KURIOS SVETAINĖS - TECHNOLOGIJOS -

Taigi, jūs turėtumėte žinoti, kaip jį atidaryti. Tiesą sakant, svetainė veikia su daugiau nei vaizdo svetainių. Pirmiausia parodžius galutinį rezultatą, žiūrovui bus sukurtas pasitikėjimas. Galite kontroliuoti multimedijos failo dydį ir vaizdo įrašo kokybę. Norėdami įkelti iš savo kompiuterio, spustelėkite piktogramą Pridėti. Kartais aš taip įpratau, ko mokau, kad pamirštu pradedančiojo poreikius, ir šis žingsnis padeda tai išspręsti.

Deividas yra vaizdo profesionalas ir pakankamai žino apie makiažą, kad galėtų pasidalinti savo žiniomis. Tačiau profesionalus gamintojas iš tikrųjų iškart sukuria žiūrovo pasitikėjimą ir sulaiko jų dėmesį.

Kaip pridėti vaizdo įrašų įrašus prie „WordPress“ įrašų ar puslapių

Konkretūs pavyzdžiai Virš visko,konkretūs pavyzdžiaitai, ką pasieks žiūrovas, greitai sukurs pasitikėjimą. Aš daug labiau linkęs žiūrėti vaizdo įrašą iki galo, jei žinau, koks bus rezultatas.

Pirmiausia parodžius galutinį rezultatą, žiūrovui bus sukurtas pasitikėjimas. Pirmoji šio vaizdo įrašo minutė pateikia konkretų pavyzdį, kokie veiksmai bus atlikti.

Tai užima nuobodžią užduotį ir verčia ją siekti galutinio tikslo.

Naujinti versiją dabar Įrašymas kaip vaizdo įrašo failo Sukūrę skaidres ir įrašę laikus ir pasakojimus bei lazerinio žymiklio gestuskuriuos norite įtraukti, esate pasirengę sukurti vaizdo failą. Meniu Failas spustelėkite Įrašyti ir siųsti.

Kalbėk kalba Teisingai vartojant žodžius nustatoma jūsų, kaip galingo instruktoriaus, autoritetas. Tarkime, kad žiūrovas mokosi kažko konkretaus apie programą, pvz.

Taip pat svarbu, jei reikia, paaiškinti, ką tie terminai reiškia paprasta kalba, kad žmonės, kurie yra nauji to, ko mokote, taip pat galėtų sekti paskui. Norėdami išvengti tokių momentų, galite greitai išjungti fotoaparatą. Tam spustelėkite susitikimo ekrano apačioje esančią parinktį Sustabdyti vaizdo įrašą.

Pateikties pavertimas vaizdo įrašu

Arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite savo vaizdo įrašą ir pasirinkite Stabdyti vaizdo įrašą. Išjunkite vaizdo įrašą prisijungdami prie susitikimo Jei norite išjungti vaizdo įrašą, turite naudoti anksčiau pateiktą nustatymą.

Vėliau vaizdo įrašą taip pat galite pradėti bet kada. Norėdami tai padaryti, eikite į vaizdo mastelio keitimo nustatymus. Tada, prisijungdami prie susitikimo, pažymėkite laukelį šalia Išjungti mano vaizdo įrašą.

Keisti vaizdą Kai būsite susitikime, jums bus parodytas visų dalyvių vaizdo įrašas mažomis plytelėmis. Tai žinoma kaip galerijos peržiūra.

Kaip sukurti paprastą vaizdo įrašą

Jei manote, kad tai blaško dėmesį, galite jį pakeisti tik norėdami parodyti garsiakalbio vaizdo įrašą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite garsiakalbio arba galerijos rodinio piktogramą, esančią susitikimo ekrano viršuje.

Be to, nors daugelis svetainių leidžia tiesiogiai atsisiųsti vaizdo įrašų turinį, kitos, pvz. Parodysiu, kaip atsisiųsti įdėtą vaizdo įrašą naudojant naršyklės plėtinį, VLC medijos leistuvą, žiniatinklio įrankius, kūrėjo įrankius jūsų naršyklėje ir kaip paskutinę priemonę kaip naudoti ekrano fiksavimo programinę įrangą atsisiųsti vaizdo įrašas.

Kanalo narysčių teikiamos privilegijos

Kaip minėta pirmiau, yra daugybė skirtingų vaizdo įrašų svetainių, o vieniems tinkantys įrankiai gali netikti kitiems. Geriausia turėti daugybę galimų įrankių, kad norimą vaizdo įrašą galėtumėte gauti tada, kai to norite. Pastaba: kai kurios svetainės tyčia nustatė skelbiamų vaizdo įrašų apribojimus, kad žmonės negalėtų atsisiųsti jų vaizdo įrašų. Atsisiųskite vaizdo įrašus naudodami naršyklės plėtinius Naršyklės plėtiniai yra vienas paprasčiausių vaizdo įrašo atsisiuntimo būdų.

Įdiegę naršyklės plėtinį, paprastai vienu mygtuko paspaudimu galite atsisiųsti įdėtus vaizdo įrašus.

Kaip matote, atsisiųsti subtitrai yra vos žmogui skaitomas. Tikrai galite redaguoti rankomis, tačiau šiuo metu yra 33 eilučių. Taigi, jei nenaudojate uždarų antraščių programos, venkite jų. Dar nesijaudinkite dėl pasikartojančios dalies.

Pažvelkime į tris mūsų mėgstamiausius plėtinius, skirtus atsisiųsti ir išsaugoti turinį. Šie plėtiniai veikia daugelyje įterptųjų vaizdo įrašų svetainių.

Vidutinis 4,1 žvaigždutės įvertinimas iš daugiau nei atsiliepimų yra patikimas šaltinis, jei bandote atsisiųsti turinį į savo įrenginį iš daugybės internetinių svetainių ir šaltinių.

Plėtinys leidžia lengvai suprasti, kada įterptą vaizdo įrašą galima atsisiųsti ir išsaugoti jūsų įrenginyje.

  1. The Kaip vaizdo formatas yra vienas populiariausių būdų mokyti žiūrovus.
  2. Pateikties pavertimas vaizdo įrašu - PowerPoint
  3. Kaip nustatyti nario dydi nenumatant jo

Abi platformos buvo reguliariai prižiūrimos ir atnaujinamos, kad būtų užtikrintas tolesnis abiejų platformų pajėgumas. Atsisiuntimo ir konversijos procesas yra greitas ir paprastas. Dirbdami prie vaizdo įrašo teksto, rasite daugybę tokių frazių ir žodžių. Tiesiog grįžkite prie anksčiau naudoto modulio Kopijuoti ir Redaguotiįklijuokite naują pereinamąjį laukelį, kad pakeistumėte kitą, tada spustelėkite Skelbti 10 Čia galioja dublikatas.

Po paskelbimo nauji patobulinti subtitrai bus rodomi sąraše. Dabar galite juos rodyti vaizdo įraše, o ne generuojamas automatiškai. Norėdami pakeisti, spustelėkite parinkties Kiekvienai skaidrei skiriamos sekundės dešinėje esančią rodyklę aukštyn, kad padidintumėte, arba rodyklę žemyn, kad sumažintumėte sekundžių skaičių.

sabadosnegros.org

Jei įrašėte pasakojimą ir žymiklio judesius bei nustatėte jų laiką, spustelėkite Naudoti įrašytus laikotarpius ir tekstą. Spustelėkite Kurti vaizdo įrašą.

Vaizdo įrašų atsisiuntimas iš konkrečių svetainių Kartais norėtume atsisiųsti vaizdo įrašus, kad galėtumėte juos žiūrėti neprisijungę, nes mes neturime prieigos prie interneto arba nenorime išnaudoti savo duomenų.

Lauke Failo vardas įveskite vaizdo įrašo failo vardą, raskite aplanką, kuriame bus failas, tada spustelėkite Įrašyti. Žiūrėdami į ekrano apačioje esančią būsenos juostą, galite sekti vaizdo įrašo kūrimo eigą.

Uždirbkite 400 USD + žiūrėdami vaizdo įrašus (4,00 USD už vaizdo įrašą) NEMOKAMAI užsidir...

Vaizdo įrašas gali būti kuriamas net keletą valandų, atsižvelgiant į vaizdo įrašo ilgį ir pateikties sudėtingumą.