Suzinokite savo nario dydi internete

Naujienos taip pat gali būti Teams į jūsų kanalą. Tačiau atminkite, kad mažosios bendrijos nariu gali būti tik fizinis asmuo! Tačiau pasinaudoti šia sąlyga galima tik tuo atveju, jeigu tris kalendorinius metus iš eilės, įskaitant ir pirmuosius veiklos metus, jūsų MB veikla nėra stabdoma, MB nėra likviduojama, reorganizuojama ar perleidžiama naujiems dalyviams.

Šiame straipsnyje supažindinama, kas yra grupės, ir pateikiama naudingų tolesnių veiksmų saitų. Jei norite sužinoti apie "Microsoft" šeimos narių apsaugą ir kaip šeimos grupė padeda palaikyti ryšį su šeimos nariais ir juos apsaugoti "Windows 10", "Xbox" įrenginiuose ir "Android" įrenginiuose, ieškokite "Microsoft" šeimos grupė.

Nereikia rūpintis, kaip rankiniu būdu priskirti teises pasiekti visus šiuos išteklius, nes įtraukus narių į grupę jiems automatiškai suteikiamos reikiamos teisės naudoti grupės teikiamus įrankius.

Be to, grupės — tai nauja ir patobulinta funkcija, kuri anksčiau buvo naudojama siuntimo sąrašuose ar bendrinamose pašto dėžutėse. Konkretūs teikiami ištekliai šiek tiek skiriasi nuo kuriamos grupės tipo. Kokio tipo grupę reikia sukurti?

Svarstydami parinktis nepamirškite, kad jos retai yra tinkamos visiems. Jei jūsų komanda nori bendradarbiauti naudojant elektroninį paštą ir turi bendrinamą kalendorių: "Microsoft " grupės kūrimas programoje "Outlook".

Jei jūsų komanda nori bendradarbiauti nuolatinių pokalbių aplinkoje arba naudoti įdėtąsias taikomąsias programas: Sukurkite "Microsoft" komandą. Jei norite sukurti didelį, atvirą diskusijų forumą savo Suzinokite savo nario dydi internete, pvz.

Kokį įrankį pasirinksite pradžiai, šiek tiek priklauso nuo to, kokios rūšies grupėje dirbate.