Pamokos Kaip spustelekite nario vaizdo irasa

Atsižvelgiant į pateikties turinį, gali tekti sugaišti nemažai laiko norint sukurti vaizdo įrašą. Galite koreguoti savo turinį pagal šią informaciją, jei tai nuolat vyksta jūsų transliacijose. Jei jūsų pikas vyksta tiesiai srauto viršuje, pavyzdžiui, šis yra 4 minutės ir 45 sekundės, tai neįprasta. Žiūrėkite žemiau pateiktą ekrano kopiją. Įdomios Straipsniai.

Be to, atsižvelgiant į tai, kad 3G ryšys apsunkina vaizdo įrašų žiūrėjimo socialiniuose tinkluose užduotį, gera išeitis yra atsisiųsti šiuos vaizdo įrašus žiūrėti neprisijungus. Patikrinkite žemiau! Todėl norėdami atsisiųsti vaizdo įrašus turite naudoti išorines svetaines ir programas.

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus iš „Android“

Kompiuteryje turite atlikti šiuos veiksmus: 1. Programa atsiųs iššokantįjį ekraną. Palikite parinktį Nežinomi šaltiniai įgalinti; 5.

Tai atlikę, atidarykite failą ir įdiekite programą į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį; 6. Atidarykite programą, suteikite reikiamus leidimus ir pasiekite norimą atsisiųsti vaizdo įrašą; 7.

Kaip atsisiųsti vaizdo įrašus iš „Youtube“ naršyklėje

Spustelėkite raudoną mygtuką su atsisiuntimo piktograma apatiniame dešiniajame ekrano kampe; 8. Pasirinkite norimo atsisiųsti vaizdo įrašo formatą ir skiriamąją gebą; 9.

Dar kartą palieskite atsisiuntimo piktogramą, kad atsisiųstumėte vaizdo įrašą. Norėdami atsisiųsti dokumentus, spustelėkite nuorodą; 2. Spustelėkite bendrinimo piktogramą ir pasirinkite parinktį Kopijuoti URL ; 4.

Atidarykite dokumentus ir spustelėkite naršyklės piktogramą, esančią apatiniame dešiniajame kompaso ekrano kampe; 5.

Apsilankykite svetainėje savefrom. Peržiūrėkite toliau pateiktą apžvalgą: 1.

1: peržiūrėkite „Facebook“ vaizdo įžvalgas „Kūrėjų studijoje“

Nukopijuokite nuorodą į URL juostą; 3. Suraskite norimą atsisiųsti vaizdo įrašą ir spustelėkite jį; 4. Atsidariusiame meniu pasirinkite parinktį Atsisiųsti ; 5. Nukopijuokite vaizdo įrašo nuorodą; 3. Tada Pamokos Kaip spustelekite nario vaizdo irasa Kopijuoti nuorodą ; 4.

  1. Ar narys gali sumazeti dydziu
  2. Straipsnių tekstai ir vaizdo įrašų pamokos |
  3. Nuotraukų vitrinos Apatiniai trečdaliai ir dar daugiau Nors tai nėra nemokama programa, tai tik vienkartinis 27 USD mokestis, įskaitant visas kūrėjo teises.
  4. KAIP SUKURTI ANIMUOTUS VAIZDO ĮRAŠUS NAUDOJANT „VIDEOMAKERFX“ - PAMOKOS -

Veiksmai taip pat yra panašūs, reikalaujant nukopijuoti nuorodą iš vaizdo įrašo, kurį norite atsisiųsti. Patikrinkite: 1. Bakstelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Kopijuoti saito parinktį; 4.

Patvirtinkite, kad pradėtumėte atsisiuntimą. Ar pavyko atsisiųsti vaizdo įrašus iš socialinių tinklų savo įrenginiuose?

Ar ši informacija buvo naudinga?

Turėdami šį išsamų vadovą tikime, kad jums nebus problemų atsisiunčiant vaizdo įrašus, neatsižvelgiant į jų šaltinį ar naudojamą įrenginį. Ar jums buvo sunku su bet kuriuo iš jų? Ar norėtumėte nurodyti kitą metodą?

Reikia giliau suprasti tiesioginę vaizdo įrašų metriką? Negalite gauti jokios analizės savo asmeniniame profilyje. Grupėse gausite konkrečiai grupei skirtą analizę, pvz. Kūrėjų studija suteiks jums bendrą įžvalgą apie jūsų vaizdo įrašus ir išsamią informaciją apie atskirus vaizdo įrašus. Norėdami pasiekti Kūrėjų studiją, eikite į business.

Komentuok su mumis! Įdomios Straipsniai.