Nario dydis XL XXL Kas tai yra

Prašome griežtai laikytis dydžių lentelė pasirinkite dydį. Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 10cm 5. Skirtumas, matavimo metodus, gali egzistuoja, 1 - 3 cm dydžio nuokrypis. Įtraukti mus į savo mėgstamą parduotuvę sąrašą, gauti daugiau staigmena ir nuolaida. Visos prekės bus išsiųstos jūsų nurodytu adresu Premium-Money. Gali būti skirtumų tarp 1 ir 3 cm, dėl rankinis matavimas.

Klientai yra mūsų draugai.

Prašome atidžiai peržiūrėti matavimo diagramos prieš pirkdami prekę. Patvirtinkite savo dydį, prieš perkant.

Prekės matuojamas vertus, jis gali būti nuo 1 iki 3 cm skiriasi, ši informacija yra tik nuoroda. Prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos, jei turite kokių nors klausimų.

Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių Spalva elementą.

Atminkite, kad visi matavimo mūsų parduotuvėje yra daroma rankiniu būdu,todėl prašome leisti cm skiriasi. Prašome įsitikinkite, kad turite patikrinti prieš tai, bet kokia tvarka pateikti,ačiū už jūsų bendradarbiavimą!

Dėkojame už jūsų supratimą. Atminkite, kad visi matavimo mūsų parduotuvėje yra daroma rankiniu būdu,todėl prašome leisti cm skiriasi.

Prašome perskaityti šias sąlygas prieš užsakant: 1. Atminkite, kad visi matavimo mūsų parduotuvėje yra daroma rankiniu būdu,todėl prašome leisti cm skiriasi.

Prašome įsitikinkite, kad turite patikrinti prieš tai, bet kokia tvarka pateikti,ačiū už jūsų bendradarbiavimą! Jei proto,prašome užsakymą kruopščiai.

Drabužius moteris

Prašome žinau, tai prieš jus pirkti. Jei norite pamatyti tikrą foto, prašome kreiptis į pardavėją.

Prašome comfirm jūsų dydį, prieš perkant. Prekės Matuojamas vertusjis gali becm skiriasi. Dėmesio: Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.

Kodėl Verta Pirkti Iš Jav 1.