Kiek verta priartinti nario

Kad kitais metais Lietuvos gyventojai išsirinktų tokią politinę valdžią, kuri priiminėtų apgalvotus, išdiskutuotus sprendimus, kurie atitiktų visų žmonių interesus, o ne vien išrinktųjų. Tad kyla klausimas, kaip po pusmečio ar metų atrodys Prancūzijos politinė arena, ypač E. Tad bendra turto vertė sudaro per 3,43 mln. Norėtųsi, kad žengiant į ketvirtąjį šalies nepriklausomybės dešimtmetį ir rudens Seimo rinkimus nebesižvalgytume krūpčiodami per petį, o išdidžiai žvelgtume į ateitį. Toks ir turi būti tikslas minint Lietuvos Nepriklausomybės metį.

Išeitinę apie 10 tūkst.

Seime dirba, bet ir išeitinę gavo. Tokioje situacijoje atsidūrė Seimo narė Asta Kubilienė.

Miškų ekonomika: kiek vertos gėrybės ir kaip jas išsaugoti

Spalį neišrinkta politikė gavo nemažą išeitinę išmoką, tačiau vos mėnesį nedirbusi Seimo nare ji į parlamentą sugrįžo. Tiesa, išeitinės išmokos ji negali grąžinti, net jei ir labai norėtų. Parlamentarė A. Kubilienė spalį vykusių Seimo rinkimų metu į parlamentą išrinkta nebuvo — ji buvo pirmoji, likusi, kaip sakoma, už brūkšnio.

Tačiau Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkui Ramūnui Karbauskiui nusprendus atsisakyti mandato, A. Kubilienei vėl suteikta proga tapti parlamentare. Kadangi R. Karbauskis buvo rinktas pagal partijos sąrašą, o ne vienmandatėje apygardoje, naujų rinkimų rengti neprireikė ir A. Kubilienė automatiškai užėmė R. Karbauskio vietą.

E.Macronas, R.Karbauskis ir padorios politikos ilgesys

Tačiau iškart po rinkimų, kai atrodė, kad A. Kubilienė vietos Seime iš tikrųjų neteko, jai, kaip ir neatitinka jos vyro nario dydzio neišrinktiems Seimo nariams, buvo išmokėta išeitinė išmoka.

Kaip portalas LRT. Kubilienei buvo išmokėta keturių vidutinių mėnesinių atlyginimų dydžio išmoka.

Kadangi A. Kubilienė dalį praėjusios kadencijos vadovavo Sveikatos reikalų komitetui, jos darbo užmokestis buvo didesnis nei kitų Seimo narių, neinančių tokių pareigų, ir siekė ,2 eurų iki mokesčių. Taigi, galima suskaičiuoti, kad A. Kubilienės gauta išeitinė išmoka siekė apie 15 tūkst. Ir nors A. Kubilienė į Seimą sugrįžo, Kiek verta priartinti nario gautos išmokos ji negali, net jei ir norėtų.

Vandens buteliukai, cigarečių pakeliai, celofanas — dažniausiai randamos grybautojų paliktos šiukšlės. Grybų sezonas jau praktiškai baigėsi, tačiau medžiai ir toliau lieka stovėti gamindami deguonį, teikdami užuovėją žiemojantiems gyvūnams. Kuo daugiau miškų bus pasodinta ir kuo didesni jų plotai išaugoti, tuo didesnė nauda bus ir žmonėms. Mišką gali nukirsti kartą per pusšimtį metų, o uogos ir grybai jame veši visą tą laiką. Gamtininkas Andrejus Gaidamavičius skaičiavo, kad per laiką, kurio reikia miškui subręsti iki kirtimui tinkamo amžiaus, iš jo galima surinkti uogų, grybų, vaistažolių už tiek pat pinigų, kiek gaunama pardavus medieną.

Kaip portalui LRT. Tačiau, anot jų, kaip elgtis su gautais pinigais, kiekvienas Seimo narys sprendžia asmeniškai. Nesupranta, kodėl taip yra Pati A. Kubilienė portalui LRT. Mat iki to laiko, kaip sakė politikė, patekus į Seimą, kaip šįkart pateko ji, išeitines išmokas reikėdavo grąžinti.

Komentarai Tačiau keliaujant ir bendraujant su žmonėmis politinė tematika sugrįžta gana netikėtose vietose. Taip atsitiko keliaujant su draugais šiauriniame Prancūzijos vyno regione. Smagu susipažinti, paragauti vyno, pasitikrinti, kur ką apylinkėse verta aplankyti.

Čia, kiek žinau, buvo įregistruota ta pataisa ir tikriausiai niekas nesitikėjo, kaip ir aš nesitikėjau, kad taip greitai gali atsitikti. Matote, aš nežinau priežasčių, kodėl tai buvo Kiek verta priartinti nario.

 • Kaip „Zoom“ platformoje pravesti pamoką ar susitikimą internetu? | Bitė Lietuva
 • Paauglio nario matmenys
 • Atsakymai Kaip padidinti peni
 • Nariai pasaulyje
 • laisvalaikistau.ltas, laisvalaikistau.ltskis ir padorios politikos ilgesys — laisvalaikistau.lt
 • Andrius 20 Kovo, Darbas nuotoliniu būdu verčia daugybę žmonių ieškoti tam patogiausių niekuomet nebandytų kelių.

Paklausta, ar galėtų grąžinti gautą išmoką, A. Kadangi esu dirbusi viešajame sektoriuje, puikiai žinau tuos buhalterinius dalykus, kai algų negalima skirti kanceliarinėms išlaidoms ir atvirkščiai. Neįsivaizduoju, kaip tai turėtų būti, juolab, kad statutas to nenumato. Pasak jo, geriau būtų, jei tiems parlamentarams, kurie nėra išrinkti dar vienai kadencijai, išeitinė išmoka būtų mokama kas mėnesį, iki kol jis susiranda darbą.

 1. Turtingiausieji politikai
 2. Palangos meras Šarūnas Vaitkus su sutuoktine deklaravo valdantys 1,21 mln.
 3. Nario gimdos dydziai
 4. Seimo nariai įvertino uosius ir prognozavo ateinančius metus - LRT
 5. Kaip as galiu priartinti 2 kartus

Sakykime, kolegė būtų gavusi šiuo atveju išmoką už vieną mėnesį, o toliau nebegautų, nes tapo Seimo nare. Būtų galima koreguoti tuos dalykus, jeigu praeitą kadenciją nebūtų įšaldytas Seimo narių darbo sąlygų ir garantijų įstatymas.

Septintą kadenciją Seime dirbantis J. Razma sakė nepamenantis, ar anksčiau iš tikro reikėdavo tokias išmokas grąžinti ir jei reikėjo, kodėl tokios nuostatos buvo atsisakyta.

Tačiau jis kalbėjo, kad tokioje situacijoje atsidūręs Seimo narys nesunkiai gali rasti sprendimą, kaip pasielgti su gauta išmoka, kurios negali grąžinti. Pavyzdžiui, paaukoti tuos pinigus labdarai.

Politikas sakė, kad šiuo metu laukiama, kol Teisės ir teisėtvarkos komitetas apsvarstys Seimo narių darbo sąlygų ir garantijų įstatymą. Pasak J. Razmos, apsvarsčius šį įstatymą, būtų galima imtis spręsti ir išeitinių išmokų klausimus.

„Samsung“ tikisi, kad Jums tai patiks: pristatytas… - laisvalaikistau.lt

Portalas LRT. Visiems jiems skirtos išeitinės išmokos. Mažiausia išeitinė išmoka iki mokesčių siekė 6,8 tūkst.

Išeitinę apie 10 tūkst. Seime dirba, bet ir išeitinę gavo. Tokioje situacijoje atsidūrė Seimo narė Asta Kubilienė.

Vidutinė neperrinktiems politikams skirta Seimo išmoka siekė 16,2 tūkst. Iš viso metais neišrinktų Seimo narių išeitinėms išmokoms skirta 1,5 mln.

Asta Kubilienė.