Kaip suzinoti savo nario dydi ateityje, Kaip pradėti naudoti „Whiteboard“ kompiuteryje?

Pirmą kartą nedarbingumo pažymėjimas išduodamas iki 28 kalendorinių dienų, vėliau gali būti pratęsiamas po 14 kalendorinių dienų. Paskutinis dalykas, kuriuo prieš pradedant MB steigimo procedūras reikėtų pasirūpinti — tai mažosios bendrijos registracijos adresas. Kapitalo formavimas yra labai svarbus mažosios bendrijos veiklos aspektas, kadangi šis etapas dažniausiai būna glaudžiai susijęs ir su MB pelno dalijimo tvarka. Mažoji bendrija MB — tai ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo, geriausiai tinkantis smulkiam verslui organizuoti.

Ši firma panoro tapti felinologų kačių augintojų draugijos "Bubastė" nare bei tapti Švedijos prekybos rūmų asociacijos Lietuvoje nare. Klausimas -ar tai leidžiami atskaitymai.

Faktais: viena akim pastebėtas VMI atsakymas į laaabai panašios formuluotes klausimą, tačiau atsakymas yra siaubingai liūdnas — pripažinti nario mokestį leidžiamais atskaitymais negalima, nes narystė asociacijoje tiesiogiai nesusijusi su įmones veikla. O kaip šiuo atveju su geografine ar valstybine priklausomybe?

Ar tai yra pagrindas priskirti nario mokesčio išlaidas leidžiamiems atskaitymams? Ši įmonė yra vežėjų asociacijos narė ir kasmet šiai asociacijai moka nario mokestį.

Tačiau metais įmonė vertėsi tik prekybine veikla, o krovinių vežimo veiklos nevykdė. Tačiau ji liko vežėjų asociacijos narė ir metais sumokėjo metinį nario mokestį, kadangi ateityje planuoja vėl vykdyti krovinių vežimo veiklą.

Šis sumokėtas nario mokestis nėra prekybos veiklai įprastinės sąnaudos, todėl šios išlaidos metais nebus priskiriamos Kaip suzinoti savo nario dydi ateityje X leidžiamiems atskaitymams". Tačiau minėto vieneto Gyvūnų mylėtojų asociacijai mokamas nario mokestis ribojamų dydžių atskaitymams negali būti priskiriamas, vienetas šiai asociacijai galėtų suteikti tik paramą PMĮ 28 str.

Būt labai įdomu sužinoti jūsų nuomone o gal kas nors turi VMI atsakymų dėl Nuotrauku gelis nariu mokesčių pripažinimo leidžiamais atskaitymai?

Ir aš tikrai myliu Lietuvą, ar mylit ją jūs?