ZOOM nario gelis

Taip pat stokojantiems laiko dienos metu skirti porą valandų vizitui pas specialistą. Dantų balinimo juostelių kaina yra nedidelė, jas paprasta įsigyti bei naudoti, tačiau juostelių pagalba neįmanoma pasiekti tolygaus ir nepriekaištingo dantų baltumo: visų pirma juostelės yra standartinio dydžio, todėl ne visuomet idealiai uždengia dantis. Dantų implantologijos ir protezavimo klinikos Dental P. Visus balinimo gelis yra saugomi klimato kontroliuojamoje aplinkoje, kad būtų užtikrintas maksimalus rezultatų ir ilgaamžiškumą. Trakai Publikuota: m. Nors ir nedideliais kiekiais, bet per ilgą laiką balinimas namuose gali trukti kelias savaites tai kenkia organizmui ir sukelia įvairias ląstelių mutacijas, t.

Trakai Publikuota: m. Gruodžio mėn.

Žinoma, vaikams dabar ypač trūksta gyvo bendravimo ir vadovių paaiškinimų, bet džiaugiamės jų aktyvumu ir noru susitikti kiekvieną savaitę. Labai miela, kad tėveliai padeda — prisijungti prie užsiėmimų, paimti paruoštų darbo priemonių rinkinukus.

Karantino metu kūrybinių dirbtuvių vadovės vaikams siūlė įvairius širdžiai mielus ZOOM nario gelis, kuriuos vaikai lengvai galėtų pasigaminti namuose.

Su studijos ZOOM nario gelis, kurie negalėdavo prisijungti prie tiesioginių pokalbių, vadovės bendravo kitais būdais, siuntė užduotis, darbo eigą.

Vaikai gamino advento kalendorių, eglutes kalėdiniam miškeliui, lankstė ir dekoravo dovanų dėžutes, naujametinius žaisliukus taikant kvilingo techniką, iš susuktų siūlų kamuoliukų klijavo stilizuotas kalėdines eglutes bei vainikus, žaisliukus, atvirukus ir kitus darbelius. Studijos nariai dalindavosi savo darbelių nuotraukomis, rašydavo ir klausdavo, jei kas būdavo neaišku.

Demonstravo kostiumus. Žaidė žaidimus dėmesio sukaupimui, atliko ritmikos pratimus, balso lavinimo užduotis bei trumpus etiudus pagal užduotas temas. Prisijungę vaikai pasveikino Senelį, deklamavo eilėraščius ir sakė linkėjimus.

Kalėdų Senelis nepamiršo bibliotekoje vaikams palikti dovanų. Lauksime studijos narių užsukant jų paimti. Tikimės, kad studijos nariai išliks tokie pat aktyvūs ir taip pat šauniai atliks užduotus darbelius.

Esame dėkingos vaikams ir jų tėveliams už malonų bendravimą ir gražių kūrybiškų darbelių atlikimą.