Padidins nario diametra

Įprastam automobiliui tai nėra kritinė vieta, bet sportiniam — galios praradimas šioje vietoje yra labai svarbus. Būtent dėl šios priežasties pažymėjome pagrindinius išmetimo tiuningo tipus: išmetimo sistemos tiuningas išmetimo garso valdymas telefonu Naujiena!

„Grigeo“ į naują popieriaus konvertavimo liniją investuoja 8,3 mln. Eur

Visa tai lengvai paaiškinama — šiuolaikiškas gyvenimas verčia mus praleisti automobilyje bent kelias valandas neretai ir pusdienį kasdien, nes dirbame, pramogaujame kaip valstybes storio padidejimas keliaujame automobiliu. Todėl tiuningas, o šiuo atveju išmetimo sistemų tiuningas — puiki proga tai įgyvendinti.

Ir visa tai galima paaiškinti — šiuolaikiškas gyvenimas verčia mus praleisti automobilyje kelias valandas o kai ką ir pusdienįnes dirbame, pramogaujame ir keliaujame automobiliu. Todėl, tiuningas, o tiksliau išmetimo sistemų tiuningas — puiki proga tai įgyvendinti. Visi mes skirtingi, todėl ir išmetimo sistemos tiuningą suprantame skirtingai.

Visi mes skirtingi, todėl ir išmetimo sistemos tiuningą suprantame skirtingai. Būtent dėl šios priežasties pažymėjome pagrindinius išmetimo tiuningo tipus: išmetimo sistemos tiuningas išmetimo garso valdymas telefonu Naujiena! Kalbant apie išmetimo sistemą — dažniausiai tai duslintuvų dvigubinimas.

Ultimates In Real Life - Paladins

Tokiems darbams atlikti galima pasirinkti tarp daugybės duslintuvo antgalių formų: apvalios, kvadrato ar stačiakampio formos. Jos yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, atrodo stilingai ir ženkliai pakeis Jūsų automobilio išvaizdą, investavus minimaliai laiko bei pinigų. Išmetimo sistemos išsišakojimas Rimtesnis Jūsų automobilio išvaizdos pakeitimas, palyginus su pirmu variantų — būtent ir yra išmetimo sistemos išsišakojimas.

Viskas gana paprasta — išmetimo vamzdis, kuris yra iš vienos pusės, iššakojamas į du tokius vamzdžius. Tokia simetrija suteikia transporto priemonei rimtumo ir teigiamą įspūdį.

Pasirinkti galima tarp kelių variantų: išvesti vamzdžius iš kairės ir dešinės pusės nuo buferio, sucentruoti abu vamzdžius arba naudoti tiunguotą buferį su integruotais antgaliais. Galutinis variantas priklauso tik nuo Jūsų pageidavimų. Garso pakeitimai Dar vienas populiarus tiuningo tipas — garso pakeitimas.

Išmetimo sistema „Aktyvus garsas“

Dažniausiai yra prašoma padidinti išmetimo padidins nario diametra ir padaryti jį žemesnį pagal skambesį. Garsų diapazonas taip pat yra parenkamas pagal kliento pageidavimą.

Друг мой, я не сказал тебе многого вчера вечером, - проговорил Макс, - потому что не мог отыскать нужных слов. но и теперь я не могу найти Маке отвернулся. - Что за черт, Николь. - произнес он дрожащим голосом, глядя в сторону.

Galima įvairinti garsą, naudojant X-pipe ir H-pipe, išskirtinius ir originalius garsų efektus galima išgauti, naudojant išmetimą su 4 antgaliais, kai yra pasiekiamas rezonansas. Taipogi padidinus vamzdžių diametrą pagerėja dujų praeinamumas ir cilindrų užpildymas, o tuo pačiu ir galia, bei sukimo momentas. Galios padidėjimas Labiausiai vertingas ir tuo pačiu metu sudetingas ir brangus tiuningo tipas — galios didinimas.

  • Prisijungimas negalimas
  • Предметы, издали напоминавшие листья, на деле оказались небольшими шишками-гнездами, созданными тысячами крошечных существ, похожих на тлей.
  • Išmetimo sistema "Aktyvus garsas" | MORENDI
  • Varpos dydis guleti

Kaip žinoma, duslintuvas atlieka kelias funkcijas: dujų iš variklio išmetimas, pavojingų medžiagų išmetimo sumažinimas į atmosferą, garso ir vibracijos sumažinimas. Tačiau, visa tai šiek tiek sumažina variklio galią. Įprastam automobiliui tai nėra padidins nario diametra vieta, bet sportiniam — galios praradimas šioje vietoje yra labai svarbus.

Kaip matote yra pakankamai nemažai būdų, kaip patobulinti Jūsų automobilio išmetimo sistemą. Jums telieka apsispręsti. Tiesiog pakeisti išmetimo išvaizdą bei garsą, integruoti tiesioginį duslintuvą, duslintuvo gofrą arba pilnai pakeisti visą išmetimo sistemą — tai priklauso tik nuo Jūsų norų bei galimybių.