Nario lygybe per diena.

Vieno pergalė yra taip pat ir kito laimėjimas, tačiau jei vienas iš partnerių laimi ginčą, iš tiesų pralaimi abu. Paklausėme, ką apie šią šventę mano vyrai. Atneši, užsidedi pliusą ir tarsi viskas puiku. Tikruose, šiltuose ir supratimo pilnuose santykiuose suvokiama, kad kiekvienas partneris papildo kitą ir jie nėra vienas už kitą geresni, jie tiesiog skirtingi. Tačiau ne visi visuomenėje jaučiasi lygūs ir turintys vienodas galimybes. Tarptautinė moterų solidarumo diena: kokia vyrų nuomonė?

Ar reikalinga lyčių lygybė? Psichoterapeutas Dainius Jakučionis 15min.

Biologiniai lyčių skirtumai yra susiję su skirtinga vyrų ir moterų fiziologija. Biologinė lytis nenulemia žmogaus individualumo, tuo tarpu socialiniai skirtumai yra suformuoti aplinkos.

Psichoterapeutas Dainius Jakučionis sako, jog jam lyčių lygybė yra gyvenimas, darbas, atlyginimas ir požiūris į jį ne pagal tai, kokia lytis, o pagal kompetenciją, sugebėjimus, asmenines savybes.

LRT radijo laidų vedėjas Darius Matas mano, jog lyčių lygybė turėtų būti taip natūralu, kaip atsukus čiaupą išvysti tekantį vandenį ar priėjus pėsčiųjų perėją apsidairyti į abi puses.

Kai savo ar kito žmogaus kailiu patiriame jos stoką — nelygybę.

Tarptautinė moterų solidarumo diena: kokia vyrų nuomonė? Šią dieną prisimenamos moterys.

Būdami pokytyje turime aktyviai jame dalyvauti, teigdami, aiškindami, komentuodami ir jei reikia įrodinėdami tiems, kurie pažangos pokyčiui inertiškai priešinasi. Vaidotas Ilgius 15min. Antradienį parlamentarai po pateikimo nepritarė jo pristatytoms Statuto pataisoms, kuriomis Žmogaus teisių komitetui siūloma priskirti lyčių lygybės, nediskriminavimo ir lygių galimybių, privataus ir šeimos gyvenimo, minties, tikėjimo, sąžinės ir saviraiškos laisvės bei kitus klausimus.

Už pataisas balsavo 46 Seimo nariai, prieš buvo 36, susilaikė 32 parlamentarai. Projektas galutinai nebuvo atmestas, bet grąžintas iniciatoriams tobulinti.

Spausdinti Tomas Vytautas Raskevičius M.

Tikiu, kad svarbu ne tik pačiam išlikti, bet ir padėti kitam rasti vietą po saule. Visi trokštame pajusti ryšį su žmonėmis, būti mylimi ir priimti. Man lygybė siejasi su partneryste.

Tikruose, šiltuose ir supratimo pilnuose santykiuose suvokiama, kad kiekvienas partneris papildo kitą ir jie nėra vienas už kitą geresni, jie tiesiog skirtingi. Vieno pergalė yra taip pat ir kito laimėjimas, tačiau jei vienas iš partnerių laimi ginčą, iš tiesų pralaimi abu.

Lygybė — raktinis žodis, kalbant apie žmonių su Lygybė — raktinis žodis, kalbant apie žmonių su negalia įtrauktį Gruodžio 3 Gruodžio 3-iąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kurią m.

Lygybė — tai vidinis suvokimas apie pasaulį, kad tiek aš pats, tiek kitas žmogus — kitos lyties, rasės, tautybės, tikėjimo arba netikėjimo, orientacijos, turintis bet kokią, matomą ar nematomą, sunkią ar lengvą negalią — turime turėti lygias teisines galimybes į viską, kas mus supa gyvenime.

Skamba gal kiek filosofiškai ir svajingai, bet man lygybė yra pirmiausia apie paties savęs ir tada kito žmogaus suvokimą, kaip unikalaus, nepakartojamo ir vienintelio tokio.

  • Lygybės statistika | Lygybė
  • Lyčių nelygybės mažinimas Europoje Smurtas prieš moteris ES kovoja su smurtu prieš moteris įvairiais būdais.
  • Стоило только спуститься в их логово.
  • Lyčių lygybė Europos Sąjungoje: EP vaidmuo | Naujienos | Europos Parlamentas

Todėl lygybė man lygiai taip pat yra apie švietimą ir kovojimą vienu metu. Būdama VDU SA nare tuo ir užsiimu — siekiu, kad kiekvienas studentas turėtų lygias galimybes įstoti, studijuoti ir pabaigti šį universitetą. Ypač daug sunkumų matau negalią turinčių žmonių patirtyse.

Europarlamentarai ragina valstybes nares ratifikuoti konvenciją dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir šalinimo Stambulo konvencija. Iki šiol tai padarė 21 valstybė marė. Parlamentas taip pat atkreipė dėmesį į būtinybę kovoti su konkrečiomis smurto formomis, įskaitant seksualinį priekabiavimąprekybą žmonėmispriverstinę prostitucijąmoterų lytinių organų žalojimąpriekabiavimą kibernetinėje erdvėje ir internetinį smurtą.