Metodai ZOOM nario vaizdo irasai

Spustelėkite mygtuką Kitas ir jūsų programinė įranga bus įdiegta per kelias minutes. Tai galima tik tam tikriems planams ir vartotojams. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad ši funkcija negalima mobiliajame telefone. Ši funkcija, pasiekiama darbalaukyje ir mobiliajame telefone, leidžia dalyviams atvykti iki numatytos susitikimo pradžios, apsaugoti susitikimą slaptažodžiu ir sinchronizuoti susitikimą su įrenginio kalendoriumi. Susitikimuose taip pat naudojamas tas pats prisijungimo URL, todėl nereikia kiekvieną savaitę siųsti naujo.

Bet tiems, kurie turi mokamą paslaugą, jie gali tiesiogiai įrašyti skambučius atlikdami šiuos veiksmus.

Šiuo atveju ir, kaip sakėme pradžioje, gali būti, kad ši paslauga nerodoma jūsų parinkčių meniu. Šiuo atveju pirmiausia reikia suaktyvinti funkciją ir tam paspausime Sąskaitos nustatymai apie variantą Įrašymas o vėliau spustelėsime parinktį Vietinis įrašymas. Šis failas yra aplanke Dokumentai ir įrašą Mp4 arba M4A formatu galite matyti iš bet kurio grotuvo.

Šiuo atveju išmaniojo telefono programa taip pat leidžia mums tiesiogiai įrašyti vaizdo skambutį ir tiesiog turime spustelėti parinktį «Pradėkite įrašyti»Rasta nustatymų viršuje. Tai paprasta ir greita, o įrašai yra saugomi tiesiogiai mūsų pokalbių istorijoje per 30 dienų, praėjus šiam laikui įrašas ištrinamas automatiškai.

Kaip matote beveik visais atvejais, pačios programos turi galimybę įrašyti vaizdo skambutį. Savaime suprantama, kad kalbant apie žmonių privatumą, norint įrašyti ar dalytis šiais įrašais, reikalingas sutikimas ir kad tai mūsų šalyje yra gana ribojantys įstatymai.

Šie duomenys neturėtų būti dalijami be išankstinio visų vaizdo skambučio dalyvių sutikimo, nes tai gali sukelti elgesį teisinių problemų dėl privatumo.

Straipsnio turinys atitinka mūsų principus redakcijos etika. Norėdami pranešti apie klaidą, spustelėkite čia. Visas kelias į Metodai ZOOM nario vaizdo irasai Programėlių naujienos » bendras » Pamokos » Kaip įrašyti grupės vaizdo skambučius Jums gali būti įdomu.