Padidejimas urologo nariui

Pomidorai, ypač virti, sumažina riziką susirgti prostatos vėžiu. Jeigu dirigentas serga, tai ir orkestras blogai groja.

Taip pat chirurgų intervencijos prireikia, kai akmuo yra tam tikros cheminės sudėties ir kelia pavojų organizmui, jei akmenys susidarė dėl infekcijos, jei jie yra dideli.

Komentarai Rekomenduoja Pirmą kartą turėjau pažintį su šiuo gydytoju ir esu labai patenkintas. Labai malonus bendravimas, atsakyti visi klausimai ir po apsilankymo jaučiuosi daug ramiau, tikras profesionalas.

Tačiau kiekvienu atveju sprendžiama individualiai — kartais operacinio gydymo prireikia ir mažesnį akmenį organizme besinešiojančiam pacientui. Siekiant išvengti akmenų susidarymo organizme, rekomenduojama kasdien gausiai vartoti skysčius, vengti griežtai vegetariškos dietos, per didelio gyvulinės kilmės baltymų ir druskos vartojimo.

Taip pat vartoti daug skaidulų turinčių produktų.

Urologas konsultuoja ir moteris Nors vyrauja nuomonė, jog į urologus dažniausiai kreipiasi tik vyrai, tačiau gydytojų urologų pagalbos dažnai prireikia ir moterims. Kas antra vyresnė nei 50 metų moteris turi didesnę ar mažesnę šlapimo nelaikymo problemą. Šlapimo nelaikymui įtakos turi buvę nėštumai, komplikuoti gimdymai, menopauzė, nutukimas, šlapimo takų ligos, stuburo pakenkimai. Dar kartą primename, jog dėl šlapimo trakto problemų, inkstų, šlapimo takų ar pūslės, prostatos ligų ir seksualinės medicinos klausimų padėti gali gydytojas urologas Tomas Gudauskas, kuris pacientus konsultuoja Respublikinės Klaipėdos ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje Herkaus Manto g.

Prostata yra vienas svarbiausių vyro organų, atsakingas už lytinę potenciją, vaisingumą, raumenų tonusą ar net gerą atmintį.

Paieška svetainėje

Prostatos sekretas, kuriame plaukioja spermatozoidai yra viena iš spermos sudedamųjų dalių, todėl prostatos sveikata tiesiogiai susijusi su vyriškumu bei vyro pasitikėjimu savimi. Anot gydytojų šis organas gali sutrikti kiekvienam vyrui, nepriklausomai nuo jo amžiaus.

Pagrindinės prostatos ligos yra trys: prostatos uždegimas, gerybinis prostatos padidėjimas ir prostatos vėžys. Visos šios trys ligos turi tarpusavio ryšį.

Ligoninės gydytojai

Jokių eilių! Skubūs tyrimai ir skubi pagalba! Planinę ir skubią urologinę pagalbą suteikia prof. Komentarai Rekomenduoja Pirmą kartą turėjau pažintį su šiuo gydytoju ir esu labai patenkintas. Labai malonus bendravimas, atsakyti visi klausimai ir po apsilankymo jaučiuosi daug ramiau, tikras profesionalas.

UROLOGÍA

Gydymo procesas tik prasidėjo, tai daugiau pakomentuot kažko negaliu, bet pirmas įspūdis puikus! Atliktų tyrimų, kuriuose dalyvavo vyrai nuo 40 iki 79 metų, metu nustatyta, jog gonorėja persirgusiems vyrams rizika susirgti prostatos vėžiu padidėja78 proc.

Svarbu žinoti, jog vyrui, kurio šeimos medyje yra bent trys pirmojo giminystės laipsnio artimieji, sirgę prostatos vėžiu, rizika susirgti šia liga taip pat gerokai padidėja. Manoma, jog tai gali būti susiję ne tik su genais, bet ir šeimoje perduodamu gyvensenos modeliu.

Kaip leisite vasarą?

Naujausi tyrimai rodo, jog norint sumažinti riziką susirgti prostatos ligomis, reikia laikytis sveiko gyvenimo būdo. Sveikatai naudingi teigiami gyvensenos pokyčiai — puiki prostatos ligų profilaktika.

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje esveikata. Gydytojo urologo konsultacijai galima registruotis į Respublikinės Klaipėdos ligoninės Konsultacinę polikliniką Herkaus Manto g.

Kada vertėtų sunerimti? Prostata — kaštono dydžio organas, esantis šalia šlapimo pūslės.

  1. Šia diena siekiama atkreipti dėmesį į dažniausią vyrų onkologinę ligą Lietuvoje.
  2. Šią dieną yra skatinama atkreipti dėmesį į padažnėjusius vyrų prostatos ligų atvejus — šia liga serga kone kas trečias vyresnis nei 50 metų vyras.
  3. Dainio urologijos Klinika teikia urologinę pagalbą visą parą.

Dėl daugelio žalingų veiksnių poveikio supiktybėja prostatos ląstelės. Pradeda formuotis piktybinis auglys — prostatos vėžys.

Pavojingiausia tai, kad vėžys auga nepastebimai, ilgai nesukeldamas sveikatos pokyčių, todėl keletą metų vyras gali nė nenujausti sergantis grėsminga liga. Šio gydymo tikslas — medikamentinėmis priemonėmis sumažinti prostatos liaukos tūrį ir pagerinti šlapinimosi kokybę.