4,5 cm storio. GF-RIEŠUTAS-UA / Smiltainis / storis 4-5,5 cm

Ilgai gulintiems ligoniams toks čiužinys padės išvengti pragulų ir palengvins jų gydymą. Garantija: 1 metai. Padidinti Įvertinimai 0 Produkto aprašymas: Profesionalus ratų dezinfekavimo kilimėlis. Tam galite naudoti, pavyzdžiui, įprastus plastikinius varžtus.

Čiužinys yra antialerginis, nes grikių lukštuose nesiveisia dulkių erkutės.

Atsiliepimai 1 Aprašymas Grikių lukštų antčiužinis tinka kaip viršutinis užklotas ant įprastinio čiužinio, suteikia patalui stangrumo ir natūralumo, o taip pat gaivos pojūtį, nes grikių lukštai pralaidūs orui. Čiužinys yra antialerginis, nes grikių lukštuose nesiveisia dulkių erkutės.

Ilgai gulintiems ligoniams toks čiužinys padės išvengti pragulų ir palengvins jų gydymą. Supakuotus čiužinius nesunku transportuoti. Spalva: smėlio.

Kilimėlis x cm dydžio ir storis 4,5 cm. Padidinti Įvertinimai 0 Produkto aprašymas: Profesionalus ratų dezinfekavimo kilimėlis.

Didžiausia leidžiama naudotojo masė: kg. Garantija: 1 metai.

Asmenys, turintys specialius nuolatinės slaugos poreikius arba visišką negalią, kuriems yra didelė pragulų atsiradimo tikimybė, turi teisę gauti įsigijimo išlaidų kompensaciją perkant čiužinį praguloms išvengti — vieną kartą per 3 metus iki 80 procentų faktinių įsigijimo išlaidų, bet ne daugiau kaip eurų. Be to, neaustinis audinys apsaugo vidurinį sluoksnį nuo dilimo ir mechaninių pažeidimų.

Minėta dezinfekcijos kilimėlis yra x cm dydžio ir storis 4,5 cm. Dezinfekavimo kilimėliai pritaikyti prijungti prie didesnių paviršių.

Tam galite naudoti, pavyzdžiui, įprastus plastikinius varžtus. Tokio tipo dezinfekavimo kilimėliai yra lengvai prižiūrimi švarumo, aukšto įsiskverbimo ir labai ergonomiški.

Jie taip pat dažnai naudojami laboratorijose, veterinarijos klinikose, šiltnamiuose ir chemijos gamyklose. Parašyti įvertinimą.

BUILD A NANO AQUASCAPE - STARTING GUIDE FOR BEGINNERS