Vaizdo irasu pletra. Jūsų asmens duomenų valdymas.

Formuojama lojalių klientų bazė. Žymėjimas "Google" vaizdo įraše: Skirtingai nuo "YouTube", "Google Video" neprašo paieškos raktažodžių; tačiau tai leidžia jums priskirti filmo kreditus.

Nemokamas vaizdo įrašų bendrinimas "Google" vaizdo įraše by Gretchen Siegchrist Share on Facebook Share on Twitter "Google" vaizdo įrašų apžvalga: "Google Video" yra labai paprastas vaizdo dalijimosi svetainė. Nors tai nėra toks populiarus, kaip "YouTube""Google" kitas internetinių vaizdo įrašų dalijimosi pasaulis, "Google Video" siūlo keletą unikalių funkcijų. Be to, nėra failo dydžio apribojimo!

Tada galite prisijungti naudodami savo "Gmail" vardą ir slaptažodį. Įkeliama į "Google" vaizdo įrašą: Yra du būdai įkelti turinį į "Google Video".

Vienas iš jų yra jų įkėlėjas internete, kuris priima failus iki MB ir iš karto siunčia el. Paštu nuorodą į jūsų vaizdo įrašą, tačiau visi vaizdo įrašai atlieka kliringo procesą, kol jie nepasiekia paieškų. Arba galite atsisiųsti "Google Vaizdo irasu pletra Uploader", kuris leidžia įkelti failus iš darbalaukio.

Tai yra patogu, nes galite įkelti daug didesnius failus ir vienu metu įkelti kelis failus. Vaizdo irasu pletra "Google" vaizdo įraše: "Google" vaizdo įrašų įkėlimai yra gana greiti ir dažniausiai yra geresnės kokybės vaizdo įrašai nei "YouTube".

Alike posts

Jei įmanoma, svetainė rekomenduoja įkelti originalų šaltinio failą, kuris yra įmanomas darbastalio įkėlimo programoje, nes nėra failo dydžio apribojimo. Jei naudojate internetinį įkėlimo programą, gausite geriausių rezultatų, naudodami "Google" pageidaujamą vaizdo įrašo failo nustatymus.

Žymėjimas "Google" vaizdo įraše: Skirtingai nuo "YouTube", "Google Video" neprašo paieškos raktažodžių; tačiau tai leidžia jums priskirti filmo kreditus.

Galite padaryti savo vaizdo įrašą "neįtrauktas į sąrašą", kad jis nebūtų rodomas paieškos rezultatuose. Bendrinimas iš "Google Video": "Google" vaizdo įrašas suteikia vartotojams galimybę siųsti vaizdo įrašo nuorodą ir jūs taip pat turite galimybę leisti žiūrovams atsisiųsti vaizdo įrašą į savo kompiuterį arba įtraukti jį į kitas interneto svetaines.

Neleidžiamas turinys, kuris yra nesąžiningas, neteisėtas, kenksmingas, pažeidžia autorių teises ir tt Bendrinimas iš "Google Video": Jei norite bendrinti "Google" vaizdo įrašą, spustelėkite mėlyną mygtuką "El. 100 procentu nariu dideja į MySpace", esantį dešinėje žaidėjo pusėje.

Didelis paspaudimų rodiklis, taikymas.

Tai automatiškai atidaro formą, skirtą įvesti el. Pašto adresus, kuriais norite siųsti vaizdo įrašą.

Nemokamas vaizdo įrašų bendrinimas "Google" vaizdo įraše by Gretchen Siegchrist Share on Facebook Share on Twitter "Google" vaizdo įrašų apžvalga: "Google Video" yra labai paprastas vaizdo dalijimosi svetainė. Nors tai nėra toks populiarus, kaip "YouTube""Google" kitas internetinių vaizdo įrašų dalijimosi pasaulis, "Google Video" siūlo keletą unikalių funkcijų. Be to, nėra failo dydžio apribojimo! Tada galite prisijungti naudodami savo "Gmail" vardą ir slaptažodį.

Taip pat galite paskelbti vaizdo įrašą "MySpace", "Blogger", "LiveJournal" arba "TypePad" tiesiogiai, spustelėję vieną iš šių nuorodų tiesiog po "Įterpti HTML" nuorodą ir įvesti savo svetainės prisijungimo informaciją.

Taip pat galite atsisiųsti vaizdo įrašą į savo kompiuterį spustelėdami mygtuką "Atsisiųsti".

Kosmetologe Sigita — reklaminių vaizdo įrašų kūrimas

Alike posts.