Purkstukai, skirti vaizdo elemento padidejimui. Karbiuratoriaus purkštukai - pagrindinio purkštuko derinimas

Paprastai verta pakartoti procedūrą bent du kartus kruopščiai valyti elementą. Tuomet reikia žiūrėti į purškiamo kuro skirtumą tarp purkštukų. Taip yra todėl, kad ten patenka degalų. Jį atstovauja purkštukai, linkę į taršą. Taip yra dėl to, kad specialistas nedelsdamas nutraukia gydymą, kai tik užregistruos klaidingą įvykių raidą. Šis procesas yra atsakingas už sugadintų audinių atsigavimą.

Taip yra dėl taupymo. Degalai šiuolaikiniuose dyzeliniuose varikliuose įpurškiami labai tiksliai. Tuo pačiu metu į atmosferą patenka labai nedidelis kiekis nuodingų elementų. Tačiau ši sistema yra gana trapi, mėgsta tik aukštos kokybės degalus. Tai yra trūkumai, kurie gali viską sugadinti. Reikalas tas, kad naujų injektorių kaina vis dar nėra maža.

Purkštukas yra atsakingas už kuro tiekimą ir dozavimą. Jie būna įvairių kūno Purkstukai, atomizatorių Purkstukai ir valdymo būdų. Purkštukai skiriasi skirtingomis įpurškimo sistemų rūšimis ir purškimo tipais. Jie yra: Kaištis naudojamas varikliuose, turinčiuose išankstinio uždegimo sistemą. Perforuotas naudojamas varikliuose su tiesioginiu degalų įpurškimu. Pagal valdymo metodą skirstomi į: Pakrauta viena spyruoklė.

Su jutikliu, kuris stebi adatos padėtį. Ir tuos, kuriuos varo pjezoelektriniai elementai; Jei pastebėjote, kad varikliui pradėjo trūkti galios, ir skirti vaizdo elemento padidejimui padidėjus variklio apkrovai prasideda trūkčiojimai ar svaiginimai, tai jau rodo, kad greičiausiai reikės pirkti naujus purkštukus.

Paprastai juos galima įsigyti skirti vaizdo elemento padidejimui automobilių salonuose, tiek degalinėse. Antgalius visada veikia labai aukšta temperatūra. Degalų sudėtyje esančios dervos ant jų užšąla. Tai yra labiausiai paplitusi purkštukų gedimo problema. Tokios priemaišos užkemša purkštuko purškimo angą ir taip pažeidžia vadinamojo adatos vožtuvo skirti vaizdo elemento padidejimui.

Nesvarbu, kokius purkštukus turite. Net patys brangiausi neatsistoja ir pradeda pilti ar tiesiog blogai purkšti kurą. Užsikimšti gali ne tik purškimo anga, bet ir kiti sudėtiniai purkštukai filtras, kanalai. Antgalis gali sugesti net tada, kai naudojamas žemos kokybės kuras. Skirti vaizdo elemento padidejimui 4 Padidinkite varpa didžiulis kiekis priemaišų.

Taip pat turite stebėti, ar laiku keičiamas kuro filtras. Esant dideliam rida, jūs taip pat turite būti dėmesingesni purkštukams, todėl jie taip pat yra skirti tam tikrai ridai. Pirmiausia supraskime, kas yra pilantis purkštukas.

Tai yra toks purkštukas, kuris prastai purškia degalus arba tiesiog pila srautą visai neišpurškdamas. Jei purkštuke yra pažeidimų, dirbdami tuščiąja eiga arba esant mažai apkrovai, iškart pastebėsite trūkčiojimą.

Taip pat gali būti, kad trūkčiojimas sumažės, kai variklis šiltas. Taip yra dėl to, kad šildant variklį degalai išgaruoja daug geriau, nors purškimas vis tiek sutrinka. Jei jūsų automobilis visuomet užvedė pirmąjį bandymą, net esant vienodai temperatūrai gatvėje, ir staiga nustojo tai daryti, arba užveda antrą ar net trečią kartą, tada automobilyje Purkstukai lizdo antgalį.

Šis purkštukas leidžia praleisti kurą net tada, kai variklis neveikia.

Taip pat galite pastebėti, kad automobilis pradėjo labai rūkyti, ypač kai smarkiai paspaudžiamas dujų pedalas. Taip pat galite pastebėti, kad aliejaus tūris didėja.

  • Valgykite nari
  • Rusiu dydi
  • Ar valstybes dydis priklauso nuo pilietybes

Taip yra todėl, kad ten patenka degalų. Kitas ženklas gali būti blykstė pačiame variklyje, kai starteris neveikia. Taip nutinka todėl, Purkstukai medvilnė Purkstukai, kai tuščia kibirkštis užsidega nutekėjusiam kurui. Kaip patikrinti, kuris purkštukas pilamas?

Kaip pašalinti degalų purkštuvus. Pašalinkite purkštukus

Galite patikrinti, ar vamzdis pašildytas išmetimo kolektoriuje. Kai prie cilindro sumontuotas pilant antgalis, purkštukas įkais daug lėčiau. Taip pat kitu būdu galite patikrinti, ar nėra pilantys purkštukai.

Galite priverstinai įjungti degalų siurblį, o trumpindami kontaktus maitinkite jįgaukite rampą su purkštukais. Ir iškart bus matyti, ar jie lekia, ar ne. Taip pat galite nedelsdami patikrinti teisingą purkštukų purškimą. Pakanka prijungti pliusą ir minusą prie kiekvieno purkštuko savo ruožtu. Yra keli purkštukų valymo būdai: Ultragarsas. Nuplaukite degalus, į kuriuos buvo įpilta specialių skirti vaizdo elemento padidejimui.

Ant stovų nuplaukite specialiais skysčiais. Rankiniu būdu. Žinoma, namuose paskutinis variantas yra priimtiniausias. Tačiau kartais jūs pats negalite susitvarkyti. Tuomet reikia kreiptis į specialistų centrus. Dažnai geriau suremontuoti vietinį purkštuką, nei nusipirkti naują. Net tarp naujųjų yra padirbinių. Ne mažiau svarbu ir tai, kad pataisyti purkštuką yra du ar net tris kartus pigiau nei skirti vaizdo elemento padidejimui.

Kaip pašalinti degalų purkštuvus. Pašalinkite purkštukus

Be to, remontuodami jie dažniausiai naudoja originalias, o ne kiniškas dalis. Norėdami išvengti pilantys purkštukai jūsų automobilyje, pirmiausia turite atsisakyti abejotinos kilmės degalų, stebėti filtrų naudojimo laiką, užkirsti kelią degalų sistemos užsikimšimui, taip pat stebėti rida, kuriai sukurti jūsų purkštukai.

Jutikliai; Slėgio reguliatoriai. Kaip matote, purkštukų konstrukcijoje nėra nieko per daug sudėtingo, bent jau tai susiję su jo mechanine dalimi. Trumpai tariant, įpurškimo įpurškimo sistema veikia taip: Oro srauto jutiklis matuoja į variklį patenkančios oro masę. Be to, ši informacija kartu su kitais duomenimis temperatūra energijos vienetasalkūninio veleno sukimosi Purkstukai, oro temperatūra, greitis ir atidarymo laipsnis droselis ir kiti parametrai. Kompiuteris analizuoja visą šią informaciją ir tiksliai apskaičiuoja degalų kiekį benzinas, dyzelinas, dujosreikalingą degti įeinančioje oro masėje.

Degalų įpurškimo sistema šiuolaikiniuose dyzeliniuose varikliuose yra ypač tiksli, tačiau labai trapi, todėl dažnai pasitraukia iš stovėjimo.

Kokie yra degalų purkštuvo gedimo požymiai ir skirti vaizdo elemento padidejimui galima padaryti, kad remontas nepadarytų rimtos įtakos jūsų piniginei?

Kodėl purkštukai nutrūksta? Atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas - jie neatlaiko darbo sąlygų, kuriomis dirba. Purkštukai išgyveno tokią ilgą evoliuciją ir net revoliuciją, kad tiesiog pasiekia savo galimybių ribą. Jei pažvelgsite į praeitį, ųjų viduryje dyzelinių variklių purkštukuose įpurškimo slėgis buvo barų.

Šiandien norma yra barų ar didesnis slėgis. Pačių purkštukų dizainas taip pat pasikeitė, tačiau vis tiek neišgelbėjo jų nuo pažeidimų.

Karbiuratoriaus purkštukai - kas tai yra, prasmė, veikimo principas | „AvtoTachki“

Kodėl injekcijos slėgis taip padidėjo? Šiandien mes reikalaujame aukšto našumo iš modernių dyzelinių variklių. Varikliai turi būti dinamiški išlaikant pagrįstą tūrį. Ir taip pat. Laikoma, kad norma yra 2 litrų galios agregato, Purkstukai galia yra arklio galių, sukimo momentas didesnis kaip Nm, išleidimas ir, žinoma, km sunaudojama ne daugiau kaip 7 litrus dyzelinio kuro.

Purkštukų gedimo simptomai Purkštukų veikimo principas yra akivaizdus.

Kas yra elektroninis injekcijos antgalis. Dyzelinių variklių purkštukai - rūpintis jais teisingai

Jie yra atsakingi už degalų dozavimą ir tiekimą. Purkštukus valdo kompiuteris, kuris tiksliai žino, kokią degalų dozę jie turi tiekti.

Viskas priklauso nuo vairavimo stiliaus. Ši sistema veikia puikiai ir užtikrina puikų našumą. Problema iškyla tada, kai sistema praranda savo nepriekaištingumą. Dažniausia purkštukų gedimo priežastis yra prasta degalų kokybė.

Jei abejotinos kilmės kuro filtro keitimo dažnis nėra stebimas, be abejo, gali Purkstukai problemų. Purkštukai yra labai jautrūs dyzelino kokybei. Laikui bėgant jie pradeda užteršti, kol visiškai neužsikimša.

Pašalinti nuosėdas iš žemos kokybės degalų neįmanoma be mechaninio valymo. Injektorių gedimai, kaip taisyklė, vyksta dideliais važiavimais, dažniausiai nutolusiais už km. Žinoma, tai nėra taisyklė. Dažnai automobiliai ant originalių purkštukų įveikia km ženklą, jei reikia laiku prižiūrėti ir degalus papildyti tinkamais degalais.

Vairuotojas turėtų greitai pastebėti, kad purkštukai pradeda šlamšti. Pirmasis ženklas - važiavimas tampa malonesnis.

Kas yra elektroninis injekcijos antgalis. Dyzelinių variklių purkštukai - rūpintis jais teisingai Kas yra elektroninis injekcijos antgalis.

Tai yra paradoksas, tačiau sugedę purkštukai gali žymiai užpildyti degalus elektronika neteisingai nustato dozęo tai suteikia automobiliui didesnį judrumą. Tačiau tai trunka neilgai ir netrukus šis procesas įgauna priešingą efektą. Sutrikus purkštukui, transporto priemonės dūmai smarkiai padidėja, ypač kai staiga suspaudžiamos dujos. Variklinės alyvos lygis pastebimai auga, nes į ją pradeda tekėti degalai.

Pasirodo netolygi variklio tuščiąja eiga. Keičiant purkštukus, būtina atidžiai nustatyti gamintoją. Geriausia remtis tuo, kuris buvo sumontuotas ant automobilio kaip originalas. Automobilių gamintojai nenaudoja savo firminių purkštukų.

Taip yra dėl taupymo. Degalai šiuolaikiniuose dyzeliniuose varikliuose įpurškiami labai tiksliai. Tuo pačiu metu į atmosferą patenka labai nedidelis kiekis nuodingų elementų. Tačiau ši sistema yra gana trapi, mėgsta tik aukštos kokybės degalus.

Paprastai skirti vaizdo elemento padidejimui naudoja komponentus, kuriuos teikia savo srities pirmaujančios įmonės. Taupymas skatina daugelį vairuotojų pirkti automobilį su dyzeliniu jėgos agregatu. Tačiau naujos dyzelinių variklių sistemos gali sugadinti visą pranašumą dėl savo didelių išlaidų, nes nauji purkštukai kainuoja daug.

Gamintojai tvirtina, kad purkštukas skirtas tūkstančių kilometrų atstumui.