Pirkti uz padidins nariu aparatas

Įpilkite vandens į talpyklą, įjunkite prietaisą, palaukite, kol reguliatoriaus lemputė taps mėlyna, nustatykite reikiamą funkciją ir viskas — kava bus paruošta po kelių sekundžių! O gal cia kazkas is nesaziningos veiklos? Tai kam si merguzele reikalinga,jei pirkejui nesuteikia issamios informacijos?

Rašyti komentarą 0 Europos Komisija EK pirmadienį pasiūlė leisti be PVM pirkti prekes ir paslaugas, kurias ji kartu su Pirkti uz padidins nariu aparatas įstaigomis ir agentūromis krizės metu teikia valstybėms narėms ir piliečiams.

Pasiūlymas teikiamas atsižvelgiant į koronaviruso pandemijos metu įgytą patirtį: ji parodė, kad vykdant viešuosius pirkimus dėl PVM kai kurie sandoriai pabrangsta, todėl sumažėja ribotų biudžetų galimybės. PVM siūloma neapmokestinti nuo diagnostinių tyrimų, asmeninės apsaugos priemonių, paieškos ir gelbėjimo įrangos iki būtinų produktų kūrimo, gamybos ir pirkimo paslaugų bei kt.

Jo teigimu, šiandienos pasiūlymas padeda ES reaguoti į krizes ir ekstremaliąsias situacijas joje. Be to, jis padidins ES lygmens pastangų kovoti su pandemija ir remti ekonomikos atsigavimą finansinį poveikį.

Tokių prekių ir paslaugų gavėjai galėtų būti valstybės narės arba tretieji subjektai, kaip antai nacionalinės valdžios institucijos ar kitos įstaigos pavyzdžiui, ligoninės, sveikatos priežiūros ar reagavimo į nelaimes nacionalinės institucijos. Šiuo pasiūlymu bus iš dalies pakeista PVM direktyva.

  • Krizių metu siūlo leisti be PVM pirkti dalį prekių ir paslaugų - Verslo žinios
  • Reklama nebloga, bet pats aparatas nieko nevertas.
  • Už pusę milijono planuoja kurti unikalų jausmomatį, psichologams tai išgirdus nusvyra rankos - LRT
  • Kompensuos kokybiškesnius ir brangesnius klausos aparatus - DELFI Sveikata
  • Visi apmokėjimo būdai: Trumpa apžvalga Mažas, tylus ir praktiškas prietaisas gardžiai ir energizuojančiai kapučino, latė makiato ar dvigubai espreso kavai gaminti.

Lietuva nuo m. Valstybės narės ne vėliau kaip m. Tas nuostatas jos turi taikyti nuo m.

Tikimės papildyti Sio nario dydis ministerijos komentaru. PVM siūloma neapmokestinti, pavyzdžiui, šių prekių ir paslaugų: diagnostinių tyrimų, testavimo medžiagos ir laboratorinės įrangos; asmeninės apsaugos priemonių, pvz.