Per 50 metu padidinti nari. Seimas pritarė MMA Lietuvoje didinimui iki eurų - laisvalaikistau.lt

Majauskas kartu su Seimo TS-LKD frakcijos nare Ingrida Šimonytė parengė Vaikų išlaikymo fondo įstatymo pataisas, siūlančias dvigubinti išmoką tėvų išlaikymo negaunantiems vaikams, nustatant, kad mėnesinės išmokos vaikui dydis nebūtų mažesnis nei trečdalis minimalaus mėnesinio atlygio. Andrejus Štombergas paprašė patikslinti, kokiems objektams buvo nepanaudotos lėšos. DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė! Na, o kodėl reikia apie 20 proc. Lietuva, remiantis Eurostato duomenimis, yra antra didžiausiu skyrybų rodikliu garsėjanti Europos Sąjungos šalis po Danijos. Tačiau valdantiesiems ši idėja nepatiko.

Siūloma padidinti šiuo metu 12 eurų apribotą smulkios aukos sumą iki 50 eurų. Tai numatančias Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymo pataisas įregistravo Seimo narys socialdemokratas Gintautas Paluckas kartu su kitais Seimo socialdemokratais. Pagal siūlomą projektą, maža auka laikoma piniginė fizinio asmens auka aukų sumaper politinę kampaniją suteikta vienam savarankiškam politinės kampanijos dalyviui ir neviršijanti 50 eurų.

Як виростити лохину і заробити на цьому. Коротка відео інструкція по вирощуванню лохини

Jame pažymima, kad pagal dabartinį Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymą egzistuoja "smulkios aukos" institutas, taigi auka, kurią be papildomų administracinių kliūčių gali aukoti kiekvienas Lietuvos pilietis. Norėdamas aukoti daugiau nei 12 eurų, asmuo turi būti pateikęs pajamų ir turto deklaracijas. Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymo redakcijos palikimas.

Pristatydamas opozicijos projektą, G. Jasiulionis pabrėžė, kad jo parengimui opozicija turėjo labai mažai laiko, tačiau visą išanalizavo ir pasiūlė atsisakyti reprezentacijaiįvaizdžio formavimui, bei kitoms nebūtinoms išlaidoms skiriamas lėšas ir jas perskirstyti. Tokių lėšų opozicija biudžete surado per tūkst. Opozicija siūlė: įrengti naujas Jonavos PSPC Rimkų filialo patalpas; užbaigti VŠĮ Jonavos ligoninė Vaikų skyriaus remontą; skirti lėšas sveikatos priežiūros specialistų programai ir dalinai kompensuoti išlaidas tėvams, vaikų lankančių prailgintos dienos grupes bendro ugdymo įstaigose; suprojektuoti ir įrengti apšvietimą Liepų g.

Pirmiausiai įstatymu buvo nustatyta 40 litų suma. Jis pastebi, kad Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo bei finansavimo kontrolės įstatymą įgyvendinanti ir aukas politinėms partijoms ir kampanijoms kontroliuojanti Vyriausioji rinkimų komisija VRK nuo smulkių aukų instituto įsteigimo yra sukūrusi infrastruktūrą, užtikrinančią, kad smulkiomis aukomis nebūtų piktnaudžiaujama.

Smulkūs aukotojai yra žinomi kontroliuojančiai institucijai, tačiau jų asmeniniai duomenys nėra pateikiami viešai.

Šiuo metu galiojantis reguliavimas politinių partijų finansavimui neleidžia fiziniams asmenims aukoti politinei partijai ne rinkimų kampanijos metu, taigi neleidžia asmenims, kurie palaiko politinės partijos idėjas jas remti savo iniciatyva. Siūloma, kad įstatymo pataisos įsigaliotų m. Šiuo metu Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymas riboja smulkias aukas 12 eurų suma vienam savarankiškam Per 50 metu padidinti nari.

Asmenys, norintys aukoti didesnę nei 12 eurų sumą turi pateikti pajamų ir turto deklaracijas.