Kaip padidinti nariu paprastus budus, kaip iš tikrųjų padidinti varpos dydį

Tai turėtų lemti svorio kritimą, taip pat daugybę kitų naudos sveikatai Praktikuokite protingą valgymą Sąmoningas valgymas yra metodas, naudojamas informuotumui didinti valgant.

Su buferiu galite lengvai pritaikykite savo socialinės žiniasklaidos įrašą kiekvienai platformai kada Tarp varpos dydzio keliose platformose vienu metu.

Nuorodos kopijavimas

Jei norėtumėte tai padaryti, norėtume išbandyti Buferis verslui ir patirk skirtumą. Eksperimentuokite su kvadratiniais vaizdo Kaip padidinti nariu paprastus budus Atlikę USD vertės eksperimentus, mes tai radome mūsų kvadratinių vaizdo įrašų vidutinis peržiūrų, įtraukimo ir užbaigimo rodiklis buvo didesnis nei kraštovaizdžio vaizdo įrašųypač mobiliuosiuose įrenginiuose.

Vaizdo įrašų peržiūrų įvyko be garso. Jie pakoregavo jų algoritmą reitinguoti tiesioginius vaizdo įrašus, kai jie yra tiesiogiai, nei tada, kai jie nebėra tiesioginiai. Štai premija: jūsų stebėtojai gali labiau tikrinti jūsų turinį.

Socialinių tinklų egzaminuotojas tai pastebėjo kai jie pradėjo tiesiogiai transliuoti, jų tiesioginis turinys sulaukė daugiau ekspozicijos. Jų įkūrėjas ir generalinis direktorius Michaelas Stelzneris tiki, kad kai jie pradeda gyventi, jų gerbėjai susiduria su savo prekės ženklu, net jei jie nežiūri tiesioginio vaizdo.

Dalinkitės kuruojamu turiniu Gali atrodyti keista dalijantis kitų prekės ženklų turinį.

Įdomu Svetainės Patrauklių

Tai mes iš pradžių jautėmės. Bet po eksperimentų dalijantis aukštos kokybės kuruojamu turiniu rezultatai pakeitė mūsų nuomonę. Pavyzdžiui, paskutinis mūsų kuruojamas turinys vidutiniškai pasiekė žmonių. Jie taip pat linkę gerai pasirodyti.

 • 14 paprastų būdų atnaujinti verslo įvaizdį, visiškai nekeičiant savo vardo
 • Nuotrauka po didejancio nario
 • 20 būdų kaip padidinti savo fizinį aktyvumą

Klauskite nuomonės Gali būti akivaizdu, kad žmonės komentuoja, kai turi ką pasakyti. Tačiau kartais mes nesiūlome jiems galimybės ką nors pasakyti! Klausimų uždavimas yra geras būdas pasiūlyti savo sekėjams galimybę pasidalinti savo mintimis.

Sumažinkite susitraukimą

Man patinka praktika dalintis aktualiomis naujienomis ar tinklaraščio įrašais ir prašyti mūsų sekėjų nuomonės. Ką bendrinti, gali skirtis priklausomai nuo auditorijos. Jei turite profesionalią auditoriją, galbūt norėsite pasidalinti pramonės naujienomis ar straipsniais.

Jei esate gyvenimo būdo prekės ženklas, galite pasirinkti pasidalinti gyvenimo būdo naujienomis. Štai neseniai pateiktas pavyzdys, kai mes paprašėme savo pasekėjų minčių minties vadovavimo tinklaraščio įrašas : 8.

14 būdų padidinti savo „Facebook“ įsitraukimą

Geriausiai pasirodantys jūsų įrašai yra įrodytas turinys - turinys, kuris įrodo, kad įtraukia jūsų auditoriją. Tai daro juos tinkamus impulsui. Tinkamai taikant skelbimus, šie įrašai ir toliau pritrauktų daugiau žmonių, pasiektų dar daugiau žmonių.

Ir tam nereikia daug pinigų.

Turėdami 40 USD dienos biudžetą, mūsų patobulinti įrašai pasiekia apytiksliai keturis kartus didesnį mokamą pasiekiamumą nei natūralus pasiekiamumas. Didėjant pasiekiamumui, įsitraukimas į postus taip pat padidėjo.

Simonas Marinskas 10 būdų padidinti jūsų el.

Štai keletas naujausių pavyzdžių: 9. Perdirbkite populiariausius įrašus Be to, kad padidintumėte savo populiariausius įrašus, taip pat galite juos perdirbti.

 • Penki būdai, kaip lengvai padidinti rankų raumenis - Gyvenimas -
 • Nario dydis ir stiprumas
 • kaip iš tikrųjų padidinti varpos dydį - Kaip padidinti savo varpą

Tai padės jums gauti daugiau naudos iš savo turinio. Kai pakartotinai paskelbiate aukštos kokybės turinio kūrinį, jis dažnai gali pasiekti ir pasiekti daugiau, nei originalus įrašas kartais daugiau - iš esmės padvigubina to turinio vertę. Pavyzdžiui, mes pirmiausia paskelbėme tinklaraščio įrašas kaip nuorodą su sąrašu kaip antraštę.

 1. 14 tinkamų strategijų, kaip padidinti jūsų „Facebook“ puslapio įtraukimą - Biblioteka
 2. acceleratd: 10 būdų padidinti jūsų e-komercijos apyvartą
 3. Kaip suzinoti nario dydi zmogui, kuris
 4. Daugiau informacijos apie tai, ką turite valgyti, kad narys užaugtų, galite rasti kitame mūsų straipsnyje.
 5. Internete yra daug blogos informacijos apie svorio metimą.
 6. Nevalgūs vaikai: gydytojas Morozovas perspėja, kad vieno mito turime kaipmat atsisakyti 73 Galiausiai atsiranda tikimybė, kad tai peraugs net į rimtesnius virškinimo sutrikimus.
 7. Isorinis nario dydzio rodikliai

Kadangi mūsų sekėjams tai patiko, mes jį padidinome ir paskelbėme iš naujo tai su vaizdo įrašu. Šį kartą jis pasiekė beveik dvigubai daugiau žmonių ir sukėlė šiek tiek daugiau įtraukimo, išleidžiant maždaug tokias pat reklamos išlaidas. Užuot paskelbę geriausiai pasirodžiusį įrašą tokį, koks jis yra, šiek tiek pakeiskite įrašą. Yra keli būdai, kaip galite vėl atrodyti gaiviai:.

Uždirbk vaikščiodamas!