Vaizdo didinimo narys internete. Netoliese esančių objektų didinimas naudojant „iPhone“ funkciją „Magnifier“

Rašytinės konsultacijos el. Atsakingų sričių ministrai pristatė ir pagrindė planuojamus pokyčius, pateikė su jais susijusius Vyriausybės strateginius projektus, prioritetinius savo darbus ir EGADP finansines projekcijas. Lietuva yra numačiusi 7 pagrindines investicijų kryptis, kurios suskirstytos pagal nurodytus komponentus: 1. Tinkamų saugumo priemonių įrengimas gali ženkliai padidinti gyvenamosios vietovės, turistų saugumą, sumažinti nelaimių, nusikaltimų tikimybę ir padaryti vietovę patrauklesne gyventojams bei verslui. Kokie jos tikslai?

Atviri duomenys ir skaitmeninė transformacija Kokie jos tikslai? EUR vertės laikinosios ekonomikos gaivinimo priemonės paketo dalis.

EGADP tikslas — investuojant į valstybių narių struktūrines reformas, sušvelninti ekonominį ir socialinį koronaviruso pandemijos poveikį bei pasiekti, kad Europos ekonomika ir visuomenė būtų tvaresnė, atsparesnė ir geriau pasirengusi žaliosios ir skaitmeninės pertvarkos iššūkiams ir galimybėms. EGADP priemonė, kitaip nei kiti ES investiciniai fondai yra vienkartinė, finansuojama iš bendros ES paskolos, skirta struktūrinių reformų finansavimui, iš kurių investicijos į žaliąją pertvarką turi sudaryti daugiau nei 37 proc.

Eurų, Lietuvai iš viso yra numatyta 2, mlrd.

Eurų dotacijoms ir iki 3 mlrd. Eurų paskoloms.

Siekdama finansuoti ekonomikos gaivinimą, ES skolinsis lėšų rinkose palankesnėmis sąlygomis, nei tai galėtų padaryti daugelis valstybių narių, ir tas sumas po to perskirstys. Kad Komisija galėtų pradėtų skolintis, visos valstybės narės turi ratifikuoti naująjį sprendimą dėl nuosavų išteklių laikydamosi savo konstitucinių reikalavimų.

Lietuva yra numačiusi 7 pagrindines investicijų kryptis, kurios suskirstytos pagal nurodytus komponentus: 1. Daugelis žino, kad blogai apšvstraiiestose, nestebimose teritorijose lengviau daryti nusikaltimus, nesant policijos pareigūnų viešose vietose apiplėšiami automobiliai, įstaigos arba organizacijos.

Tinkamų saugumo priemonių įrengimas gali ženkliai padidinti gyvenamosios vietovės, turistų saugumą, sumažinti nelaimių, nusikaltimų tikimybę ir padaryti vietovę patrauklesne gyventojams bei verslui.

Siekiant aukščiau spręsti įvardintas problemas Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija kartu su partneriu, Serdokų kaimo bendruomene, inicijavo projektą, kurio metu kaimiškosiose Vilkaviškio rajono teritorijose bus įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros, bei įrengtas viešosios teritorijos apšvietimas, panaudojant saulės energiją.

Įgyvendinant projektą planuojama naujai įrengti 26 vnt. Taip pat planuojama įrengti sporto aikštyno apšvietimą Serdokų k.