Su tuo, kas gali padideti narys

Jos teigimu, politablečių taip pat dažniausiai atsisako tie, kurie nenori vartoti statinų. Samauskienė sako, kad būtent taip yra su padidėjusiu cholesteroliu — žmonės to paprastai niekaip nejaučia ir tada jiems atrodo, kad ir vaistų vartoti nereikia.

Seimo nariai taupys, bet jų algos didės Verslo Žinios, Živilė Barkauskaitė A Verslo aplinka Solidarizuodamiesi su tauta Seimo nariai kitais metais greičiausiai vėl gaus sumažintas išmokas už įsigytas kanceliarines prekes, tačiau taupymas jų atlyginimo dydžio nepaveiks — algos gali padidėti beveik 3.

Seimo narių algos prasidėjus krizei m. Skaičiuojama, kad iš dalies atstačius parlamentarų atlyginimus, jų uždarbis kitais metais turėtų padidėti iki maždaug 8.

Taip esą bus panaikinta nelygybė, kai buvusi valdžia valdininkams ir politikams algas mažino ne vienodai. Tada didžiausios sumos bus nurėžtos iš daugiausiai uždirbančių.

Tiesa, atrodo, kad priėmę nepopuliarų sprendimą ir pasididinę algas, valdantieji metų gale visgi paliks praėjusio Kas gali padideti narys priimtą sprendimą sumažinti parlamentarams skiriamą biudžetą kanceliarinėms išlaidoms. Dabar parlamentinei veiklai Seimo nariai gauna vieno vidutinio atlyginimo Lietuvoje dydžio sumą — apie 2.

Prieš krizę parlamentinei veiklai Seimo nariai gaudavo 1,7 vidutinio šalies atlyginimo. Loreta Graužinienė, Seimo pirmininkė teigia, kad išlaidos kanceliarinėms išlaidoms ir kitais metais galėtų Su tuo mažinamos.

Esą politikai dėl to labai nenukentės, nes kitąmet didės jų algos. Dėl to Seimo nariai dar turės balsuoti.