Pamokos padidinimas Narys

Seimo sprendimu, nuo nuo metų pradžios buvo padidintas minimalus darbo užmokestis, 3 proc. Tuo metu pridėtinės vertės mokesčio PVM tarifas išaugo iki 19 proc.

Seimo opozicija protestuodama buvo palikusi posėdžių salę Iš dalies pritarta keturioms Seimo narių iniciatyvoms dėl asignavimų padidinimo bendrai beveik 12 mln.

Seimo opozicija protestuodama buvo palikusi posėdžių salę Iš dalies pritarta keturioms Seimo narių iniciatyvoms dėl asignavimų padidinimo bendrai beveik 12 mln. Eur sumai.

Eur sumai. Laisvės partijos atstovas Artūras Žukauskas buvo pateikęs kelis pasiūlymui, pritarta tik vienam iš jų — padidinti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos asignavimus 11,7 mln. Eur, juos skiriant skaitmeninio ugdymo plėtrai ir dėl koronaviruso pandemijos patirtiems mokymosi praradimams kompensuoti.

Iš dalies pritarta parlamentaro Lauryno Kasčiūno pasiūlymui Liko vaiko apsaugos kontrolieriaus, todėl siūloma atsižvelgti į parlamentarų pasiūlymą", — teigė I. Vyriausybė pritarė ir konservatoriaus Žygimanto Pavilionio siūlymui kitų metų biudžete numatyti Pasak premjerės, dėl Seimo atstovo JAV kongrese finansavimo iš esmės jau buvo apsispręsta teikiant patikslintą biudžeto projektą, tačiau tuomet papildomos lėšos buvo numatytos tik Užsienio reikalų ministerijai, nors papildomo finansavimo šiuo atveju reikia ir Seimo kanceliarijai.

Antradienį Seimas galutinai balsuos dėl kitų metų biudžeto priėmimo. Posėdžio metu galės būti svarstomos ir Vyriausybės atmestos parlamentarų iniciatyvos dėl išlaidų padidinimo, tačiau joms galės būti pritarta tik tuo atveju, jeigu už tuos pasiūlymus balsuos ne mažiau kaip 71 Seimo narys.

MS PowerPoint pamoka - profesionaliai atrodančios skaidrės

Pakoreguotame m. Eur Europos Sąjungos ir kitos tarptautinės finansinės paramos lėšas, sieks Pamokos padidinimas Narys, mlrd. Biudžeto asignavimai kitąmet turėtų būti 15, mlrd.

Eur, įskaitant 3, mlrd. Eur europietiškos ir kitos paramos lėšas. Valstybės biudžeto deficitas kitąmet sieks 4, mlrd.