Padidinkite nari 50 cm

Po to užpildykite baką su dideliu organiniu kiekiu. Tikriausiai todėl, kad tai yra mano mamos mėgstamiausios gėlės. Visi sodininkai žino, kad yra tam tikros kiekvieno augalo sodinimo taisyklės. Reikia vengti per didelio drėgmės, nes tokiomis sąlygomis puvinio ir infekcijos tikimybė padidės. Šį įvykį lemia tai, kad augalas praleis per daug maistinių medžiagų ir energijos lapams maitinti, ir jie bus labai reikalingi šaknų sistemai formuoti.

Persikų žiedas. Egzotiški, įvairių formų, su užlenktais žiedlapiais. Oranžinė, violetinė, raudona, geltona, rožinė su balkšvu blizgesiu ir ryškus ryklė.

Kompaktiškas, kintamas. Kada sodinti gladiolių svogūnėlius pavasarį, atsižvelgiant į regioną Gladiolus pasodinti svetainėje vėlyvą pavasario vidurį.

  1. Kokie dydziai vyru nariai
  2. Norėdami Geriau Pamatyti Naktį: Lempas Ar šviesos Diodus? | Straipsniai

Sodinimo laikas skiriasi priklausomai nuo regiono. Sodinti patariama atėjus šiltam orui, kad būtų išvengta gumbasvogūnių ligos ir nušalimo galimybės, tai yra balandžio 25 — gegužės 10 d. Vidurinė juosta, įskaitant Leningrado sritį.

Oras šaltesnis, galimas smarkus šaltas oras ar nepageidaujami krituliai, todėl iškrovimo laikas keičiamas: gegužės 10 — liepos 1 d. Jūs neturėtumėte skubėti, svarbu, kad gumbas šaknis įsišaknytų, o dirvožemis turėtų laiko sušilti.

Jei atsiranda šalnos, apsaugai gali būti naudojami dūmai. Sibiro sritis ir Uralas. Padidinkite nari 50 cm nestabilus, laikas, per kurį staigiai nenukrenta temperatūra, yra tik 90— dienų, o tai apsunkina sodinimą atvirame grunte.

Datos skiriasi maždaug gegužės 28 — liepos 1 dienomis.

Norėdami apsaugoti nuo šalto oro, ant gėlių lovų turėtų būti dedamas agro pluoštas arba speciali plėvelė. Augalai šiame regione retai išgyvena iki kitų metų.

Crochet Cable Stitch Crew Neck Sweater - Tutorial DIY

Pietinė juostelė. Auginti gladiolius nėra ypač sudėtinga, nes tai yra vietovė, kurioje klimato sąlygos yra palankiausios.

Išlaipinimo laikas: kovo 20 - balandžio 15 d. Nelaukite karščio pradžios, gumbasvogūniai gali neįsišaknyti ir žūti. Gladiolių svogūnėlių paruošimas sodinimui Paruošimas turėtų būti atliekamas savaites prieš sodinimą į atvirą žemę.

Pirmiausia reikia atsargiai pašalinti gumbasvogūnių perteklių iš luobelių, atidžiai ištirti paviršių, kad ant jo neliktų puvimo ar piktybinių auglių.

Jei tokių yra, juos reikia nupjauti, o gabalų vietas reikia dezinfekuoti ryškiai žaliu ar silpno alkoholio tirpalu ir uždengti smulkinta medžio anglimi ir cinamonu. Taip pat patikrinkite, ar nėra pažeidimų ar ligas sukeliančių opų, kurios turėtų būti pateptos silpnu jodo tirpalu arba ryškiai žalia. Reikia išmatuoti svogūnėlių dugną, tai yra plotą, kuriame auga šaknys. Seni, kurių dugnas yra didesnis nei 4 cm, dažniausiai naudojami daigams auginti vaikamstaip pat atnaujinti sodinimo medžiagai.

Kruopščiai ištyrę ir pasirinkę gumbasvogūnius, jie dedami į ryškiai apšviestą vietą, apačioje dedant žalias pjuvenas, pridedant vermikulito. Taip pat galite naudoti įprastą dėžutę, reguliariai sudrėkindami dugną.

Pašalinkite skersvėjų ir temperatūros pokyčių tikimybę.

Gladiolus: sodinimas ir priežiūra atvirame lauke

Tinkamai prižiūrint, daigai pasirodo per 1—2 savaites. Svarbu, kad ypač vertingų veislių svogūnėliai būtų padalinti į 2 dalis, kad būtų didesnis produktyvumas.

Tai turi būti padaryta taip, kad dugnas ir daigai būtų išsaugoti kiekvienoje pusėje. Gabalai Padidinkite nari 50 cm pat turėtų būti padengti medžio anglimi arba medumi.

Tada lemputėms leiskite išdžiūti ir pasodinkite svetainėje. Gladiolių sodinimas ir priežiūra Gėlių lovos turėtų būti dedamos saulėtoje, gerai apšviestoje pusėje, ant nedidelės kalvos. Gėlių vieta turi būti keičiama kiekvienais metais, kad neužkrėstų parazitai, ligos ar auginimo terpė neištuštėtų. Taip pat nepageidautina sodinti gladiolius po kukurūzų ir agurkų, kurie yra sukėlėjai fusarium.

Norėdami geriau pamatyti naktį: lempas ar šviesos diodus?

Palankiausias dirvožemis išlieka po bulvių ir burokėlių. Į pagrindą reikia įpilti pelenų, smėlio, durpių, organinių medžiagų ir mineralinių trąšų. Verta atsižvelgti į dirvožemio rūgštingumą: jis turi būti neutralus. Aikštelės paruošimą reikėtų pradėti nuo rudens pabaigos: atlaisvinkite ir iškaskite žemę iki 40 cm gylio, išnaikinkite piktžoles, šaknų nuosėdas.

Dėl to dirvožemis bus laisvas ir deguonis lengvai galės praeiti. Išlaipinimas atliekamas keliais etapais: Pasirinktoje vietoje iškasamos 10—15 cm įdubos.

  • Kaip padidinti zmoniu nario ilgi
  • Puikūs karališkieji pelargonai - kokios priežiūros reikia namuose? - Kerpės

Įpilkite nitrofoso, kurio konsistencija yra 80 gr. Tarpai tarp gumbasvogūnių yra apie 10—15 cm, Padidinkite nari 50 cm į tai, kad suaugusius augalus reikia surišti. Svogūnėliai įžeminti ne daugiau kaip 13—14 cm. Jei įdėtas giliau, sruogos suteiks daug žiedynų, aukštesnės - atsiras daug vaikų. Yra dar vienas sodinimo būdas: sutirštintas. Tai leidžia jums išvengti gladiolių susiejimo, gėlių lovos yra sodrios ir ryškios. Šiuo metodu tarpai tarp gumbasvogūnių sumažinami iki cm. Dirva gausiai tręšiama adatomis, pjuvenomis ir fosforu, azoto ar kalio užpilu.

Kai sruogos įsišaknija ir prisitaiko prie naujų sąlygų, jas reikia tinkamai prižiūrėti. Laistymas atliekamas ne dažniau kaip 1 kartą per savaitę, įsitikinkite, kad vanduo nesustoja, nes priešingu atveju prasidės puvimas ir venkite lašų ant gėlių.

Reguliariai atlaisvinkite dirvą ir pašalinkite piktžoles. Jei reikalinga, keliaraištis turėtų būti atliekamas prieš augant petrakams.

Galite naudoti įprastus medžio auginius. Viršutinis padažas Per visą gladiolių auginimo periodą atliekami tik 5 tvarsčiai. Jie apima įvairias mineralines, organines ir chemines medžiagas.

Taikymo laikotarpiai Naudotos trąšos Pirmas Naudokite organines medžiagas, būtent humusą. Lietingo sezono metu ir laistydamas jis aktyviai atsisako gumbasvogūnio maistinių medžiagų. Prieš žydėjimą Kai pasirodo bent 3 sveiki lapai, reikia tręšti azotinėmis trąšomis.

Tinka ir dilgėlių užpilas.