Padidejes narys FB2.,

Pop pažvelgė į Georginą: ji sėdėjo, nuleidusi akis. Jis puikiai žinojo savo įpročius ir gudrybes, už kuriuos buvo pradėtas Georgina pasiekti savo, ir, žinoma, jis turėjo būti linkęs, kai tai buvo negrąžinta idėja.

Be to, Latvija paaiškina, kad valstybė ėmėsi visų galimų priemonių, kad priverstų bendrovę BAS įvykdyti savo įsipareigojimą. Latvija taip pat paaiškina, kad sprendimas išleisti obligacijas buvo priimtas bendrovės BAS iniciatyva. Tačiau per oficialią tyrimo procedūrą Latvija šiuo klausimu argumentus pateikė ir pažymėjo, kad jeigu valstybės pagalba ir buvo teikiama, tai buvo pagal sanavimo ir restruktūrizavimo gaires suderinama restruktūrizavimo pagalba.

EUR kapitalas. Pirmoji plano redakcija m. LVL [— mln. Restruktūrizavimo plane numatytos trijų rūšių restruktūrizavimo priemonės: i esamos veiklos pajamų ir sąnaudų optimizavimas; ii tinklo pertvarkymas, koreguojant skrydžių kryptis, dažnumą ir laiką; iii tinklo ir orlaivių parko optimizavimas.

Restruktūrizavimo plane iš viso numatytos 26 pajamų ir sąnaudų iniciatyvos ir papildomos tinklo pertvarkymo ir orlaivių parko atnaujinimo iniciatyvos. LVL [1,4—4,2 mln. Padidejes narys FB2. ] m. LVL [12,8—17] mln. EUR m. Restruktūrizavimo plane taip pat patikslintos finansinės realistiniu, pesimistiniu ir optimistiniu scenarijais grįstos prognozės; siekiant įvertinti riziką ir galimą jos poveikį, atlikta šių prognozių jautrumo analizė.

Nuo iki m. Pasak Latvijos, toks pajėgumų sumažinimas atitiktų ankstesniais atvejais taikytą praktiką. Be to, restruktūrizavimo plane numatyta dėl keleto maršrutų uždarymo atsisakyti […] laiko tarpsnių. EUR ; šios lėšos bus panaudotos trečiųjų šalių paskoloms grąžinti, nuostoliams dėl kai kurių orlaivių laipsniško nebenaudojimo ir perleidimo kompensuoti, išeitinėms išmokoms sumokėti, naujiems orlaiviams įsigyti ir pan.

EUR šių bendrų restruktūrizavimo sąnaudų, t. Pagal restruktūrizavimo planą nuosavas indėlis būtų sudarytas iš keleto privačių šalių injekcijų įskaitant likvidumo priemonę ir avansinius mokėjimusprivačių paskolų, naujų orlaivių nuomos sutarties ir dalies skolos dviem bankams nurašymo. Dėl to, kad m. Kreditoriai apskritai skundžia priemones, dėl kurių priimtas sprendimas pradėti procedūrą, ypač 6 priemonę. Pasak Latvijos, norint įvertinti valstybės investicinių sprendimų racionalumą, šiuo atveju privataus kreditoriaus kriterijaus nepakanka.

Be to, Latvija tvirtina, kad nuspręsdama sudaryti Susitarimą, ji sutiko patirti trumpalaikių nuostolių tam, kad ilgainiui vėl gautų pelno, ir Padidejes narys FB2. šie investiciniai sprendimai priimti BAS iniciatyva. LVL 8,49 mln. EUR pelno. EURkurie m. LVL ,2 mln. Komisija primena, jog m. LVL 27,18 mln. EURm. LVL 32,99 mln. Birželio mėn. Samaroje įvyko pirmieji Aksenovo skaitymai.

Be jau minėtų kūrinių, V. Aksjonovas - daugelio dramos teatro kūrinių m. JAV V. Nuo m. Aksenovas yra rusų literatūros profesorius įvairiuose JAV universitetuose: Kennano institute —J. Vašingtono universitete —Gaucherio universitete —George'o Masono universitete nuo m. Daugelio žurnalų straipsnių ir apžvalgų anglų kalba autorius. Nuo pat studentų dienų ji mėgavosi džiazu. Tarp priklausomybių sportui - bėgiojimas, krepšinis. Gyvena ir dirba Vašingtone JAV. Vasilijus Pavlovičius Aksenovas - Sovietų, rusų rašytojas Vienas ryškiausių šeštojo dešimtmečio kartos atstovų.

Jo darbai, užpildyti laisvos minties dvasia, liečiantys ir griežti, kartais siurrealistiniai, paliko nedaug abejingų. Skaitytojų reakcijos dažnai būna visiškai priešingos - šokas ar malonumas.

Kazanėje, partijos lyderio šeimoje. Būsimojo rašytojo tėvai buvo represuoti. Aksenovas keletą metų gyveno su ištremta motina Magadane. Jis baigė Leningrado medicinos institutą. Pirmosios Aksenovo istorijos buvo paskelbtos m. Aksenovas susitiko su rašytoju Vladimiru Pomerantsevu Maskvos įmonėje.

Pomerantsevas pakvietė Padidejes narys FB2. perskaityti Padidejes narys FB2. kompozicijos istorijas. Ir karas, kaip niekas jau baigėsi. Malcolm anketa veidas buvo dingo - arba nuo sumišimo, ar panieka su savo erzina už jo erzina.

Georginos skruostai taip pat nukreipia. Taip, ji neįsivaizdavo savo susitikimo su sužadėtu. MAC dešinė, malcolm. Apgailestauju, kad aš paėmiau taip arti širdies, kad Niekas nepasikeitė. Mano jausmai išliko tokie patys.

Ir įrodymas yra tai, kad esu čia. Kodėl čia atėjai? Georgina tyliai pažvelgė į jį keletą sekundžių, tada jos akys susiaurėjo gulėti. Bet atsakymas yra akivaizdus! Klausimas kitame: Kodėl turėjau atvykti čia? Tačiau galite atsakyti tik į tai. Kodėl po karo nesigrąžino į Bridgeport po karo, malcolm? Nebuvo jokios priežasties. Nebuvo jokios priežasties? Buvo toks smulkesnis - mes ketiname susituokti Ar norėjote apie tai pamiršti? Malcolmas su sunkumais išgyveno savo nuomonę.

Aš nepamiršau. Bet aš nemanau, kad jūs vis dar laukiate manęs, nes aš tapau angliškumu, ir visa tai kitais dalykais Jūs tiesiog nenorėjote manęs, nes esu amerikietis? Tai ne apie tai, - prieštaravo jis. Mano laivas nepavyko. Maniau, kad jūs mane nužudytumėte. Mano šeimoje visi jūreiviai, malcolm. Informacija, kurią gauname, paprastai yra tikslūs.

Taip, jūsų laivas sudužo, bet nebuvo miręs. Mes žinojome apie tai. Mes tiesiog nežinojome, kas buvo su jumis po Kaip neseniai matėme jus ant "Pogrom". Esu pasirengęs daryti prielaidą, kad galėtumėte svyruoti nuotakos laukia jūsų, ar ne. Tačiau šiuo atveju būtų teisinga išsiaiškinti. Jei nenorite ateiti, jis galėtų rašyti.

"Lindsay" atsisiųskite mielą fb2 nuožmyną. Joanna linday miela krūtinė

Dabar santykiai tarp šalių atnaujintos. Mūsų uoste visada galite pamatyti vieną ar du anglų laivus. Ji manė, kad per sarkastiškai, bet negalėjo su juo susidoroti.

Tiesiog manau, kiek kitų metų ji galėjo laukti, kol šis žmogus, kuris nesiruošia grįžti į ją! Ji buvo matoma, nenorėjo klausytis jo paaiškinimo, ir jis neturėjo jėgos netgi pažvelgti į ją. Aš parašiau jums laišką. Georgina suprato, kad tai yra melas, bandymas nuraminti savo pažeidžiamą pasididžiavimą, bailiai būdas kažkaip išeiti iš nemalonaus situacijos.

Malcolm nežinojo, kad ji turėjo ilgai prisiekę pasididžiavimą, kai jis nusprendė jį nusipirkti. Jo atsiprašymai negali ištaisyti dalykų. Tai nebuvo pyktis, ji buvo tiesiog nusivylusi. Jis tapo, jis nebuvo tobulas, nebuvo dėmesingas ar net tikrai sąžiningas. Ji nuvažiavo į kampą ir bandė meluoti, šaudyti, kaip atrodė, kad jis buvo pasididžiavimas.

Tačiau tai greičiausiai bus priskirta jo privalumams. Matyt, Malcolm, jūsų laiškas nebuvo skirtas man pasiekti. O ką tapote kitos šalies patriotai, skirtingai nuo Padidejes narys FB2. Taip tai yra. Ir su tuo, jūs atleisite mane nuo įsipareigojimų, kuriuos nustato užduoties. Arba jūs išreiškėte viltį, kad vis dar sujungiate su manimi? Na, aš, žinoma Ir tada jūs nusprendėte, kad nebūčiau tuoktis, kai negavau man atsako?

Georgina sighed: Koks gaila, kad laiškas neatėjo. Padidejes narys FB2. tiek daug laiko. Ką tu taip nustebino, Malcolm? Aš vis dar einu jus tuoktis. Štai kodėl aš esu čia. Bet tiesiog nesitikiu, kad aš gyvenu Anglijoje, aš to nedarysiu net ir už jus. Bet jūs galite ateiti čia, kiek norite. Kaip mano laivo kapitonas "Amphitrite" galite prekiauti tik su Anglija, jei jūsų noras yra.

Viešpatie, Georgie Matyt, jie vėl pasirūpina atostogų? Georgina jau kurį laiką pažvelgė į moterį, tada ant savo berniuko ieško savo sijono, kuris turėjo juodą, kaip malcolmą, plaukus, mėlyną, kaip malkolmą, akis ir gražią, kaip malcolmą, veidą.

Tada ji pažvelgė į berniuko tėvą, kuris stovėjo su kankinio veido išraiška. Tavo sesuo, malcolm? Be vagystės, nenaudojant jokių pageidavimų, o net nesiunčiant jaunikio į pragarą, Georgina pasuko ir paliko mažą baltą kotedžą, pasukdami amžinai su viltimis ir merginais.

Ji išgirdo, kaip aguonų kalbėjo, akivaizdu, kad "Meg Cameron" atsiprašau dėl Georginos nežinomo.

Tada jis pasivijo su juo ir padėjo pakilti į žirgą. Mac nesakė nieko Georginos, kol jie paliko kaimą. Georgina bandė išspausti bent tam tikrą greitį iš prastos gyvūno, bet veltui. Jis buvo pasižymintis blogu įpročiu kalbėti tiesiogiai, ką jis galvoja, net jei šis tiesus yra netinkamas.

Kodėl ne verki, mergina? Ji norėjo ignoruoti savo žodžius ir jei jis nusprendė, kad niekada nebebūtų nieko iš jos. Tačiau, kokie bumble į jos viduje reikia išeiti. Dabar esu pernelyg blogas. Šis apgailėtinas vairuotojas susituokė, matyt, pirmame uoste, ilgai iki karo pabaigos.

Nenuostabu, kad jis tapo Anglijos Padidejes narys FB2. Tai visa jo santuoka! Taip, galbūt. Nors tai gali būti kitokia.

Koks skirtumas dabar? Nors sėdėjau namie už jį, jis susituokė, suteikė vaikus ir puikiai praleido laiką. Aguonų kosulys. Žinoma, jūs praradote laiką, tai teisinga, bet nesiduok. Georgina nustebino prabangiai, erzina, kad ji nesuprato jos.

Aš jį myliu, aguonų. Jūs mylėjote savo svajonę apie tai, ką jis bus tavo. Vaikinas yra gražus. Tai buvo jūsų vaikų fantazija. Jūs jau seniai sekėte su ja. Jei buvote ne taip užsispyręs, viskas būtų leista. Nėra… Negalima nutraukti manęs! Jei jums tai patinka tikrai, jūs verktumėte, ir būtų piktas vėliau, o ne priešingai. Aš turiu viską, kas verkia viduje, ji sakė griežtai. Dėkojame už mane išgelbėjo. Aš negaliu padaryti moterų ašarų.

Georgina greitai išmeta jį. Vyrai visi yra viename bloke. Jaučiuose, kaip Padidejes narys FB2. Jei ieškote mano užuojautos, jūs nelauksi jo, mergina. Atminkite, kad prieš ketverius metus patarėjau pamiršti šį žmogų. Ar ne aš jums sakau, kad apgailestauju, jei ateisite čia?

Čia tai yra jūsų užsispyrimas! Ir koks yra rezultatas? Nusivylimas, pažeminimas, širdies skausmas Ir apgaulė. Kodėl dar jūs darote tabletę? Už savęs konservavimą, balioną. Sakiau jums, kad negaliu išeiti iš ašarų. Tuo tarpu jūs šaukiate man, jūs ne verksite ant mano peties O, už Dievo labui, nedaryk to, Georgie!

Ašaros pilamas galingu srautu, o aguonas buvo priverstas sustabdyti arklius ir ištiesti rankas. Ji persikėlė į Maku ir sprogo į savo petį. Tačiau ji nebuvo pakankamai verkti pakankamai. Vykdant jos pyktį sumušė su sobs ir rėkia. Šie gražūs vaikai turėjo būti mano, aguonų! Jūs turėsite savo krūtinę!

Aš esu per senas! Ar tai yra dvidešimt dveji metai? Georgina iškėlė galvą: Na, jie rado su tuo, ką sutikti! Raudonieji antakiai "Mac" pakilo preliminariu nustebinimu. Ar sutikau? Georgina vėl nuspaudė: Kodėl ši moteris nepasirodė prieš kelias minutes, kol aš ne tylėti kvailiu ir nesakiau Padidejes narys FB2. Cobo, ką dar norite su juo susituokti?

Tu sakai, kad jis yra šuo? Bjaurus ir labiausiai bjaurus! Na, dabar jūs sakėte viską, ką norėjau jam pasakyti. Jūs atsitiko, jei tik norėjote keršto. Tai yra tam tikra vyrų logika, kurią moterų protas negali suprasti!

Aš neatšaukiau jo! Aš patyriau pažeminimą! Ne, jūs parodėte jį, kad jis prarado savo veidą. Jis prarado mergaitę, kuri neatpažino, nes ji tapo grožiu. Pamiršote laivą, kuris galėtų įsakyti ir pradėjo prarasti savo svajonę. Taip, jis tikriausiai bitai dabar savo alkūnes ir prisiekia sau su paskutiniais žodžiais! Na, laivas, kurį jis gali ir prarado. Kaip man Malonus, tiesa, bet ne Georgina Anderson, amphitritų savininkas, vienas iš Skylark linijos bendro.

Leiskite jam nedalyvauti valdyme, tačiau turi tą patį su visomis abipusėmis pajamomis. Ir vėl, kiekvienas mano, kad tai gražiausia mergina visoje rytinėje pakrantėje.

Ir viskas? Ar neturite pakankamai?

kaip padidinti skylę nario šlaplėje

Mergina gali būti graži dabar, bet ji ne visada buvo tokia. Ir tada, kas yra tokia prasme, jei ji praleido savo geriausius metus? Kvailas, protas nei penny Negalima nutraukti manęs. Kaip jūs nepertraukiate, jei nešiojate nesąmonę! Na, jūs nustojote pilant ašaras ir dabar pabandykite pamatyti ryškias šalis visa tai. Taip, jie tiesiog ne! Tai jūs veltui! Pagalvokite save: ar Padidejes Dick narys patenkintas tokiu bjaurus Georgina bandė šypsotis, bet jos lūpos drebėjo, ir šypsena neveikė.

As esu labai dekingas. Mac, už tai, kad bandote mane dabar konsoliuoti, tačiau mažai tikėtina padėti. Dabar noriu tik vieno dalyko - o būti namuose, ir Dievas pamiršo kada nors kada nors susitiko su bet kuriuo anglišku su savo misa, su savo gyrė ištrauka ir jo klastinga sūnų. Kadangi jis nėra apgailėtinas, balionas, bet bet kurioje šalyje galite rasti klastingų sūnų. Kiekviena šalis turi savo akmeninę Padidejes narys FB2., bet aš neketinu tuoktis šios sienos.

Tuokiasi siena? Padidejes narys FB2. vėl turite šiek tiek nesąmonę. Kas yra ši akmeninė siena? O, Mac, atsiųskite man namo kuo greičiau! Raskite laivą greitai Nebūtinai amerikietis, jei tik jis nuėjo į Ameriką ir kuo greičiau.

Galite uždėti savo žiedą, kad nusipirktumėte bilietą. Taip, ar esate jūsų protas, mergina? Jo tėvas davė jums. Jis išvedė jį iš Mes neturime kito būdo gauti pinigų bilietus. Aš nesiruošiu čia pasilikti, kol jie sugebės uždirbti. Ir tada žiedas visada gali nusipirkti, kai pateksime į namus. Jūs nusprendėte atvykti čia per daug. Turime išmokti klaidų, o ne juos pakartoti. Nereikia man paskambinti iki kantrybės. Aš patyriau šešerius metus, ir tai buvo tik mano didžiausia klaida.

Nuo šiol aš būsiu nekantrus. Georgie, - prasidėjo aguonas.

  • Penkiolikos metų kapitonas | Jules Verne | download
  • Kiti Aksenovo medicininė klaida.
  • Nario 18 dydis
  • "Lindsay" atsisiųskite mielą fb2 nuožmyną. Joanna linday miela krūtinė
  • Joanna linday miela krūtinė Mielas Joanna Lindsay Vardas: miela krūtinė Apie knygą "Miela krūtinė" Joanna Lindsay Joann Lindsay yra rašytojo rašytojas, kurio karjera prasidėjo netyčia netyčia.
  • Ричард повел фонариком по Секунду спустя Николь взвизгнула: не более чем в четырех метрах от нее обнаружился медленно шевелившийся октопаук.

Kodėl su manimi ginčijate? Nors mes ne plaukiate, džiaugiamės galėdami būti nuolat singbing moterimi su jumis! Man atrodė, kad negalėjote toleruoti moterų ašarų! Na, jei pateikiate klausimą, "sakė jis sigh. Miško stiebas be burių prieš dangų Londono uoste nebuvo garantuotas, kad iš šio didžiulio laivų skaičiaus, bent vienas artimiausioje ateityje bus žinoma į Ameriką. Žinoma, galime manyti, kad toks laivas randamas, netgi galite nugalėti hipoteką.

Bet Georgina prarastų savo statymą, jei jis nusprendė jį išlaikyti. Dauguma tų laivų, kurie atvyko praėjusį mėnesį ir iš kurio vienas iš jų plaukė Georgina, jau išvyko iš uosto. Jei iš naujo nustatysite teismus iš sąskaitos, kuri nesiėmė keleivių, buvo tik keletas amerikiečių laivų, kurie turėjo eiti į plaukti ne anksčiau nei kitais metais, o tai negalėjo susitarti dėl nekantrus Georgina. Uostas buvo laivas šalia tiesioginio kurso Niujorke, kuris yra labai arti bridgeport, tačiau, pasak pirmojo asistento, mažai tikėtina, kad artimiausioje ateityje paliks jūrą.

Laivo kapitonas atliko vienos angliškos mergelės ir prisiekė, kad jis nebūtų pakelti plaukiojimo, kol jis nebebūtų. Klausymas apie tai, Georgina sugriovė du savo sukneles ir išmetė naktį puodą į langą.

Ji beviltiškai norėjo išvykti iš Anglijos ir buvo pasirengęs Padidejes narys FB2. dėl aštuonių ar net dešimties mėnesių kelionės bet kuriame iš Amerikos laivų, jei tik jis išėjo į jūrą ne vėliau kaip per savaitę.

Abipusio koučingo programa angl. Reciprocal peer coaching — tai galimybė saugioje profesionalų aplinkoje stiprinti savo koučingo specialisto įgūdžius ir tuo pačiu naudoti koučingą kaip dalį savo asmeninio tobulėjimo. Abipusio koučingo programos pagrindiniai tikslai: didinti abipusio koučingo paslaugos prieinamumą; stiprinti koučingo specialistų bendruomenės tarpusavio ryšį, dalijantis žiniomis ir patirtimi vieniems su kitais; suteikti galimybę koučingo specialistams kaupti valandas ir stiprinti ICF kompetencijų įgūdžius siekiant ICF akreditacijos. Abipusio koučingo programos dalyviai: Abipusio koučingo programoje gali dalyvauti tik koučingo specialistai, turintys pagrindinių koučingo kompetencijų lygio įgūdžius, t. Dalyvaudamas abipusio koučingo programoje jūs turėsite galimybę tiek suteikti koučingo sesiją kitam, tiek ir pats gauti analogišką sesiją.

Kai ji papasakojo Maku trečią dieną, jis pavadino tris anglų laivus per kelias valandas, kurios išėjo į jūrą kitą savaitę.

Anksčiau jis nedrįstų juos vadinti Georgina, manymu, kad ji nedelsdama juos atmeta dėl paprastos priežasties, kad jie buvo anglų kalba ir dirbo britų komanda, bet jos priešiškumas visai jos buvo ne mažiau stiprus nei noras gauti namai. Todėl netgi dabar Georgina ryžtingai Kiek nario padidina islaidas smarkiai atsisakė spręsti anglų teismus.

Po to, ne be dvejonių, aguonų pranešė apie alternatyvią versiją. Yra vienas laivas, kuris ryte banga eina į jūrą. Keleivių kapitonas nevartoja, bet jiems reikia laivo ir Georginos akyse buvo ugnis, liudijanti, kad ji buvo suinteresuota. Ar manote, kad galite greitai gauti namo? Žinoma, kelionė užtruks mėnesį arba šiek tiek daugiau, bet vis tiek yra geresnis už pusę per pusę metų su mergina, kuriai pagrindinis gyvenimo principas yra nekantrus.

Tuo pačiu metu, aguonų skubėjo taip aiškiai su savo akimis, kad Georgina Zahoshikal. Atrodo, kad pirmą kartą po Malcolmo išdavystės, atrodė juokinga bent kažkas. Gal aš ne išreikšti nekantrumą toks stiprus, jei mes esame kelyje namo Ji kalbėjo su netikėtu entuziazmu. Jis yra didelis? Ir kur vyksta? Neskubėkite, mergina. Tai nėra toks laivas, kaip įsivaizduojate. Tai yra "Mergelė Anna" iš Vakarų Indijos, didelės spartos trimatis škuna. Tikras grožis! Bet atrodo kaip karo laivas, nors jis priklauso privačiam asmeniui.

Verta turėti ginklą iš Vakarų Indijos, jie tikrai susitinka su piratu. Karibų jūroje nuolat atakuoja Skylark linijos laivus. Tai teisinga "Mac sutiko. Tai nebus jokio krovinio. Padidejes narys FB2. balastas. Kas yra šis kapitonas, kuris visai nerūpi? Mac nekantriai šnabžda: Jis yra iš tų žmonių, kurie ten plaukia, kur jie reiškia savo sielą.

Taigi sakė vienas iš savo komandos narių. Ar jis bus laivo savininkas ir, tai reiškia, yra turtingas, jei jis gali išlaikyti jį už savo malonumą? Atrodo, kad taip, - sutarta "Mac". Ir koks yra skirtumas, eina schooner su kroviniu ar be jo?

Svarbiausia yra tai, kad ji atnešė mus namo. Taip, bet yra Padidejes narys FB2. Laivas eina į Jamaiką, o ne Amerikoje. Bet po to momento, laimingai sušuko: - Bet Jamaikoje yra "Skylark linijos" atstovai!

Galų gale, tai yra vienas iš uostų, kur ateina Tomas. Mes galime būti tuo pačiu metu su juo. Ir jei neturite laiko ir nebebus ten, ten bus kitų laivų "Skylark linija", pavyzdžiui, Bondo teismas, Drew, jau nekalbant apie mano. Padidejes narys FB2. ne pusę metų! Galų gale, tai yra geriau nei čia bent kitą dieną. Aš nežinau, mergina Ir priešingai: kuo daugiau manau apie tai, tuo labiau man patinka ši idėja.

Nėra geresnių rezultatų.

Penkiolikos metų kapitonas

Bet jūs turėsite dirbti: "Poppy jai priminė. Jūs visą laiką esate užimtas. Ar norite pasakyti, kad negaliu atlikti elementarių užsakymų? Koučingo specialistas, nesulaukęs iniciatyvos iš kliento, pats kreipiasi į jį nurodytais kontaktais. Sesijų ciklas vyksta 2 mėn.

C Tekstas autentiškas tik anglų kalba Tekstas svarbus EEE atsižvelgdama į Sutartį dėl Europos Sąjungos veikimo, ypač į jos straipsnio 2 dalies pirmą pastraipą, atsižvelgdama į Europos ekonominės erdvės susitarimą, ypač į jo 62 straipsnio 1 dalies a punktą, atsižvelgdama į sprendimą, kuriuo Komisija nusprendė pradėti Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo straipsnio 2 dalyje nustatytą procedūrą dėl pagalbos SA. SANI pranešimu Nr. LVL 22,65 mln.

Jei užsiėmimus baigėte anksčiau ir norisi tęsti su tais pačiais klientais ar koučingo specialistais, papildomas sesijas galite organizuoti patys abipusiu sutarimu.

Po kiekvienos sesijos tiek klientas, tiek koučingo specialistas suteikia grįžtamąjį ryšį remiantis ICF kompetencijomis. Grįžtamojo ryšio suteikimo rekomendacijas galite rasti čia. Po 2 mėnesių jums bus išsiųsta programos dalyvio grįžtamojo ryšio anketa, kurią kviečiame užpildyti. Tai prisidės prie mūsų tikslo — suprasti jūsų patirtį programoje ir identifikuoti tas programos sritis, kurias galėtume tobulinti.

Mes siekiame kokybės ir norime užtikrinti maksimalią naudą jums.