Klinikos priartinimo narys

Raudondvario klinikos pacientų internetinė registracija vyksta per e-pacientas. Sugrįžęs į prisiminimus, kuomet buvo Nacionalinio transplantacijos biuro tuo metu — Nacionalinio organų transplantacijos biuro steigimo iniciatorius, A.

Vinkus prašė atiduoti jam savo rūpesčius — taip jis išgirdo, kad kai kuriems ligoniams susimokėti už kelionę į įstaigą, kurioje teikiamos hemodializės procedūros, yra sunki finansinė našta.

Ieškojome įvairių galimybių, svarstėme, gal tokį kabinetą atidaryti Kretingos ligoninėje. Ar nebus nuskriausti palangiškiai?

Jie taip pat yra mano rinkimų apygardos gyventojai, taigi man jie taip pat rūpi. Sudavičius paaiškino, kad Kretingos rajone gyvena du kartus daugiau pacientų, tad nutrūkus patalpų nuomos sutarčiai Palangoje, pasinaudota palankia galimybe persikraustyti į Kretingą. Tačiau T. Sudavičius užtikrino, kad paslaugos toliau bus teikiamos ir palangiškiams, kurie į įstaigą yra atvežami.

Seimo narys Antanas Vinkus, kuriam gyvenime tekę vilkėti baltą gydytojo chalatą, nepraleido progos pakalbėti su pacientais, jiems rasti viltį suteikiančių žodžių. Už atvežimą tenka primokėti Paprašęs duoti jam užduočių, kuo galėtų pagelbėti medikams ir pacientams, A. Vinkus išgirdo, jog daliai ligonių brangiai kainuoja atvykimas į įstaigą, kur teikiamos hemodializės procedūros.

Pavyzdžiui, vienas pacientas, gyvenantis Žutautų kaime, per mėnesį turi sumokėti apie 60 Eur ir tokia suma susidaro netgi taikant 80 proc. Hemodializės procedūros atliekamos 3 kartus per savaitę, tad per mėnesį jų vidutiniškai susidaro 12,5.

  1. Matulas: Žalgirio klinikoje skiepijimo nuo COVID pažeidimų nematau - LRT
  2. Gydytojas chirurgas Edvinas Dainius yra Lietuvos chirurgų, Kauno krašto chirurgų, Lietuvos koloproktologų, minimaliai invazinės chirurgijos draugijų narys, Baltijos ir Lietuvos enterino ir parenterinio maitinimo draugijos narys.
  3. Po skandalo dėl žmonos skiepijimo Kasiulevičius traukiasi iš Santaros klinikų Dulkys: tai — pamatuota atsakomybė, atnaujinta
  4. Didinant nari, narys nera verta
  5. Po skandalo dėl žmonos skiepijimo Kasiulevičius traukiasi iš Santaros klinikų - LRT

Pacientui tenka susimokėti priemoką prie kompensuojamos sumos už pavėžėjimą. Vinkus sutiko, kad 60 Eur sunkiai sergančiam ligoniui yra didelė suma, tad pažadėjo šią situaciją išsiaiškinti ne tik su Kretingos rajono vadovais, bet ir Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos žmonių su negalia sąjunga bei kitomis institucijomis, susijusiomis su šiuo klausimu.

Kantoravičienė atkreipė dėmesį į dar vieną problemą — neretai jų pacientai turi ir daugiau lėtinių ligų, o kad patektų pas gydytojus specialistus, pavyzdžiui, kardiologą, nepaisant to, kad Klinikos priartinimo narys sunkiai serga, turi laukti bendrose eilėse — kartais prireikia ir mėnesių.

Palaikančiųjų donorystės idėją — vis daugiau A. Vinkus susitikimo metu ne kartą pakartojo, kad medicinos personalas, teikdamas pagalbą inkstų ligomis sergantiems pacientams, atlieka be galo svarbų ir prasmingą darbą.

Po skandalo dėl žmonos skiepijimo Kasiulevičius traukiasi iš Santaros klinikų

Jo žodžius palydėjo ir pacientų atsiliepimai. Apie tai, ką išgyvena inkstų ligomis sergantys ligoniai, A. Sugrįžęs į prisiminimus, kuomet buvo Nacionalinio transplantacijos biuro tuo metu Klinikos priartinimo narys Nacionalinio Klinikos priartinimo narys transplantacijos biuro steigimo iniciatorius, A.

Vinkus pasiteiravo, ar ilgai tenka laukti donoro inkstų ligų kamuojamiems pacientams.

Kantoravičienė teigė, kad As padidinau melzimo nari sulaukiama per metus, o jei inkstą paaukoja artimasis — ir dar greičiau, nes šiuo metu laikomasi praktikos naują organą įsodinti ir nelaukiant hemodializės procedūrų.

Kantoravičienė pasidžiaugė, kad visuomenė vis labiau palaiko donorystės idėją ir atiduoda mirusiojo giminaičio dar gyvus organus, o iš viso šiuo metu šalyje gyvena apie pacientų, kurie nešioja persodintus inkstus.

Kauno klinikos(Laukia ligonių)