Kaip priartinti nari yra naudinga

Kur surogacija legali? Projekto įgyvendinimo trukmė, mano nuomone, priklausytų nuo jo apimties ir gairių atitinkamai — jei būtų nuspręsta, kad dvimiestis turėtų vieną savivaldą, projekto įgyvendinimo trukmė pailgėtų. Budbergytė — Seimo socialdemokratų partijos frakcijos seniūnė, Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja, vilnietė.

Naujienos Peržiūrų Gruodžio 7 d. Žemės ūkio rūmų Tarptautinio skyriaus vedėja Vaida Leščauskaitė dalyvavo Europos žemės savininkų organizacijos ELO organizuotose konferencijose Briuselyje.

Konferencijose aptarti šiuolaikinio ūkininkavimo aspektai — nuo bioįvairovės išsaugojimo laukuose naudos ūkiui, iki naujausių technologijų panaudojimo produktyvumui gerinti. Kiti konferencijos dalyviai pabrėžė, jog kuo didesnės bioįvairovės išsaugojimas yra naudingas ne tik gamtai, bet ir ūkiui.

Bioįvairovę išsaugančios ekologiškos ūkininkavimo sistemos gerina dirvožemio būklę, didina organinės medžiagos kiekį dirvoje. Kita vertus, negalima propaguoti vien tik ekologinio ūkininkavimo — tam, kad būtų užtikrinta geriausia pusiausvyra, reikalingi ir kokybiškai Nariu padidejimas dirbami laukai, kitų ūkininkavimo sistemų, pritaikytų vietinėms sąlygoms, suderinimas.

Tačiau konferencijos dalyviams iškilo abejonės, ar šios inovacijos pasieks smulkius ūkius.

Žemės ūkio rūmų atstovė pažymėjo, jog neužtenka kalbėti apie technologines inovacijas ir tikėtis, kad jos išspręs žemės ūkio sistemines Kaip priartinti nari yra naudinga. Turime kalbėti ne tik apie gamybos, bet ir apie socialines inovacijas — socialinio kapitalo didinimą kaime, naujas bendradarbiavimo, kooperacijos formas.

Seimo vicepirmininkas liberalas Jonas Liesys ir kiti Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai Juozas Baublys, Jonas Varkalys ir Ričardas Juška įregistravo nutarimo projektą, kuriuo siūlo Vilniaus-Kauno dvimiesčio projektą pripažinti ypatingos valstybinės svarbos projektu, o Vyriausybei siūloma pradėti organizuoti Vilniaus—Kauno dvimiesčio projekto įgyvendinimą. Į politinę darbotvarkę siūloma sugrąžinti Vilniaus—Kauno dvimiesčio projektą. Kupčinskas — Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys, buvęs Kauno meras. Stacevičiaus nuotr. Umbraso nuotr.

Tik tokiais būdais galime priartinti ir užtikrinti technologinių inovacijų taikymą ir smulkių ūkininkų ūkiuose.