Augimas veikia nari

Tarybos veiklą organizuoti padeda Tarybos reglamentas. Atsisveikindama aplankyčiau tiktų iš ryto prieš pat skrydį senuosius Lazdynus ir pakilčiau į TV bokštą. ES piliečiai raginami prisidėti prie demokratinio Sąjungos gyvenimo — reikšti savo nuomonę apie rengiamą ES politiką arba siūlyti, kaip patobulinti esamus teisės aktus ir politikos priemones. Tai reiškia, kad valstybės narės kai kuriuos savo sprendimų priėmimo įgaliojimus praktiškai perduoda savo sukurtoms bendroms institucijoms — taip sprendimai konkrečiais bendrų interesų klausimais gali būti demokratiškai priimami ES lygmeniu. Šis laikas padeda Tarybos nariui planuotis savo laiką, pirmininkui skirstyti darbus ir tarpusavyje lengviau bendrauti, kai tarpusavyje suprantame bent jau laiko lūkesčius vieni kitiems. Skirtingais gyvenimo atvejais — skirtingos knygos, negaliu išskirti vienos.

Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Kokia Jūsų profesija? Ką dirbate ar dirbote prieš Tarybą? Kaip manote, kuri Jūsų charakterio savybė -ės labiausiai padės Tarybos nario veikloje? Organizuotumas, loginis ir kritiškas mąstymas, atsakomybės jausmas, orientacija į rezultatą. Kokia knyga Jus įkvepia, yra Jums svarbi?

Jei galėtumėte pasirinkti vieną pasaulio miestą kaip Vilniui tinkamą augimo kryptį, koks tai būtų miestas? Vilnius yra išskirtinis, Augimas veikia nari miestas, kuris turėtų išlaikyti savo identitetą, tačiau siekti patogių ir greitesnių, šiuolaikinių technologijų ir atvirų, inovatyvių ir kūrybingų sprendimų.

Dirbdama Taryboje Jūs reprezentuosite mūsų miestą. Kurią sostinės erdvę pirmiausia rodysite Vilniaus svečiams? Vilniaus senamiestį. Kur dirbate ar dirbote prieš Tarybą? Esu teisininkas ir diplomatas.

2021-03-04

Gebėjimas rasti kompromisą. Vilnius pats yra pavyzdys kitiems miestams. Dirbdamas Taryboje Jūs reprezentuosite mūsų miestą. Katedros aikštę.

Pastarąjį daugiau negu dešimtmetį — kultūros, menų vadyba.

  • ES pirmtakė buvo sukurta po Antrojo pasaulinio karo.
  • Koks geresnis purkstukas, skirtas padidinti nari

Nesu linkęs save vertinti — palieku tai kitiems. Gyvename nebe elementaraus neraštingumo įveikimo laikais, dabar ne tik knygos, bet ir spektakliai, kino filmai, muzikos ar kiti kūriniai yra ne mažiau vertingi ir įkvepiantys.

Per metus pamatau turbūt daugiau nei šimtą spektaklių ar scenos miniatiūrų, todėl įspūdžiai veja įspūdžius. Labai sunku atsakyti į šį klausimą, neturiu vieno mėgstamiausio kūrinio. Negaliu pasirinkti vieno — skirtinguose pasaulio miestuose žavi skirtingi dalykai. Bet kaip dėl įvairių aspektų labai tinkamus pavyzdžius pirmiausia vardinčiau Monrealį apskritai Kanadą kaip šalįVieną, Taliną, Amsterdamą.

Mano svečiai paprastai susiję su kultūra, tad rodyčiau vietas, kurios savo veikla ir idėjomis nenusileidžia pasauliniams analogams: MO muziejų ir Menų spaustuvę. Ieva Jagminienė Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Esu anglų kalbos mokytoja. Pastaruosius aštuonerius metus vadovauju privačiam vaikų darželiui ir maitinimo įmonei.

Kantrybė, atsakomybės jausmas, racionalumas, sugebėjimas leistis į Augimas veikia nari.

Skirtingais gyvenimo atvejais — skirtingos knygos, negaliu išskirti vienos. Mane labiau įkvepia žmonės.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Trumpam atvykusius svečius turbūt pirmiausia nusivesčiau į Katedros aikštę, ten spręstume, ar užsuksime į Katedrą, ar lipsime į Gedimino bokštą, ar eisime pasivaikščioti po Bernardinų sodą, ar pasuksime į Senamiestį — iš čia viskas ranka pasiekiama. Gediminas Jaunius Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje?

Vilniaus miesto taryboje dirbsiu pirmą kadenciją. Mano veiklos sritis — TV laidų gamyba, renginių organizavimas, atlikėjų vadyba.

Esu atkaklus, stengiuosi būti kūrybingas. Tikiuosi šios savybės pravers darbuojantis sostinės Taryboje. Tai viena tų knygų, kurias skaitau antrą kartą po dvidešimties metų. Lankydamasis įvairiuose pasaulio miestuose kaskart įsitikinu, koks unikalus ir artimas yra Vilnius, todėl nemanau, kad kurio nors miesto kryptimi Vilniui skirta eiti. Vilniui linkiu Amsterdamo veržlios laisvės, Londono kultūrinio šurmulio, Ženevos gerovės ir Romos istorinio romantizmo.

Svečius iš kitų šalių dažniausiai kviečiu kavos ar vakarienės Odminių skvero restoranėliuose, kur geras maistas ir galima Augimas veikia nari nuostabiu architektūriniu Arkikatedros bazilikos ansambliu. Po to būtinai prasukti pro Prezidentūrą ir Vilniaus universitetą, iš Domininkonų gatvės nerti į šurmulingąją Vilniaus gatvę.

  • Spausdinti Ekspertas prakalbo apie NVSC darbo broką: su tokiais duomenimis epidemijos nesuvaldysi freepik.
  • Kaip padidinti seksualines valstybes islaidas

Ši Senamiesčio atkarpa atskleidžia mūsų Vilniaus ir jame gyvenančių žmonių grožį. Vincas Jurgutis Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Dirbu projektų vadovu komunikacijos ir reklamos srityse. Gebėjimas išgirsti žmones ir jų lūkesčius.

Savivaldybė

Vilnius yra unikalus miestas, galintis būti pavyzdžiui daugeliui. Neturime aklai ieškoti kokio nors pavyzdžio, tiesiog turime pasimokyti tose srityse, kuriose atsiliekame. Senamiesčio gatves ir kiemus. Antra kadencija. Turiu teisininko išsilavinimą, profesionaliai žaidžiau krepšinį, o pastaruosius ketverius metus dirbau mero pavaduotoju.

Konkrečios neįvardinsiu, bet galiu pasakyti, kad kiekvienoje pasirinktoje randu ką nors įkvepiančio. Berlynas arba Liubliana.

Lukiškių aikštę ir fontaną. Tai mano pirmoji kadencija Vilniaus miesto savivaldybės taryboje. Pagal specialybę esu žurnalistė, VU Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto bakalaurė, tad yra tekę dirbti ir radijuje, ir televizijoje, ir rašyti straipsnius periodinėje žiniasklaidoje.

Ketverius metus buvau LR Seimo narė, dirbau Audito komitete. Dabar pagrindinė mano veikla yra renginių organizavimas, jų vedimas ir koncertavimas. Jei gyvenimo džiaugsmą būtų galima vadinti charakterio savybe, tai, manau, jis man labiausiai padės dirbant miestui.

Pastebiu ir džiaugiuosi kiekvienu geru pokyčiu mieste, matau stiklinę beveik pilną. Nors esu pozityvi ir Augimas veikia nari, galiu būti negailestinga ten, kur matau išlaidavimą, nereikalingą prabangą ar neracionalų miestiečių sunešto biudžeto panaudojimą.

Gali būti, kad aš dar neperskaičiau knygos, kuri taptų mano stalo knyga. Nėra kito tokio miesto kaip Vilnius. Nenorėčiau jo tapatinti su kitais ar svajoti jį paversti panašiu į kitus. Augimas veikia nari greičiau kiti pasaulio miestai turėtų žvelgti į Vilnių su baltu pavydu ir mėginti išspręsti jo galvosūkį, išspręsti rebusą, kaip pasigvelbti bent dalelę jo sielos.

Tai neįmanoma. Vilnius yra toks nuostabus nepaaiškinamas reiškinys su savo architektūra, Augimas veikia nari, istorija, kad jo aura yra unikali, nepamainoma, čia net vėjas pučia laisve ir kūryba. Iš užsienio atvykę svečiai pirmą dieną skuba apžiūrėti kuo daugiau architektūros paminklų, bažnyčių, Užupį, Augimas veikia nari po poros dienų jau kaip vietiniai geria rytinę kavą Rotušės aikštėje, sulėtina ritmą ir kvėpuoja.

Atvira paskaita apie IŠMINTĮ, skirta dr. Juliaus Neverausko jubiliejui pažymėti

Vilniaus negali turėti, jame ir su juo gali tik būti. Dileta Nenėnė Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Esu kultūros vadybininkė, nuo magistro studijų UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos katedroje 12 metų dirbu pagal profesiją, daugiausia — viešųjų fondų ir programų paraiškų, strateginių partnerysčių ir kultūros finansavimo srityje.

Kosmopolitiškumas, sisteminis mąstymas ir empatija. Kaip kultūros profesionalė galiu mėgautis visais žanrais. Vaizdo pletra vazelino nario užsienio autorių — Ichokas Meras, Sofi Oksanen, laukiu kiekvienos naujos jos knygos.

Harari taip pat neblogai atvėrė sąmonę. Džiugina suvizualėjusi vaikų literatūra — nuo studijų knygas vaikams, galima sakyti, kolekcionuoju.

Vilniaus miesto savivaldybė - Susipažinkime: VMS – m. tarybos nariai

Jeigu man reikėtų pasilikti vienintelį knygos egzempliorių, tai būtų J. Berlynas, nes atviras ir tarptautiškas, patogus būti, kurti, tikras urbanistinio gyvenimo perlas. O myliu Vilnių. Jis geriausias ir turės savo augimo kelią. Miestas turi būti kūrybiškas, kūrybos ir pirmiausia skirtas žmonėms. O tą pasiekti galima unikaliu būdu. Ne kopijuojant, o analizuojant ir kuriant.