Vaizdo nario pletros vaizdo irasas

Scanpix nuotr. But he was peacefully tuned away. Nutūpusiame lėktuve jokios bombos nerasta, bet baltarusių pareigūnai areštavo juo skridusius R. Lukašenkos priešininkų. Vaizdo įraše iš kalėjimo matomas R.

Srautas Kandidatai į VU Tarybą — ne universiteto darbuotojai ar studentai — prisistatė bendruomenei. Kurausko nuotrauka Šiandien Teatro salėje įvyko bendras susitikimas — diskusija su kandidatais į Vilniaus universiteto Tarybą — ne universiteto darbuotojais ar studentais.

Šiame susitikime dalyvavo 16 kandidatų — lituanistikos ir kultūros plėtros srities: Leonidas Donskis, Aušra Jurgutienė, Algirdas Kumža, Vytautas Rubavičius, Lolita Varanavičienė, Audronė Žukauskaitė; teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų plėtros srities: Virginijus Adutavičius, Giedrius Dusevičius, Gitanas Nausėda, Jovita Nenortaitė, Ingrida Šimonytė; aukštųjų technologijų, susijusių su biomedicinos mokslais, plėtros srities: Algimantas Markauskas; aukštųjų technologijų, susijusių su fiziniais mokslais, plėtros srities: Rimantas Kraujalis, Arūnas Krotkus, Antanas Marcinonis, Viktoras Tonkich.

Kandidatai trumpai prisistatė, išsakė savo tikslus ir vizijas, atsakė į universiteto bendruomenės klausimus. Renginį vedė žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Diskusijos tiesioginę transliaciją buvo galima stebėti ir internetu.