Sekso nario storis. Panašūs produktai

Taip pat verta likti prie šio tyrimo bendraautoriaus daktaro Geoffrey Millerio pamąstymo, kuris nori vyrams paaiškinti, kad dydis dar ne viskas. Jei norite pack kartu su dėžute, pls susisiekti su mumis prieš mokėti už užsakymą. Apskaičiuota, kad vidutinis Amerikos stačias varpos ilgis yra apie 15,2 cm, o apimtis - 12,7 cm. Penio masažas , suteikti jai elektros smūgio, thirlled ir drebėjo, patogus; 3.

Elektros šoko, intensyvumo reguliavimasfizinės terapijos penisplus, unusal skatinimas; 2.

Penio masažassuteikti jai Sekso nario storis smūgio, thirlled ir drebėjo, patogus; 3. Kūno masažas, sumažinti nuovargį, skatina kraujotaką, atsipalaidavęs ir nerūpestingą; 4.

Temos, straipsniai, įmonės

Reguliuojamas žiedai, tinkamai tilptų, kai kurių dydžių netgi galite gauti žiedai aplink kamuoliai; 5. Multi-mode pasirinkimaspareikšti stimulus, nuolat, banga, ir stiprus elektrošoko. Vartotojo vadovas: 1.

Kabelį su lizdai atitiko visus žiedus; 2. Kabelį suderinta lizdas su priimančiosios; 3.

Įdėti žiedus ant varpos, visi žiedai turi tiesiogiai susisiekti su odos elektrinio laidumo; 4. Ilgai paspauskite "Power" red mygtuką, norėdami įjungti priimančiosios ir atitinkamas simbolis žibintai; 5.

Pasirinkite vieną iš režimas žalias mygtukas ir spustelėkite, tada jo atitinkama indikatoriaus lemputes; 6. Spustelėkite "greitis" baltas mygtukas nustatyti tinkamą dažnio elektros srovę.

Pakavimas: 1. Pagal numatytuosius nustatymus paketas su geltona paketo sudėtyje yra burbulas, maišeliai. Jei norite pack kartu su dėžute, pls susisiekti su mumis prieš mokėti už užsakymą.

  1. Ziurekite vaizdo pamokas Padidinkite nari
  2. Elektros šoko, intensyvumo reguliavimasfizinės terapijos penisplus, unusal skatinimas; 2.

Dėžutė turėtų būti skiriamas usd remiantis konkrečia situacija, nes papildomas svoris. Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Elektros šoko, intensyvumo reguliavimasfizinės terapijos penisplus, unusal skatinimas; 2. Penio masažassuteikti jai elektros smūgio, thirlled ir drebėjo, patogus; 3. Kūno masažas, sumažinti nuovargį, skatina kraujotaką, atsipalaidavęs ir nerūpestingą; 4.