Nuotrauku nario dydis 23 cm

Galinio korpuso produktas yra įrengta su laikikliu ir magnetas, kuris yra lengva įsisavinti geležies prietaisai ir stovi stabiliai 3. Mūsų tikslas yra:Klientas turi teisę visam laikui. Mes išsiųsti prekes galite per 7 darbo dienas. Jei esate patenkintas pirkti ir mūsų visų paslaugų, jūsų komentaras yra labai svarbus mūsų verslo sėkmę. Adata Kungfu kryželiu gamykla įkurta m. Pls leisti galimus skirtumus tarp produktų ir nuotraukas.

Mes fabriką, ten yra daug užsakymų ir produktų yra rankų darbo.

Mums reikia laiko gaminti prekes po vieną, siekiant užtikrinti kokybę už jus. Mes išsiųsti prekes galite per 7 darbo dienas.

Prašome būti tikri. Kas yra KT? CT skaičius-tinklai colyje. Pavyzdžiui, 11CT skaičius reiškia yra 11 tinklus vieno colio audinio, 14CT reiškia, kad yra 14 tinklus vienam colių audiniai.

Kaip pasirinkti? Bet 11CT yra geriau už akių ir lengviau siuvinėjimas.

Pažadame, visi produktai yra įgyvendinami griežtai bandymas prieš pristatymas. Pls leisti galimus skirtumus tarp produktų ir nuotraukas. Mūsų klientų aptarnavimas yra pasirengę jums padėti bet kuriuo metu.

Siekiant sukurti malonią patirtį už jus, mes esame pasiryžę suteikti jums aukščiausios kokybės ir puikus aptarnavimas visą laiką. Pls mums 5 žvaigždės 1 Mūsų sėkmė priklauso nuo jūsų pasitenkinimą, kad jūsų atsiliepimai mums yra labai svarbus.

Adata Kungfu kryželiu gamykla įkurta m. Su gairėmis "Sąžiningumas pirma, Klientas svarbiausia", mes nuolat gerinti mūsų produktų kokybė su mūsų aukštos visapusišką kokybę ir patirtį. Parašyti atsiliepimą.