Nario dydis ir masina.

Salamakino garaže — beveik 30 tūkst. Didelė kaina.

By Dina Sergijenko No Comments Penktadienio vakarą Taujėnų dvare vykusios tiesioginės transliacijos metu iškilmingai paskelbta, koks automobilis tapo Lietuvos metų automobiliu

Ką daryti? Lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacija skiriama ir mokama: asmenims, kuriems nustatytas specialusis lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos poreikis, jei šie asmenys turi vairuotojo pažymėjimu patvirtintą teisę vairuoti lengvąjį automobilį; šeimoms artimiesiems giminaičiams; įtėviams; vaiko, kuriam nustatyta nuolatinė globa rūpybaglobėjams rūpintojams ; sutuoktiniams arba neįregistravusiems santuokos ir bendrą ūkį tvarkantiems asmenimsauginančioms namuose neįgalų vaiką įvaikį, globotinį, rūpintinį iki 18 metų, kuriam iki m.

Šeimos turi teisę gauti šią kompensaciją ir toliau, jeigu neįgaliam vaikui, sukakus 18 metų, nepertraukiamai nustatyta visiška negalia ir ar specialusis nuolatinės slaugos poreikis jei vietoj specialiojo nuolatinės slaugos poreikio nebuvo nustatytas specialusis nuolatinės priežiūros pagalbos poreikis. Specialųjį lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos poreikį asmenims nustato ir Specialiojo lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos poreikio nustatymo pažymą išduoda Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritoriniai skyriai.

Turint aukščiau minėtas pažymas, reikia užpildyti Prašymą dėl kompensacijos skyrimo. Reikalingų dokumentų sąrašą rasite čia. Prašymo formą rasite čia.

Automobilis finansai Julita Varanauskienė Automobilis — kaip dar vienas šeimos narys: kiek kainuoja jį išlaikyti? Lietuvoje po automobilį tenka vidutiniškai penkioms iš šešių šeimų.

Prie prašymo turi būti pridėta teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintos asmens tapatybę patvirtinančio dokumento bei pridedamų dokumentų kopijos. Atvykus į skyrių prašymą užpildys ir Jums pateiks Nario dydis ir masina darbuotojas.

Noriu gauti lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensaciją

Atvykus reikia: turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą Lietuvos Respublikos ar Europos Sąjungos valstybės narės piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę, Lietuvos Respublikos pasą arba leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje, leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje ; žinoti duomenis apie asmeninę sąskaitą, į kurią bus pervedama kompensacija. Pildant prašymą būtina nurodyti sąskaitos numerį 20 simbolių: LT ir 18 skaitmenųo ne kortelės numerį 16 simbolių. Jei prašyme bus nurodytas kortelės numeris, pensija nebus pervedama.

Kreiptis galite vos tik gavę poreikio kompensacijai būtinas pažymas. Dalintis Suskleisti Kas gali gauti išmokas?

Komisijos nariai paaiškino, kaip ir kodėl dalijo balus Lietuvos metų automobiliams

Siekiant gauti kompensacijų išmokas Jums šeimos nariui turi būti nustatytas toks poreikis bei Nario dydis ir masina atitinkamos pažymos. Lengvojo automobilio remonto išlaidas sudaro automobilio kėbulo ir kitų Sekso nario normalus dydziai remonto, dažymo darbų bei dažymo medžiagų ir keičiamų dalių bei agregatų įsigijimo išlaidos. Ši kompensacija mokama už einamąjį mėnesį.

Mirus kompensacijos gavėjui, kompensacija nepaveldima. Lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos dydis yra iki 32 nuo iki 64 BSI dydžio, tačiau ne didesnis už jūsų faktines išlaidas bei automobilio rinkos vertę. Kompensacija nepaveldima, mirus jos gavėjui.

Automobilis – kaip dar vienas šeimos narys: kiek kainuoja jį išlaikyti?

Dalintis Suskleisti Kokiu periodiškumu yra mokama kompensacija? Teisę į pakartotinę kompensaciją asmenys įgyja pakartotinai nustačius specialųjį lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos poreikį. Tokiu atveju kompensacija išmokama, jeigu nuo paskutinio sprendimo dėl kompensacijos skyrimo dienos praėjo 6 metai.

Teisę į pakartotinę kompensaciją asmenys, kuriems specialusis lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos poreikis nustatytas neterminuotai, įgyja po 6 metų. Tokiu atveju kompensacija išmokama terminą skaičiuojant nuo paskutinio sprendimo dėl kompensacijos skyrimo priėmimo dienos.

Teisę į pakartotinę kompensaciją šeimos, auginančios neįgalų vaiką, įgyja po 6 metų.

Kitą kartą perkant automobilį gali tekti susimokėti — Seimas pritarė vadinamajam taršos mokesčiui atnaujinta

Dalintis Suskleisti Kokius dokumentus reikia pateikti? Lengvojo automobilio įsigijimo, pritaikymo ir remonto kompensacija Jums šeimos nariui skiriama ir mokama vieną kartą, jei toks poreikis bus patenkintas ir pateiksite šiuos dokumentus: Prašymą dėl kompensacijos skyrimo. Prašymo formą galima rasti čia.

Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą; Specialiojo lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos poreikio nustatymo pažymą, išduotą NDNTNDNTNeįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos šeimos, auginančios neįgalų vaiką, turi pateikti NDNT išduotą pažymą apie neįgaliam vaikui nustatytą specialųjį nuolatinės slaugos poreikį, neįgalaus vaiko gimimo liudijimą jeigu šių duomenų nėra elektroniniuose NDNT ir Gyventojų registruose ; Vairuotojo pažymėjimą.

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga

Jei šeimos, auginančios neįgalų vaiką, narys, kuris kreipiasi dėl kompensacijos skyrimo, neturi vairuotojo pažymėjimo, šį pažymėjimą gali pateikti jo sutuoktinis arba kartu gyvenantis ir bendrą ūkį tvarkantis asmuo; Dokumentus, patvirtinančius lengvojo automobilio įsigijimo išlaidas: sąskaita faktūra ir pinigų sumokėjimą patvirtinantis dokumentas pažyma - sąskaita, kasos aparato kvitas ar kasos pajamų orderio Nario dydis ir masina egzempliorius arba kasos pajamų orderio kvitas ar pinigų priėmimo kvitas, arba kredito, mokėjimo ir ar elektroninių pinigų įstaigos išduota sąskaita, patvirtinanti apmokėjimą šios įstaigos internetinėje sistemoje, arba mokėjimo nurodymas pervesti pinigus juridiniam asmeniui, pardavusiam automobilį, arba kiti pinigų sumokėjimą patvirtinantys dokumentaijei automobilį pardavė juridinis asmuo.

Nario dydis ir masina pinigų sumokėjimą patvirtinančiame dokumente nurodyti parduodamos ar perkamos prekės pavadinimas, kiekis, matavimo vienetai ir vieneto Nario dydis ir masina, sąskaitą faktūrą ar ją atitinkantį dokumentą pateikti nebūtina; arba pirkimo užsienio valstybėje dokumentas ir šio dokumento vertimas į lietuvių kalbą, jei automobilis perkamas užsienyje, vertimas turi būti patvirtintas vertimą atlikusio asmens parašu; arba sąskaita faktūra ar PVMPVMPridėtinės vertės mokestis, administruojamas Valstybinės mokesčių inspekcijos.

Daugiau informacijos - www. Nepriklausomo turto vertintojo ataskaita apie automobilio rinkos vertę kai asmuo pageidauja gauti automobilio įsigijimo išlaidų kompensaciją.

Tokios ataskaitos pateikti nereikia, jei perkamas naujas automobilis neeksploatuotas. Jei automobilis buvo techniškai pritaikomas ir ar remontuojamas, — automobilio techninį pritaikymą ir ar remontą atlikusio subjekto išduotas dokumentas, patvirtinantis techninio pritaikymo ir ar remonto išlaidas.