Kokie dydziai yra nario sou, Sostinės gatvėse - rimtas išbandymas plius dydžio modeliams - DELFI Veidai

Tada supratau, kad taip būti neturėtų, tai nenormalu. Ją pakvietė dirbti modeliu Kinijoje.

Bet Paulinai nesisekė, niekas jos neatrinko, dėl to mergina įsikalė į galvą, kad yra per stora.

  1. Kazkas padidino nariu pratimus
  2. Daugiau nuotraukų 6 Lrytas.
  3. 14 cm nare Padidinti

Sulaukus šešiolikos, Paulinos svajonė išsipildė. Ją pakvietė dirbti modeliu Kinijoje. Tačiau čia ji pamatė, kad yra stambesnė už kitas manekenes.

  • „Dydžio evoliucijos“ nugalėtoja Paulina Galkontaitė: „Man nebereikia slėptis“
  • Tik bikiniais pasipuošusios apkūnios gražuolės turės dalyvauti fotosesijoje vidury dienos Vilniaus centro gatvėse, o ant jų kūnų bus išrašyti visi skaudūs ir žeminantys žodžiai, kuriuos jos girdėjo per savo gyvenimą.
  • Galkontaitė: šis šou mane labai pakeitė Asmeninio archyvo nuotr.
  • Koks didelis dydis vyrai penis
  • Dydžio revoliucija | laisvalaikistau.lt

Kinijoje Paulina ėmėsi žiaurios dietos, valgė tik agurkus. Pirmos kelionės metu man atnešė agurkų porą maišų, ir sako, valgyk, tau čia labai gerai bus, svorio numesti.

Į šį šou atėjau laimėti ir niekada to neslėpiau — manau, aš galiu sudrebinti mados pasaulį. Grožio sąvoka keičiasi ir dabar šablonai niekam nereikalingi — žmonėms reikia asmenybių.

Laisvai samdoma aktorė dažnai sulaukdavo komisijos narių kritikos dėl savo pernelyg didelio teatrališkumo ir kartais provokuojančio elgesio fotosesijų metu — šou pradžioje į tokias pastabas numodavusi ranka, vėliau Dovilė savo menišką prigimtį sugebėjo perteikti modelio darbe ir taip išsikovojo vietą finale.

Pirmoji Lietuvoje plius dydžio žvaigždė paaiškės jau šį trečiadienio vakarą, Kinijoje Paulina ėmėsi žiaurios dietos, valgė tik agurkus. Pirmos kelionės metu man atnešė agurkų, porą maišų, ir sako, valgyk, tau čia labai gerai bus svorio numesti.

Nors ir numetė 6 kilogramus Paulinos standartai vis tiek neatitiko mados standartų. Tuomet visą šitą podiumo kankynę mergina metė. Kai nustojo kankinti save dietomis, tada Paulinai ir pradėjo sektis. Visas pasakojimas apie Pauliną Galkontaitę — šį ketvirtadienio vakarą,