Kas padidino nario vaizdo irasa

Varthamanas, kurio pilotuojamas naikintuvas MiG buvo numuštas trečiadienį virš ginčijamo Kašmyro, kirto Indijos sieną Vagaho perėjoje penktadienio vakarą, praėjus kelioms valandoms po suplanuotos ceremonijos. Dabar, turėdami savo interneto svetainę, esame plačiau matomi, viešiname savo veiklas, kviečiame į koncertus, susitikimus. Daugiau apie projektą — svetainėje www. Numatytas Vyriausybės skolinimosi limitas — 4,03 mlrd. Pristačius naująją svetainę, padidėjo bendruomenės narių susidomėjimas jos veikla. Juškos pasiūlyme, Vyriausybei patikslinus metų valstybės biudžeto projektą, Seimo kanceliarijai papildomai skirta 1, mln.

Tačiau žiniasklaida pranešė, kad lakūnas grįžo į Indiją vėliau, nei buvo tikėtasi, nes prieš paleidimą buvo priverstas įrašyti šį vaizdo įrašą.

Varthamanas, kurio pilotuojamas naikintuvas MiG buvo numuštas trečiadienį virš ginčijamo Kašmyro, kirto Indijos sieną Vagaho perėjoje penktadienio vakarą, praėjus kelioms valandoms po suplanuotos ceremonijos.

Piloto pagrobimas dar labiau padidino įtampą tarp istorinių priešininkių Indijos ir Pakistano.

Kaimynių santykiai itin pašlijo po vasarį surengto mirtininko išpuolio Kašmyre, nusinešusio 40 Indijos sukarintų pajėgų narių gyvybių. Varthamanas saugiai katapultavosi, tačiau buvo užpultas minios Pakistano administruojamoje Kašmyro dalyje. Susiję straipsniai Pakistanas ruošiasi paleisti sulaikytą Indijos pilotą 3 A. Varthamanas turi aiškiai matomą mėlynę po akimi ir grįžusį į Indiją jį iškart apžiūrėjo medikai.

Jis turėjo pateikti ataskaitą karinėms ir saugumo tarnyboms. Smarkiai paredaguotame vaizdo įraše, kurį Pakistano kariškiai išplatino prieš pat jo paleidimą, lakūnas giria pakistaniečių armiją už profesionalumą ir kritikuoja Indijos žiniasklaidą už karo isterijos kurstymą.

Įsiaudrinę Indijos socialinių tinklų vartotojai taip pat smerkė vaizdo įrašą, kurį Pakistano vyriausybė paskelbė tviteryje, tačiau vėliau išėmė iš savo oficialios paskyros.