Vaizdo irasas nario didinimu. Pritraukite daugiau žiūrinčiųjų savo vaizdo įrašams „YouTube“ | Patarimų | June

Kai kurie žmonės žiūrės į jūsų darbą, bet dauguma žmonių tiesiog susierzins. Tekstas taip pat gali pritraukti arba nukreipti dėmesį į ekraną. Padarydami savo kanalą įdomų ir gražų, greičiausiai sulauksite daugiau prenumeratorių.

Šis nuostabus vaizdo įrašas rodo tris garso atkūrimus, atkuriamus per vaizdo įrašą: vieną, kur melodija užfiksuota augalų lapų virpesiuose, kitą, kurioje kalba užfiksuota lusto maišelio vibracijoje, ir trečią, kai tik daina atpažįstama per vaizdo įrašą apie ausų pumpurus, per kuriuos grojo daina. Ši technika apima pikselių ir pikselių skirtumų skaičiavimus laikui bėgant, kurie efektyviai padidina mažus judesius.

Jūsų žodžius galima atgauti iš vaizdo įrašo, kuriame yra žetonų krepšys Kai kalbate, jūų bala kleidžia garo banga. Garo bango yra tik maži judeiai ore aplink ju, todėl, kai kalbate, aplinkiniai daiktai taip pat juda taip lengvai. Augala vazonuoe, tiklinė vanden ar traškuč Turinys Kai kalbate, jūsų balsas skleidžia garso bangas. Garso bangos yra tik maži judesiai ore aplink jus, todėl, kai kalbate, aplinkiniai daiktai taip pat juda taip lengvai. Augalas vazonuose, stiklinė vandens ar traškučių maišelis vibruos reaguojant į jūsų balso sukeltus slėgio pokyčius.

Tie, kurie nerimauja dėl galimos pasiklausymo ar šnipinėjimo, gali paguosti tuo, kad ji geriausiai veikia, kai vaizdo įrašymas yra labai greitas, atminties reikalaujantis, tačiau ne per didelis.

Taigi, prieš sakydami, žiūrėkite, ką sakote, jei fotoaparatai rieda, arba bent jau išvalykite užkandžių pakuotes.

 • Padidinti parduotuves nari
 • Ричард обнял дочь.
 • Jūsų žodžius galima atgauti iš vaizdo įrašo, kuriame yra žetonų krepšys - Apie Viską -
 • Ты ведь столько не плавала.
 • Часов шесть или десять.
 • Она едва слушала Орла.
 • Ричард пожал плечами и покачал головой.

Pagrindinių tyrėjų Abe Daviso ir Michaelo Rubensteino puslapiuose yra daugiau. Rubenšteinas taip pat turi įspūdingą TEDx kalbą apie judesio didinimo techniką, kuri parodo, kaip įprastą vaizdo įrašą galima paversti rodant už odos pumpuojantį kraują, kūdikio kvėpavimą ar vyno taurę, pulsuojančią dainininko balsu. Atminkite, kad viskas priklauso nuo tinkamo laiko.

Žengti 1 dalis iš 5: Sukurkite tinkamus aprašus Suteikite vaizdo įrašui tinkamą pavadinimą. Suteikite savo vaizdo įrašui patrauklų pavadinimą. Padarykite tai trumpas, patrauklus ir tikslus.

Pagalvokite, kada jūsų auditorija gali žiūrėti ir paviešinti vaizdo įrašą prieš tai vakarai ir savaitgaliai paprastai yra gera mintis. Siųskite savo vaizdo įrašą el.

Обнаружив эту область, он при любых начальных условиях сумеет создать Вселенную, которая в конце концов разовьется до полной гармонии. - Невероятно сложная задача, - проговорил Большой Майкл, - ведь нужно создать такую Вселенную, в которой абсолютно все существа будут хвалить Господа. Если не хватает материи, взрыв и инфляционная стадия творения завершаются образованием вечно расширяющейся Вселенной. Отдельные ее компоненты не смогут прореагировать, дав возможность эволюции породить и поддерживать жизнь.

Paštu draugams, šeimos nariams ir kolegoms. Sudarykite pakankamai gerai pažįstamų žmonių el. Jūs netgi galite pridėti: "Man įdomu, ką tu galvoji!

Jei taip nesijaudinate dėl erzinančių žmonių, atsiųskite nuorodą kuo daugiau žmonių. Jei turite intriguojančią temą ir patrauklų el. Laišką, yra didelė tikimybė, kad visi norės pažvelgti į vaizdo įrašą, net ir gerai jūsų nepažindami. Bendrinkite savo vaizdo įrašą per socialinę žiniasklaidą. Savo vaizdo įrašams reklamuoti naudokite tinklaraštį ar svetainę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Jei turite tinklaraštį ar svetainę, galite jį naudoti reklamuodami savo vaizdo įrašus. Jei to neturite, bet žinote draugų, kurie turi populiarių svetainių ar tinklaraščių, paprašykite jų padėti jums atkurti jūsų vaizdo įrašą, dalindamiesi juo su savo gerbėjais. Sukurkite savo vaizdo įrašą, eikite į redaktorių ir pašalinkite ilgas pauzes ir kitus trukdžius iš vaizdo įrašo.

Jei vaizdo įrašo greitis didesnis, žmonės toliau žiūrės. Pridėkite muzikos prie savo vaizdo įrašo. Geras garso takelis gali pagardinti vaizdo įrašą ir užmaskuoti galimas garso problemas.

Valdymo paslaugos/Valdymo paslaugos - Mokesčių SUFLERIO sąvadai

Tokiu atveju taip pat norite jiems pranešti, kas jūs esate. Tekstas taip pat gali pritraukti arba nukreipti dėmesį į ekraną.

Panaudok tai savo naudai. Padarykite kreditus gal net kai kurie blooperiai. Vaizdo įrašo pabaigoje paskelbkite ką nors, kad jie žinotų, kur jus rasti.

Pridėkite keletą grupių ar papildomų filmuotų vaizdų. Žmonėms tai patinka ir jie gali ilgiau žiūrėti.

Komentarai yra puikus būdas padidinti žiūrinčiųjų auditoriją. Jie gali susieti vaizdo įrašą su kitu vaizdo įrašu arba susieti vaizdo įrašą su jūsų grojaraščiais ar kanalais.

„iPhone“ naudotojo vadovas

Anotacija gali pateikti žiūrovams nuorodą į kitą panašų vaizdo įrašą, jei jiems patiks šis vaizdo įrašas ir gali valandų valandas žiūrėti visus kitus jūsų vaizdo įrašus. Pabandykite pritraukti prenumeratorių.

 1. Макс поднял пару досок, под ними в полу обнаружилось прямоугольное отверстие.
 2. Pardavimų didinimas
 3. Tinkamiausio nario dydziai

Prenumeratoriai yra puikus būdas sulaukti daugiau žiūrovų, garantuotai. Kai kas nors užsiprenumeruoja jūsų vaizdo įrašą, jis gali peržiūrėti visus jūsų naujai sukurtus vaizdo įrašus savo pagrindiniame puslapyje, taip pat gali pasirinkti gauti el. Laišką, kai paskelbsite naują vaizdo įrašą. Jei norite daugiau prenumeratorių, paprašykite žmonių užsiprenumeruoti vaizdo įrašo pabaigoje, pridėkite komentarą, raginantį žmones užsiprenumeruoti, arba užsiprenumeruokite el.

 • Kaip padaryti, kad seksas penis Daugiau
 • Мне показалось, что Арчи и Синему Доктору самим было приятно.
 • varpos didinimo būdai vaizdo įrašai nemokami - Kaip padidinti savo varpą
 • Я не могу вечно валяться в постели.
 • Так он сумел добиться, чтобы они перестали ходить по кругу.
 • Макс умолк, и в комнате на миг наступила тишина.
 • Спешить некуда.

Taip yra todėl, kad žmonės, nors ir mėgsta vaizdo įrašą, dažnai negalvoja apie tai pranešti.