Nei pakenkti nario padidejimui. Gydytoja įspėjo dėl rūgštingumą mažinančių vaistų: kai kada jie gali labiau pakenkti negu padėti

Iki šiol daugelyje šalių augimas paslaugų sektoriuje vis dar stabilus, o vartojimo augimas ir darbo rinka yra tvirti. Ji reikalinga maisto virškinimui, riebalų skaidymui, mineralų įsisavinimui. Nors pasirinkimas nėra didelis, bet preparatų rūgštingumo mažinimui galima rinktis tiek be recepto, tiek receptinių. Tai taikoma ir naudojant virtualiąją erdvę. Išankstinės gairės buvo protingai pakoreguotos, tiesiogiai susiejant būsimas priemones su infliacijos prognozėmis, o tai suteikia daugiau skaidrumo ECB reakcijos funkcijai ir rinkos dalyviams padeda lengviau numatyti, kaip ECB reaguos į pagrindinių duomenų pokyčius. Skrandžio rūgštis taip pat aktyvuoja baltymų skaidymo fermentą pepsiną, stimuliuoja tulžies tekėjimą, yra atsakinga už stemplės sfinkterio uždarymą ir tinkamą atidarymą.

Tyrimų rezultatai rodo, kad ekonominį sunkmetį lydi padažnėjusios psichologinės problemos ir savižudybės.

Paskaičiuota, kad nedarbui išaugus 1 proc. Todėl per krizę reikia išsaugoti socialinės pagalbos tinklus, teigia ekspertai ir EP nariai.

Birželio 19 dieną jie dalyvavo EP Aplinkos komiteto organizuotame seminare apie dvasinę sveikatą ekonominės krizes metu. Pavyzdžiui, Graikijoje, savižudybių skaičius metų pirmąjį pusmetį išaugo 40 proc.

Psichikos sveikata turi užimti svarbią vietą — m. Jose Luis Ayuso-Mateos, psichiatrijos profesorius iš Madrido universiteto, įvardijo keletą dvasinės sveikatos ir savižudybių rizikos veiksnių: ekonomines sąlygas, socialinės paramos stygių, nei pakenkti nario padidejimui kultūrą.

Jo teigimu, patirtis rodo, kad savižudybių skaičiaus padidėjimo išvengia tos šalys, kuriose stiprus socialinių paslaugų tinklas. Jo nuomone, kelią šiems sutrikimams padėtų užkirsti didesnės investicijos į socialines paslaugas ir pagalba finansinių problemų turintiems žmonėms.

Savo ruožtu Pasaulio sveikatos organizacijos atstovas ES Roberto Bertollini siūlė šias priemones: užimtumo didinimo ir skolų naštos palengvinimo programas, sveikatos priežiūros paslaugų gerinimą ir šeimos ryšių stiprinimą. Papildoma informacija.