Nario prevencija,

Prevencijos komisija sudaroma 4 metams. Pagrindinės korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos — kyšininkavimas, papirkimas, asmeninės naudos siekimas sau ar kitiems asmenims teikiant viešąsias paslaugas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi ar įgaliojimų viršijimas, dokumentų suklastojimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas, tarnybinės ar komercinės paslapties atskleidimas, neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimas, nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimas, kyšininkavimo ar papirkimo nuslėpimas. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. Keliuose Madrido rajonuose vėl paskelbtas karantinas, truksiantis 2 sav.

Pagal juos įstaigos reguliariai būtų vertinamos pagal atsparumą korupcijai, o šie duomenys — skelbiami viešai, daugiau atsakomybės būtų numatoma ir institucijų bei įstaigų vadovams.

Karantino padariniai psichinei ir emocinei sveikatai gali prilygti atskirai pandemijai — įspėja mokslininkai, sukviesti į Nario prevencija Didžiojo universteto surengtą tarptautinę konferenciją. Tyrimų duomenimis, besiskundžiančiųjų psichine sveikata, jaučiančių nerimo, depresijos simptomus padaugėjo.

Keliuose Madrido rajonuose vėl paskelbtas karantinas, truksiantis 2 sav. Valdžios atstovai teigia, kad tokios priemonės neišvengiamos siekiant stabdyti viruso plitimą visoje šalyje, tačiau madridiečių tai neįtikina — jų manymu, neteisinga, kad jie turi karantinuotis, kai likusi šalis su tokiais ribojimais nesusiduria. Pasak vyriausiojo epidemiologo ir kitų mokslininkų, jeigu Jungtinėje Karalystėje nebus imtasi priemonių, tuomet spalio viduryje naujų atvejų skaičius per dieną gali siekti net 50 tūkst.

Krpelji i prevencija

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas lrt.

Susiję įrašai.