Nario dydis ne klaidu, Kas Naujo?

Laidos data: m. Apylinkės ir skyriai dabar gali iš padalinio perkelti šeimynų ir atskirų narių korteles. Detalesnę informaciją rasite Vartotojo vadove duomenų teikimui į Juridinių asmenų dalyvių informacinę sistemą. Verslas Šiuo atveju rekomenduojame saugoti dokumentus, taip išvengsite klaidų ir deklaracija bus tiksli. Gyvybės draudimo išmokų deklaravimas Gyventojai, per praėjusius metus gavę pajamų, susijusių su gyvybės draudimo išmokomis, šiuos duomenis taip pat privalo įtraukti į pajamų deklaraciją.

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad Seimas nesiruošia svarstyti kai kurių Seimo narių iniciatyvos mokėti rentas buvusiems Seimo nariams.

Seimo kadencijai einant į pabaigą, atsirado naujų siūlymų, kaip sureguliuoti rentas ne tik signatarams, bet ir numatyti rentas buvusiems parlamentarams ir premjerams. Tokį pasiūlymą įregistravęs Seimo vicepirmininkas Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Jonas Liesys siūlo įteisinti, kad buvęs Seimo narys turi teisę gauti valstybinę Seimo nario rentą, kurios dydis yra 50 procentų Seimo nario pareiginės algos per mėnesį.

Taip pat buvusiam Vyriausybės vadovui siūloma mokėti valstybinę Vyriausybės vadovo rentą, kurios dydis yra 50 procentų Nario dydis ne klaidu nario pareiginės algos per mėnesį. Beje, siūloma, kad naujas teisinis reguliavimas įsigaliotų jau m.

Buvusiems Vyriausybės vadovams jie siūlo mokėti rentą, kurios dydis būtų 75 procentai Seimo nario pareiginės algos per mėnesį. Pagal projektą, buvusiu ministru pirmininku laikomas asmuo, kuris buvo ministru pirmininku ne mažiau kaip dvejus metus.

Siūloma, kad naujos nuostatos įsigaliotų nuo metų. Nauji, prieš šio Seimo kadencijos pabaigą atsiradę Seimo narių siūlymai dėl rentų yra adresuoti dar metų liepos 3 d.

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų statuso įstatymo pakeitimo ir papildymo projektui. Šiame dokumente apie socialines garantijas buvusiems Seimo nariams ir buvusiems premjerams nekalbama.

Ramūnas Karbauskis.