Nario dydis 5 cm,

Prašyme būtina įrašyti: a norimą gauti lipdukų skaičių su prekės ženklu LBSNM; b turimą bičių avilių skaičių; c numatomą ženklinti medaus kiekį kg. LBSNM ženklo naudojimo kontrolė Pagal Lietuvos respublikos maisto įstatymo, priimto m.

Kūno rengybos kilimėlis „Tonemat“, M dydis 170 cm x 62 cm x 8 mm, įvairių spalvų

Mes priimame mokėjimus, kad Sms4you. Visų didelių kredito kortelėmis,ir mes ją gavo per 24 valandas 3.

Jei perkate didesnį kiekį, Prašome susisiekti su mumis. Mes priimame mokėjimus, kad Sms4you.

Apmokėjimas turi būti gautas per 10 darbo dienų nuo aukciono uždarymo Pristatymas: 1. Mes laivas visame pasaulyje 2.

YL maža dovanų dėžutė – žalia

Prieš perkant,prašome įsitikinkite, kad jūsų Sms4you. Arba ne, prašom pataisyti prieš mokėjimo Laivas visame pasaulyje nuo Honkongo per valandas po apmokėjimo baigtas gavo, ir bus duoti jums sekimo numerį, artimiausiu metu.

 • Padidinti nario is anabolikos
 • Меня регулярно обслуживают и заменяют подсистемы, обнаруживающие ухудшение характеристик.
 • Но у _тебя_ была свадьба, Ричард.
 • Batų dydžių lentelė
 • Арчи молчал, не шевелясь.
 • YL maža dovanų dėžutė – žalia | Young Living Essential Oils
 • Kaip masturbuoti, kad padidintumete vaizdo irasu peni

Tikiuosi, jūs suprantate. Prašome susisiekti su mumis prašyti grąžinti leidimą. Jūsų vardas, aukciono numerį ir grąžinimo priežastį turėtų būti įtraukta į laišką.

All Sports Golf Battle 4

Visi daiktai grąžinti, turi būti visos originalios pakuotės medžiagas. Prašome repack elementą atsargiai.

VOKIETIJA Pateikus prašymą, Užsienio reikalų ministerija Protokolo skyrius diplomatinio personalo nariams išduoda tokias asmens tapatybės korteles: a Raudona diplomato tapatybės kortelė Šios kortelės išduodamos diplomatams ir kartu gyvenantiems jų šeimos nariams. Geltonos asmens tapatybės kortelės taip pat išduodamos asmenims, su galiojančia viza atvykusiems į Vokietijos Federacinę Respubliką dirbti diplomatinėje misijoje, jei jie nebuvo akredituoti savo šalies vyriausybės.

Straipsniai grįžo bus išbandyti ir naują pakeitimas bus išsiųsti pirkėjui iš karto, kai rado defektų. Tuo atveju, jei tinkamas pakaitalas nėra, tada grąžinamoji išmoka bus išduota.

Laivybos, krovos ir draudimo mokesčiai nėra grąžinami. LBSNM ženklo lipduką sudaro pats ženklas ir su juo sujungta iki 2 cm.

 • XXX dydzio narys
 • Prekinio ženklo statusas 1.
 • Просто мы с Эпониной должны рассказать вам кое о .
 • Dydžiai | laisvalaikistau.lt
 • Жанна и Алиенора вручили ей лист бумаги с перечнем разных предметов, включая воду, еду и одежду.
 • Drabužiai ir avalynė internetu - Išpardavimai kasdien | MEMBERSHOP
 • Veiksmingai, ar nario vakuuminis padidejimas

Lipduko dalis su ženklu klijuojama ant stiklainio dangtelio, o jo juostelė ant stiklainio šono kaip garantija, kad po to kai buvo užklijuotas prekinis ženklas stiklainis nebuvo kieno nors atidarytas. Ant juostelės informuojama, kad aukšta medaus kokybė ir kontroliuojama laboratoriškai pagal LBS nustatytus kriterijus.

LBSNM ženklo vartotojas įsipareigoja LBSNM ženklo naudojimo kontrolė LBSNM ženklo naudojimo kontrolę vykdo LBS pagal jo lipdukus: kiekvienam lipdukui suteikiamas atskiras numeris ir nustatyta tvarka registruojamas jo gavėjas bitininkų draugija ar kitokia organizacija ir bitininkas.

Ženklo naudojimo taisyklių pažeidimus svarsto ir skiria nuobaudas LBS valdyba. Medaus pirkėjo pareiga informuoti Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą toliau VMVT ir LBS apie atvejus, kai LBSNM ženklu pažymėto medaus savininkas prekybos vietoje nepateikia Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto toliau NMVRVI ar kitos laboratorijos išduotą laboratorinio tyrimo protokolą ar jo kopiją su šiose taisyklėse nurodytais medaus botaninės sudėties, tikrumo natūralumo ir kokybės vertinimo kriterijais.

Pagal Lietuvos respublikos maisto įstatymo, priimto m. VMVT Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka atlieka valstybinę maisto kontrolę ir už nustatytus ženklo naudojimo pažeidimus taiko atitinkamas poveikio priemones, informuoja Lietuvos bitininkų są¬jungą.

Nustačius LBSNM ženklo neteisėtą panaudojimą medaus tikrumą, kilmę ir kokybę parodančių kriterijų tyrimų išlaidas kompensuoja pažeidė¬jas.

Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 22cm 7. Atsiprašome, kad negalime priimti kitus mokėjimo būdus, pavyzdžiui, čekiu ar pašto perlaidos. Prieš perkant, Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas yra teisingas.

Išsaugotos žiedadulkės. Bitininkų draugijos ar kitokios organizacijos pirmininkas pareiškėjaskurios nariai nori tiekti Lietuvos rinkai medų su prekės ženklu LBSNM, paprastu ar elektroniniu laišku kreipiasi į LBS. Laiške nurodomas pageidaujamų lipdukų su prekės ženklu LBSNM skaičius ir patvirtinimas, kad bus laikomasi šių Taisyklių.