Efektyviausias didejancio nario metodas, Efektyvus išteklių naudojimas darniai plėtrai

Nors Chose Silva mirė metais, jo mokymai paplito visame pasaulyje per Silva tarptautinę organizaciją. Lietuvos grupių santykių draugijos narė. Komunikaciniai metodai: trumpas teorijos paaiškinimas ir diskusijos; darbas porose ir grupėse; sinemologija; žaidimai; kūrybinės užduotys; refleksijos.

Gimsta daugiau idėjų, priimami efektyvesni sprendimai; Darbuotojai tampa labiau įsitraukę, auga motyvacija.

Programa Mokymų kursas susideda iš 3 modulių, kurių kiekvienas susideda iš sesijų, viso — 9 sesijos.

Mokymosi trukmė: 6 savaitės, 36 ak. Sesijos vyksta po kartus per savaitę.

Naujas žingsnis didesnio žmogaus sąmoningumo link.

Didžioji sesijų dalis vyksta lietuvių k. Mokymų programą sudaro teorinė dalis, praktinės užduotys, diskusijos, individualios užduotys, refleksija, koučingas ir namų darbai.

Teorinė medžiaga derinama su praktinėmis užduotimis. Dalyviai gauna mokymų medžiagą, skaidres.

Gimsta daugiau idėjų, priimami efektyvesni sprendimai; Darbuotojai tampa labiau įsitraukę, auga motyvacija. Programa Mokymų kursas susideda iš 3 modulių, kurių kiekvienas susideda iš sesijų, viso — 9 sesijos. Mokymosi trukmė: 6 savaitės, 36 ak. Sesijos vyksta po kartus per savaitę.

Papildomai po kiekvienos sesijos siūlome Efektyviausias didejancio nario metodas susitikimus, kurių metu aptarsime procesus grupėse. Grupėse dalyvauja ne daugiau kaip 12 dalyvių.

Mokymų paskirtis

Mokymai gali vykti hibridiniu būdu — dalyje paskaitų vienas iš lektorių gali dalyvauti sesijose nuotoliniu būdu, atsižvelgiant į bendrą situaciją rinkoje dėl pandemijos. Savojo autentiškumo atradimas 1-asis modulis Savęs pažinimas: savo pasaulėžiūros, suvokimo filtrų, šališkumo, jausmų, baimių, dominuojančių gynybos mechanizmų, vertybių, savimotyvacijos šaltinių, vaidmenų — vidinio naratyvo ir bendro jo poveikio mūsų reakcijoms supratimas.

Komunikaciniai metodai: trumpas teorijos paaiškinimas ir diskusijos; darbas porose ir grupėse; sinemologija; žaidimai; kūrybinės užduotys. Refleksijos metodai ir užduotys: autobiografija, gyvenimo istorijų ir nekrologo rašymas; praktinės užduotys su citatomis ir dainų žodžiais; saviraiškos kūrybinės užduotys.

Mokymų nauda

Autentiškų santykių kūrimas 2-asis modulis Išorinės savimonės ir autentiškų santykių kūrimo įgūdžių įvaldymas: noras investuoti į kokybiškus santykius, savo aklųjų zonų ir poveikio kitiems supratimas, gebėjimas kurti besąlygišką pasitikėjimą, gebėjimas tiesiogiai ir atvirai bendrauti, skaidrumas, gebėjimas atrasti ir komunikuoti prasmę, dėmesio sutelkimas į komandos narių kompetencijų ugdymą.

Komunikaciniai metodai: trumpas teorijos paaiškinimas ir diskusijos; darbas porose ir grupėse; sinemologija; žaidimai; kūrybinės užduotys; refleksijos.

Dalyvių situacijų analizė. Komunikaciniai metodai: teorijos paaiškinimas ir diskusijos; darbas grupėse; refleksijos. Mokymų tvarkaraštis Dėstytojai Šią kursų programą dėsto patyrę, kompetentingi dėstytojai — ekspertai, kurie mokymų metu dalinasi ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir profesine praktika.

Mokymuose dalyvauja ir dalį sesijų veda svečias iš Vokietijos. Aktyviai dalyvauja tarptautinėse grupių santykių konferencijose ir konsultantų mokymuose, gilinasi į grupių santykių metodą. Nuo m.

Ar gyvenate Alfa dažniu?

Kartu su kolega Dr. Markusu G. Feilu, psichiatru ir sisteminiu-psichodinaminiu verslo kouču, veda praktinius mokymus apie vaidmenų organizacijose analizę angl. Organisational Role Analysis. Ekspertinės sritys: personalo ugdymo sistemų kūrimas, darbuotojų asmenybės tipai, naujų darbuotojų integracija, įtraukimas, ugdymas Efektyviausias didejancio nario metodas išlaikymas, savimotyvacijos šaltiniai, emocinio intelekto ugdymas, autentiškų lyderio ir sekėjų santykių kūrimas.

Narystės: Nuo m.

Lietuvos grupių santykių draugijos narė. Markus G. Feil Psichologas, psichoanalitikas, psichodinaminis psichoterapeutas, sisteminis-psichodinaminis verslo koučeris.

Silva Metodas Lietuva | Apie metodą

Teismo psichiatrijos ambulatorijos direktorius. Domisi grupių santykių metodu.

  1. Delta būklėje Jūs be samonės.
  2. Там есть постели и одна ванная комната, безусловно, предназначенная для людей, но для всех места не хватит.
  3. Efektyvus išteklių naudojimas darniai plėtrai | Išteklių skydas
  4. Но мои сведения о Модуле Познания сегодня были расширены.
  5. Mokymų programa: komandinė lyderystė | laisvalaikistau.lt
  6. Этот суд несколько дней был главной сенсацией в новостях.

Markus daugiau nei 20 metų dirba įvairiose vadovaujančiose pareigose, virš 12 metų vadovauja sparčiai augančiai klinikai. Aktyviai dalyvauja tarptautinėse grupių santykių konferencijose tiek kaip dalyvis, tiek ir kaip konsultantas.

Paieškos forma

Gyvena Miunchene, Vokietijoje. Ekspertinės sritys: grupių santykių metodai, žmonių elgsenos ypatumai, grupės dinamika ir komandos socio-emocinė dinamika.

Užmokėkite 697,51 USD, kad spustelėtumėte skelbimus! (NEMOKAMAS metodas) Uždirbkite pinigų int...

Patirtis: jau virš 10 metų konsultuoja daugybę grupių, komandų ir organizacijų verslo ir viešajame sektoriuje. Narystės: Vokietijos psichoanalitikų draugijos narys. Lietuvos grupių santykių draugijos narys. Išsilavinimas: mokslų daktaras.