Apklausa nario dydziu.

Vėliau perklaustas jis patvirtino, kad klausimų buvo daugiau, šešiolika, tačiau likusių dviejų Prezidentūra iš pradžių viešinti nesutiko. Buhalteriai pateikė šiuos pasiūlymus dėl i. Apklausa konfidenciali, darbe bus naudojami tik susisteminti duomenys. SAF-T failą, tačiau egzistuoja problemos su duomenų suvedimu. Visi, kurie nurodys savo elektroninius paštus, bus informuoti apie apklausos rezultatus ir gaus informaciją kada bus Valdymo apskaitos mokymai, jei apklausa parodys šių mokymų aktualumą bei poreikį.

Nors paaiškėjo, kad Prezidentūra buvo užsakiusi kur kas platesnę apklausą įvairiais klausimais. Vėliau perklaustas jis patvirtino, kad klausimų buvo daugiau, šešiolika, tačiau likusių dviejų Prezidentūra iš pradžių viešinti nesutiko.

Prezidentūros užsakyta apklausa: dauguma — prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą Vis dėlto, po kelių BNS užklausų Prezidentūra galiausiai pateikė pilną klausimyną.

Paaiškėjo, kad tarp apklausos klausimų, kurių Prezidentūra nebuvo linkusi viešinti — apklausos dalis apie Seimo narių atšaukimą.

Ketvirtadalis skiepytųsi rusiška vakcina Apklausoje buvo teiraujamasi, ar respondentai planuoja skiepytis vakcina nuo COVID Gyventojų taip pat buvo teiraujamasi, iki kada, jų nuomone, turėtų būti tęsiamos karantino priemonės.

Dėkoju už bendradarbiavimą. PagarbiaiBeata Tylinga Laba diena, bandau surinkti sarasa knygu edukacinio tipo kurios praplecia zmogaus suvokima apie pasauli, suteikia ziniu.

  • Dydzio narys 16 vasaros vaikinas
  • Apklausos ir anketos, internetu | laisvalaikistau.lt

Labai būsiu dėkingas už jūsų skirtą laiką ir nuoširdžius atsakymus : kad apklausa būtų naudinga visiems, atsakymai bus vieši. Išrink "Lygiausia darbovietė"laimėk. Dalyviui anketą užpildžiusiam darbuotojui padovanosime prizą: skrydį oro balionu, o Darbovietei skirsime "Lygiausios darbovietės " titulą. Daugiau informacijos ir anketos pildymo prizo laimėtojas bus paskelbtas: www.

Internetinės apklausos (CAWI)

Iniciatyvą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Kviečiame dalyvauti apklausoje, jei turite m. Pildydami šią anketą užtruksite min. Didelės įmonės tokį failą turėjo teikti jau nuo m.

Navigacija

Ilgą laiką buvo koreguojamas i. SAF-T failo aprašymas, keičiami reikalavimai, o testinė aplinka pasirodė tik m. Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija vykdė apklausas dėl i. SAF-T failo teikimui. SAF-t failą, yra nepasirengę jį pateikti pagal teisės aktuose nurodytą tvarką.

Iš anketų, oje buvo pažymėta, kad įmonė sėkmingai pateikė VMI i.

SAF-T failą, o vienoje anketoje buvo pažymėta, kad failas palengvino tikrinimo procedūrą. Kitais atvejais respondentai nurodė, kad i. SAF-T failo teikimas dar labiau apsunkino tikrinimo procesą arba jie negavo jokio atsakymo iš VMI apie testinio failo tinkamumą. SAF-T failą, tačiau egzistuoja problemos su duomenų suvedimu.

Suvesti duomenys netinkami i. Ši grupė dėl neįveikiamų techninių trikdžių negali pasakyti, ar i.

Į klausimą, kiek kainuoja kainuotų verslui i. Likusieji nurodė, kad kaina nėra reikšminga įmonei. Buhalteriai pateikė šiuos pasiūlymus dėl i. SAF-T failo projekto: SAF-T per didelė našta mažam verslui, todėl siūloma taikyti šio failo teikimą tik didelėms ir labai didelėms įmonėms.

Ar verslas jau pasirengęs pateikti i. SAF-T failą?

Kitoms įmonėms siūloma sudaryti galimybes pateikti duomenis tokiais formatais, kokiais jos gali tai padaryti. Galėtų būti pateikti VMI tikrinimo metu teikiamų failų šablonai Didžioji knyga, sąskaitų registrai ir juose esančios informacijos detalizacija excel formate. Siūlymas nukelti i. Siūlymas nustatyti ilgesnį terminą nuo 20 d. SAF-T failą.

Prezidentūros apklausoje – klausimai apie vakciną, karantiną, vidaus ir užsienio politiką

Siūlymas sumažinti i. SAF-T faile teikiamų duomenų apimtį, atsisakyti duomenų teikimo, kurie buvo pateikti per i. SAF ar kitas duomenų sistemas, leidžiant šiuos pateiktus duomenis pateikti sumiškai. Aktualu įmonėms, kurios vykdo e-prekybą ir i-SAF generuojamas iš prekybos platformų per excel konverterius, o į programą vienu įrašu suvedami suminiai e-prekybos duomenys.

Prieš pradedant reikalauti iš įmonių i. SAF-T failo pateikimo, reikėtų daugiau švietimo ir informacijos apie: failo privalomuosius duomenis, ką VMI darys su gautais duomenimis, kokių duomenų trūkumas bus netoleruojamas.

🎯 101 Great Answers to the Toughest Interview Questions

Trūksta paaiškinimo, kaip i. SAF-T failas palengvins tikrinimą mokesčių mokėtojui ir kodėl jis turėtų investuoti į i.