Pirstu ir nariu dydziu priklausomybe

Erekcijos kampas Vyro erekcija gali krypti į visas puses. Tarptautinis impotencijos tyrimų žurnalas taip pat buvo paskelbęs vieną iraniečių studiją, kuri tyrinėjo kitokias koreliacijas. Dokumentus dėl leidimo nuolat gyventi turite pateikti per 3 mėnesius nuo asmens, turinčio teisę atkurti Lietuvos pilietybę arba lietuvių kilmės asmens atvykimo gyventi į Lietuvos Respubliką dienos. Tą patį daro ir mama.

Tai, kaip tu reaguoji į sugrįžusią ligą, tavo pasakymai, kad šiuo metu esi laimingesnė nei bet kada, man yra labai svarbūs. Žinau, kad tau viskas gerai toje srityje, kurią gali kontroliuoti. Niekada gyvenime nesijaučiau geriau, tiesiog kartais pravirkdo problemos su sveikata. Nebemanau, kad tai neteisinga, ir džiaugiuosi mažais dalykais, pavyzdžiui, šio ryto pasivaikščiojimu.

Mokslininkai atsako: kodėl nėra vienodų pirštų atspaudų?

Nors ir sergu, vertinu ir laukiu kiekvienos dienos. Galbūt, kai nesieki kažko konkretaus, imi vertinti kiekvieną dieną. Dabar esu ramesnė ir laimingesnė, nes iš manęs buvo atimta kažkas svarbaus. Gyvenimas tapo mažesnis, bet ir ilgesnis dėl nemigos, išsiugdžiau didesnį dėmesį kasdieniškumui: intymioms akimirkoms namie, pavyzdžiui, šokiui su Duncanu virtuvėje, kasdieniškiems dalykams, kaip nenaudojamiems vartams, kuriuos pasiglemžė gamta, bendraujančių plaukikų paplūdimyje ar besikeičiančios pakrantės panoramos stebėjimui.

Ši patirtis privertė mane pakeisti savo mąstymą, kurio tikiuosi laikytis, kai kažkada atgausiu tai, ką praradau. Tai galima būtų pavadinti išmintimi. Noriu grįžti prie jaudinančio mudviejų pokalbio, kurio metu pasiūliau naujos pasaulinės vilties idėją.

Tikiu, kad buvo pažadintas mūsų, žmonių, trapumo jausmas, kuris, mano nuomone, galėtų turėti teigiamos įtakos netolimoje ateityje.

Manau, jog supratome, kad egzistuoja alternatyva ar nauja pusiausvyra tarp darbo ir gyvenimo. Galvoju apie kolegas, turinčius vaikų ir įsipareigojimų, suradusius būdų, kaip juos suvaldyti dirbant nuotolinį darbą. Žmonės tapo supratingesni, nes visi kažkiek kenčia. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera.

Apie tai ji nemažai kalbėjo anksčiau, tačiau šįkart ryžosi itin atviram pasakojimui.

Man svarbu eiti pirmyn. Man patinka būti kažko išorinio dalimi. Nenoriu tiesiog sėdėti namuose ir gailėtis savęs. Norėčiau pakalbėti apie dienas, kai atsisakai ilsėtis, ir apie tavo užsispyrimą judėti į priekį. Mintimis grįžtu į vaikystės dienas, kai sirgau ir kurį laiką buvau pasidavusi. Kažkuriuo metu supratau, kad turiu nukreipti savo dėmesį ir nutariau tapti menininke. Nuo tos akimirkos tapau labai motyvuota. Nebenoriu grįžti į tą silpnumo būseną, nes jei galiu sukaupti jėgas ir kažką nuveikti, tai kam gulėti?

Jei galiu sėdėti ant šios kėdės, justi skausmą, bet vis tiek kalbėtis su tavimi, tai kodėl to nepadarius? Esi man sakiusi, kad, užuot leidusi jausmams pūti viduje, juos išleidi.

Patarimai ir straipsniai

Taip, nukreipiu juos į išorę. Nebenaršau savo simptomų, vietoj to vaizduoju juos piešiniuose.

Supratau, ką dariau ir kaip man tai pakenkė. Viso to paleidimas — tikras procesas, susijęs su pasirinkimu. Pastebėjau, kad tapau daug Pirstu ir nariu dydziu priklausomybe nei anksčiau. Mėgaujuosi žiūrėjimu [juokiasi]. Tiesą sakant, prieš keletą dienų pusvalandį sėdėjau prie lango ir užsirašinėjau viską, ką mačiau ir jaučiau.

Tu taip pat dokumentavai savo kūno pokyčius. Tiesa, dabar tavo veidas visai neatrodo ištinęs, nors ir akivaizdu, kad steroidai sukėlė smarkių šalutinių poveikių. Susimąsčiau apie velionę menininkę Jo Spence, kuri dešimtmetį kūrė apie savo potyrius sergant krūties vėžiu. Kūryba labai padeda. Peržiūrėjau piešinius, kuriuos piešiau, kai kojos buvo labai ištinusios ir beveik negalėjau sulenkti kelių. Dabar suvokiau, kad jos vėl beveik normalios. Mane pasvėrė klinikoje ir pasirodė, kad pasiekiau didžiausią svorį per dešimt metų.

Tai tebuvo susikaupę skysčiai. Man patinka pasižymėti tokius dalykus. Šie maži ženklai rodo, kad galbūt mano kūnas pagaliau priima vaistą.

Būna ir taip: papasakojo apie keistą pomirtinio gyvenimo formą 39 1. Jūsų pirmoji erekcija Peniai jau gimsta pasirengę. Neretai naujagimiai jau ateina į šį pasaulį su erekcija.

Reikia išlaikyti šias mažas viltis. Turime tendenciją kritiškai vertinti savo kūną, kai jis mums nepaklūsta. Turbūt lengviau, kai turi su kuo jį palyginti. Daug kalbamės apie viltį, ir mane domina akimirkos, kai, mano manymu, vilties buvo mažai. Pavyzdžiui, pačioje pradžioje.

Tokia akimirka pasitaikė gydymo pradžioje. Mano daktaras pasakė, kad, jei nutiktų stebuklas ir mano kraujo tyrimai rodytų pagerėjimą, nereikėtų pradėti vartoti steroidų. Visą savaitę laikiausi įsikibusi šios vilties, nes labai norėjau, kad ji išsipildytų. Kai įvyko tai, kas buvo neišvengiama ir mano kraujo tyrimai pasirodė prastesni, visiškai sugniužau. Dabar išmokau gyventi kiekvieną dieną nežinodama, kada ji pasibaigs. Negali gyventi iki tam tikro termino.

Prisimenu, kad nenorėjau dėti per daug vilties į šią galimybę. Dokumentuoji savo kūną, o kaip su kasdienybe? Nieko negaliu padaryti — iš piliulių kuriu meną. Tą patį daro ir mama. Tai labai mieli kasdieniniai mainai. Kas rytą nekantriai jų laukiu, norėdama pamatyti, ką sukūrė mama. Rutinoje gali atrasti žaismingumą. Vaistų nuotraukų mainai tarp Saros ir jos mamos Savo situacijoje bandau atrasti ir žaismingumo, ir humoro. Jeigu reikėtų pasirinkti laiką ligos sugrįžimui, dabar tam puikus metas.

Šiaip ar taip, niekas negali nieko veikti. Philas Collinsas turėjo stebėtinai naudingos ir raminančios įtakos Saros atkryčio metu Neturi tos pačios baimės, kad kažką praleidi, kurią jautei anksčiau.

Galvojau apie tai, kaip visada dirbame ribojami laiko arba atrodo, kad mums jo trūksta. Lisa Baraitser rašė apie sustabdytą laiką, man tai priminė tavo sugrįžusią ligą ir pandemiją. Mąsčiau apie Pirstu ir nariu dydziu priklausomybe laiką, nutrauktą laiką. Tavo dabartinis laiko patyrimas turbūt atrodo begalinis. Begalinis, bet nenuobodus.

Refleksija

Turiu daugybę minčių, veikiausia tai vaistų poveikis. Pradžioje tiesiog laukiau teigiamų rezultatų, o dabar daugiau galvoju apie fazes ir kad ši tėra viena iš daugelio, kurią išgyvensiu kelyje į remisiją. Nusiviliu tik tomis dienomis, kai jaučiuosi taip blogai, kad turiu sustoti, ir nebegaliu kurti.

Tai yra mano nutrauktas laikas, pykstu ant jo ir ant savo kūno, nes per jį negalėjau daug ko padaryti. Galiu suprasti, kodėl kartais pyksti. O kaip jautiesi laukdama išgijimo? Praeitą savaitę pasakiau daktarui, kad noriu turėti realių lūkesčių. Jis pripažino, kad remisijos metu mažiausiai dvejus metus turėsiu būti atidžiai stebima. Iš pradžių ši mintis buvo nepakeliama, tačiau dabar nutariau susitaikyti su mintimi, kad testų lazdelės kurį laiką bus mano gyvenimo dalis.

Žinoma, galvos smegenys taip pat gali atlikti tam tikrą vaidmenį: galvojimas apie kažką kita yra gerai žinomas būdas atitolinti šį įvykį. Tačiau visos praktinės šios operacijos detalės priklauso tik nuo nugaros smegenų.

Erekcijos kampas Vyro erekcija gali krypti į visas puses. Tiesiai į viršų, kairiau ar dešiniau, žemiau ar aukščiau — iš esmės nėra jokios tinkamos ar netinkamos krypties. Šie duomenys yra paimti iš tyrimo, kurio metu buvo analizuojamos vyrų erekcijos. Jei penis žvelgia tiesiai į viršų, laikoma, kad jo kampas siekia 0 laipsnių. Jei jo padėtis yra horizontali, žymima, kad jo kampas yra 90 laipsnių: 0—30 laipsnių — 4,9 proc. Taigi, jei kada nors nerimavote, kad jūsų draugužio padėtis yra šiek tiek kreivoka, nesijaudinkite — jūs esate normalus.

Kalbant apie tai, kas yra normalu, verta paminėti, kad labai mažai lyties organų būna tiesūs: jie gali krypti į bet kurią pusę. Nuokrypis iki 30 proc. Apgaulingi dydžiai vyrų tyrimas parodė, kad nėra jokio ryšio tarp suglebusio penio ilgio ir erekcijos dydžio.

Kai kurie organai ramybės būklės būna maži, bet erekcijos metu smarkiai padidėja.

Nuorodos kopijavimas

Kiti, atvirkščiai, būna ilgi suglebę, bet erekcijos metu padidėja mažai. Šių įvykių seką, taigi iš dalies ir pirštų odos raštą, lemia genai. Jeigu tai nutinka vienu metu, susidaro spiralės. Aišku, pavartojus lengviau žvelgti į žiaurią realybę nei blaivia galva.

Deja, kai tas trumpas narkotikų poveikis baigiasi, būna labai bloga.

Pavartojus mane apimdavo priepuoliai: vartydavosi akys, iš burnos virsdavo putos. Galėjau mirti Kaip pati sako, per stebuklą liko gyva ir gali auginti savo vaikus. Deja, jos buvęs sutuoktinis visai neseniai mirė būtent dėl perdozavimo.

Dėl šios priežasties moteris ir ryžosi atviram interviu. Akimirkas, dėl kurių įprastai gėdijamasi, ji prisiminė tam, kad užkirstų kelią svarstantiems pabandyti kvaišalų. Dabar jau supranta — kelio atgal gali ir nebūti.