Kaip priartinti per 1 menesi

Iš balsavusiųjų 60 buvo už, 5 — prieš, 64 — susilaikė. Spausdinti Asociatyvi nuotr.

Spausdinti Asociatyvi nuotr.

  • Penio dydzio kaina

Seimas po pateikimo trečiadienį nusprendė pritarti Socialdemokratų frakcijos nario Gintauto Palucko siūlymui didinti išmoką savarankiškai dirbantiems asmenims, negalintiems vykdyti veiklos dėl Malonus narys pandemijos. Iš balsavusiųjų 68 buvo už, prieš — 6, susilaikė Išmokos savarankiškai dirbančiam asmeniui dydį siūloma didinti iki 1,5 minimalių vartojimo poreikių dydžio MVPD.

Kaip rašoma projekto aiškinamajame rašte, metais minimalios algos dydis, atskaičius mokesčius sudaro apie eurus.

Įstatymo pataisa siūloma padidinti dabar taikomą paramos dydį ir jį priartinti prie 1,5 MVPD dydžio, kuris sudarytų eurų per mėnesį. Šiuo metu išmoka savarankiškai dirbančiam asmeniui mokama kas mėnesį už praėjusį kalendorinį mėnesį ir yra lygi vienam einamųjų metų MVPD.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų TS-LKD frakcijos narys Justas Džiugelis teiravosi, kiek papildomai kainuos parama savarankiškai dirbantiems. Tikriausiai Kaip priartinti per 1 menesi pagalvoję ir kiek tai kainuos valstybės biudžetui?

Iš kur esate numatęs siūlyti paimti šias lėšas? O gal siūlote papildomai skolintis?

  • Dydis l narys
  • Sausio mėnesį „Man Utd“ bandys atsikratyti šešių žaidėjų | ⚽ laisvalaikistau.lt
  • Seimas po pateikimo pritarė siūlymui didinti išmoką savarankiškai dirbantiems asmenims | laisvalaikistau.lt
  • Išmanioji fotografija: ką reikia žinoti apie vaizdo priartinimą? | Bitė Lietuva

Paluckas savo ruoštu teigė, kad lėšų poreikis projektui įgyvendinti priklausys nuo to, kokios karantino priemonės bus taikomos artimiausioje ateityje. Todėl apie tai galima šnekėti diskutuojant komitetuose, nes poveikis finansams bus. Tačiau nepamirškime, kad šiandien turime paramos programas ir subsidijoms, kurios yra suprojektuotos.

Toks pokytis lygiagrečiai lemtų ir kitų sprendimų priėmimą, t. Tos išmokos yra skiriamos pagal jų sumokėtus mokesčius. Taigi labai aiškus skaidrumo elementas ir motyvacija mokėti mokesčius.