Dideliu sunu dydziai. Papildoma informacija

Dydis: Nuo 23 iki 27 colių Svoris: Nuo 55 iki 80 svarų Auksaspalvis retriveris Auksaspalvis retriveris yra antras mėgstamiausias Amerikos šeimos šuo. Dabar jie dažniausiai naudojami kaip uostytojai šunys oro uostuose. Jei norite praleisti kuo daugiau metų su savo nauju draugu, pasirinkdami šuniuką iš kai kurių vidutinių ar mažų veislių, tai yra kelias. Jei jums patinka idėja susikalbėti ir dalytis lova su savo šunimi, dar kartą galvokite, ypač jei turite vaikų.

Gyvena jie iki 15 metų. Mopsai - gyvena iki 15 metų, tačiau labai svarbu pasirūpinti šios veislės šuns aktyvumu ir mityba, mat mažučiai mopsai linkę storėti ir aptingti, o tai trumpina jų gyvenimą.

Daugiau informacijos apie šunų dydžius ir formas Video: The Rules for RulersBirželis Šiandienos straipsnyje mes sužinome, kaip šunų dydžiai yra susiję su šunų sveikata.

Bigliai - ne pati mažiausiai šunų veislė, tačiau gali išgyventi iki 15 metų. Ilgiausiai gyvenęs Biglis nugaišo metais, sulaukęs 27 metų. Cvergšnauceris - kilogramus sveriantis šuo gyvena maždaug 15 metų. Galbūt 15 metų mums skamba kaip labai trumpas gyvenimas, tačiau jei paverstume šį laiką šuniškais metais, gautųsi visai solidus amžius!

Dydis: Nuo 24 iki 34 colių Svoris: 80— svarų Česapiko įlankos retriveris Česapiko įlankos retriveris yra labai panašus į labradorą. Jie yra iš Merilendo valstijos ir yra labai geri plaukikai. Dydis: Nuo 21 iki 26 colių Svoris: Nuo 55 iki 80 svarų Dideliu sunu dydziai Shar-Pei Didysis kinų šarpėjus buvo veisiamas kaip a atsidavęs medžioklės palydovas.

Dėl didelio dydžio jie taip pat naudojami gyvuliams saugoti ir bandoms laikyti. Dydis: Nuo 18 iki 20 colių Svoris: Nuo 40 iki 55 svarų Čiau čiau Didžiojo čiau čiau temperamentas panašus į liūtą.

Dydis: Nuo 17 iki 20 colių Svoris: Nuo 40 iki 70 svarų Garbanotasis retriveris Aukštas garbanotasis retriveris yra varžybinis šuo.

Vidutinės ir Didelės veislės Archives - KINGSMOOR

Jie pasižymi šunų sportu, judrumu ir ganymu. Kai jie nekonkuruoja, jie mėgsta leisti laiką su šeima. Dydis: Nuo 23 iki 27 colių Svoris: Nuo 65 iki svarų Dalmatinas Dalmatinai iš pradžių buvo naudojami vežimų apsaugai. Šie drąsūs šunys važiuodavo kartu su vežimais, kad apsaugotų juos nuo banditų. Padėjo bėgti jie greitai išpopuliarėjo tarp aristokratijos. Dydis: Nuo 19 iki 24 colių Svoris: 48—55 kg Milžinas Dobermanas yra be galo ištikimas jų savininkams ir puikiai bendrauja su vaikais.

Pirmą kartą užauginti prieš metų uždrausta keliose šalyse dėl jų drąsaus ir agresyvaus temperamento. Jiems reikia patyrusio savininko, kuris galėtų duoti jiems aktyvų darbą.

Jie yra žinomi dėl savo noro dirbti ir būti stiprios valios.

Pirmą kartą savininkams jie nėra tinkami. Dydis: Nuo 23 iki 27 colių Svoris: 45—80 kg Plokščias retriveris Plokščiasis retriveris yra dvejopos paskirties retriveris. Šie dideli šunys dažnai vertinami kaip judrūs ar terapiniai šunys. Dydis: Nuo 22 iki 24 colių Svoris: Nuo 55 iki 70 svarų Vokiečių aviganis Vokiečių aviganis yra vienas iš mėgstamiausių Amerikos didelių šunų.

Jie yra puikūs šeimos augintiniai ir nuostabūs tarnybiniai ar apsaugos šunys. Dydis: Nuo 23 iki 26 colių Svoris: Nuo Dideliu sunu dydziai iki 95 svarų Vokiečių trumpaplaukis žymeklis Vokiečių trumpaplaukiai šunys yra dideli šunys, žinomi dėl savo universalumo.

Jie yra puikūs šeimos, medžioklės ir darbo augintiniai, jei turite laiko juos pratinti. Dydis: Nuo 21 iki 25 colių Svoris: Nuo 45 iki 70 svarų Vokiečių vielaplaukis žymeklis Vokiečių trumpaplaukis žymeklis yra didesnis nei jų trumpaplaukiai broliai ir seserys. Buvo vieni populiariausių šunų Vokietijoje. Dydis: Nuo 22 iki 26 colių Svoris: Nuo 60 iki 70 svarų Milžiniškas šnauceris Milžiniškas šnauceris yra didžiausias šnaucerio tipas. Jie žinomi dėl savo ištikimo ir drąsaus požiūrio.

10 ilgiausiai gyvenančių šunų veislių - DELFI Letena

Jie turi neryškų ir nepriklausomą temperamentą. Dydis: Nuo 23 iki 27 colių Svoris: Nuo 55 iki 80 svarų Auksaspalvis retriveris Auksaspalvis retriveris yra antras mėgstamiausias Amerikos šeimos šuo. Jie yra puikus šuo aplink vaikus dėl jų kantrus ir ištikimas temperamentas. Tai taip pat daro juos puikiais tarnybiniais gyvūnais. Dydis: Nuo 20 iki 24 colių Svoris: Nuo 55 iki 77 svarų Goldendoodle The Goldendoodle yra auksinio retriverio ir pudelio mišinys.

Jie yra vieni populiariausių šunų kompanionų pasaulyje.

sunu erzintojas soka:DDD

Dydis: Nuo 22 iki 25 colių Svoris: 30—45 kg Gordono seteris Gordono seteris yra didelis seteris, žinomas dėl ištikimo ir laimingo temperamento. Jis yra lengvas ir paprastai vertinamas kaip mylintis šeimos augintinis.

Dydis: Nuo 23 iki 27 colių Svoris: 45—80 kg Dogas Pirmasis vokiečių dogas buvo išvestas Vokietijoje, tačiau raižiniuose ant egiptiečių kapų vaizduojami danų tipo šunys jau m.

Didelių šunų veislės

Energinga veislės asmenybė ir didelis dydis gali apsunkinti jų valdymą. Jų ramus nusiteikimas atitinka šią raminančią spalvą.

Čihuahua - viena iš mažiausių šunų veislių, gyvenanti net iki 20 metų. Jorkšyro terjerai - bene populiariausia veislė tarp mažų šunelių augintojų. Gyvena metų.

Dydis: Nuo 29 iki 32 colių Svoris: 80— svarų Kurtas Kurtas yra viena greičiausių šunų veislių ir gali nuvažiuoti iki 45 mylių per valandą. Keista, kad jie yra puikūs daugiabučiai šunys ir mėgsta leisti laiką patogioje sofoje. Dydis: 25—30 colių Svoris: Nuo 50 iki 85 svarų Hanoverio skalikas Hanoverio šuo yra didelis medžioklinis šuo. Jie gali sekti kraujo šunį ir borderkolio asmenybę. Jie yra puikūs darbiniai šunys.

Dydis: Nuo 19 iki 22 colių Svoris: 80— kg Hovawartas Hovawartas yra viena iš penkių tauriųjų Vokietijos veislių. Jie atrodo panašūs į vokiečių aviganius, tačiau pirmą kartą Dideliu sunu dydziai išvesti viduramžių Vokietijoje.

69 didelės šunų veislės: A-Z didžiųjų šunų sąrašas pagal dydį

Dydis: Nuo 23 iki 29 colių Svoris: 66— svarų Airių seteris Airijos seteriai yra dar viena didelė seterių veislė. Dydis: Nuo 25 iki 27 colių Svoris: Nuo 60 iki 70 svarų Airijos vandens spanielis Airijos vandens spanieliui yra šimtai metų.

Ir padėti jums pasirinkti tinkamo dydžio šunį, kad atitiktų jūsų šeimą ir gyvenimo būdą. Naudojant labiausiai neįprastą siūlomų šunų dydį, vidaus šuo turi būti viena iš įvairesnių rūšių planetoje. Iš mažiausio tecupo šuns, šunims mažo ponis - jūsų pasirinkimas. Dauguma šunų, žinoma, patenka kažkur tarp šių dviejų kraštutinumų. Tačiau visi šunys, dideli ar maži, daug panašūs Dideliu sunu dydziai jų protėvių giminaičius, pilkus vilkus.

Jie turi tuos pačius genus, tą patį DNR, ir visi gali fiziniai praktiniai aspektai sėkmingai susimaišė. Taigi, kaip mūsų sukurta masto įvairovė paveikė mūsų šunis? Ar dydis iš tikrųjų svarbus renkantis šunų veislę?

Ir gyvena su labai dideliu šunimis ar labai maža, labai skiriasi nuo gyvenimo su vidutinio dydžio šunimi?

Šunų dydžiai - maži, vidutiniai ar dideli - kaip pasirinkti

Šunų veislių Dideliu sunu dydziai Jei esate linkusios įsigyti šunį, kuris patenka į vieną dydžio spektro galą ar kitą, svarbu žinoti praktinius klausimus, susijusius su labai didelių ar labai mažų šunų priežiūra. Taip pat apsvarstyti kilusius sveikatos klausimus, nes mes, žmonės, eksperimentavome su šunų dydžio apribojimais mūsų šunų veisimo programose Pirmiausia pažvelkime į praktinę dalykų pusę Kas yra kaip turėti milžinišką šunį?

Visi žinome, kad didesni šunys užima daugiau vietos. Bet kas iš tikrųjų nori turėti tikrai didelį šunį? Didysis danas yra viena iš mūsų žinomiausių milžiniškų veislių.

Suaugusiam žmogui jis gali viršyti skalę virš lbs. Tai kelia praktinių problemų šeimoms, su kuriomis jis gyvena.

Tai reiškia, kad jam reikia rimtai didelės ir giliai pamuštos lovos. Tai nebus pigus ir užims gana daug vietos jūsų namuose. Jei jums patinka idėja susikalbėti ir dalytis lova su savo šunimi, dar kartą galvokite, ypač jei turite vaikų.

Miegas su dešimt akmens šunų gali būti pavojingas. Tuo tarpu jiems reikia suvaržymų.

10 ilgiausiai gyvenančių šunų veislių

Tai gali būti praktinė problema nedideliam žmogui, turinčiam labai didelį šunį. Milžiniški šunys nėra pigūs bėgti.

Veterinarinė priežiūra yra brangi. Jie maitina daug daugiau nei kiti šunys ir jiems reikia aukštos kokybės maisto, kad jie būtų sveiki. Jiems taip pat reikia didžiulės socializacijos sumos, siekiant užtikrinti, kad visa jėga ir jėga būtų saugūs aplink žmones.

Vidutinio dydžio ir didelių veislių (nuo 12 kg) suaugusių šunų maistas su vištiena

Tai yra Dideliu sunu dydziai praktinių klausimų. Dar daugiau susirūpinimą kelia sveikatos problemos, kurios daro įtaką milžiniškiems šunims. Mes pažvelgsime į tuos momentus. Gyvenimas su mažyliu šuniu Gyvenimas su labai mažu šuniu turi savo praktinių iššūkių. Ypač šuniuko metu. Jie taip pat gali būti pažeidžiami kitų šunų išpuolių, jei jie naudojami viešose vietose. Maži šunys yra neįtikėtinai mielas, tačiau mažos kaukolės gali sukelti iškilusias akis ir smegenų problemas Deja, ne visi yra atsakingi už savo šunų bendravimą ir kontrolę.

Mažesni šuniukai kartais klaidingai sužino apie katės grobį, o tai yra akivaizdžiai pragaištingos pasekmės.

Pagal veislės dydį:

Ir natūralus savininkų noras apsaugoti ir prižiūrėti savo mažyčius augintinius reiškia, kad labai maži šunys kartais nepakankamai socializuojami kaip šuniukai. Tai vėliau gali sukelti nervingumą ir agresiją.

Taigi, dabar pakalbėkime apie sveikatą. Ar šunų pasaulio milžinas ar šurmulys gali turėti įtakos jūsų sveikatai ar ilgaamžiškumui? Ryšys tarp dydžio ir ilgaamžiškumo Apskritai galime apibendrinti ir teigti, kad mažesni šunys gyvena ilgiau nei didesni šunys.

Tai savaime yra gana atvirkštinė tai, ką mes nustatome, jei palyginsime vieną rūšį su kita rūšimi.