Padidinti nario is anabolikos

Taip pat svoris didėja dėl su amžiumi susijusių pokyčių. Man buvo jausmas, kad nėra svorio, kurio negalėčiau pakelti. Raumenys greitai atsipalaiduos. Dauguma organizuotų organizmų, įskaitant žmones, gauna energiją kvėpuodami. Kortikosterooma Kortikosterooma yra hormoniškai aktyvus antinksčių žievės navikas, pasireiškiantis hiperkortikizmo simptomais Itsenko-Kušingo sindromas.

Antinksčių nepakankamumo gydymo pasirinkimas priklauso nuo dviejų šios ligos gydymo tikslų: - ligos priežasties pašalinimas; Pirmasis tikslas yra pašalinti antinksčių nepakankamumo priežastį, pasiektą: - narkotikų gydymas Padidinti nario is anabolikos, grybelinėmis infekcijomis, tuberkulioze; - radiacijos terapija pagumburio-hipofizės srityje; Pirminio antinksčių nepakankamumo gydymas narkotikais apima gliukokortikoidų ir mineralokortikoidų, o antrinis - tik gliukokortikoidų vartojimą.

Lėtinis antinksčių nepakankamumas gydomas anaboliniais steroidais. Hormoninių vaistų vartojimas sukelia gana rimtą šalutinį poveikį ir slopina žmogaus imuninę sistemą. Tačiau jos nesėkmės yra bet kurios ligos pagrindas, todėl gydydamas antinksčių nepakankamumą gydytojas susiduria su sudėtinga užduotimi: terapijos metu tuo pačiu padidinkite paciento imuninę būklę ir neutralizuokite šalutinį vaistų poveikį.

Šiems tikslams sudėtingam antinksčių nepakankamumo gydymui naudojamas imuninis vaistas Transfer factor.

SPORTINIŲ MAISTŲ ĮTAKA VAIKO SAMPRASTAI

Visos teisės saugomos. Marksistas, 22 d. Oficiali svetainė Ru-Transfer Factor. Maskva, Šv. Kitu atveju patologinis procesas vadinamas hipokortikizmo sindromu, Addisono liga. Yra ūminis ir lėtinis antinksčių nepakankamumas. Lėtinis antinksčių nepakankamumas, savo ruožtu, gali būti pirminis, atsirandantis dėl antinksčių žievės sluoksnio pažeidimo, taip pat antrinio ir tretinio, atsirandantis dėl patologinio proceso hipofizėje ar pagumburyje, lydimas adrenokortikotropinio hormono gamybos sumažėjimo.

Lėtinio antinksčių nepakankamumo klasifikacija Ligos klasifikacija grindžiama etiologiniais veiksniais, lemiančiais jos vystymąsi.

SPORTINIŲ MAISTŲ ĮTAKA VAIKO SAMPRASTAI - Uogos June

Pirminis hipokortikizmas arba Addisono liga gali būti įgimtas ir įgytas. Įgimtos formos yra hipoaldosteronizmas, adrenoleukodistrofija, Allgrove sindromas, įgimta antinksčių žievės hipoplazija ir šeiminis izoliuotas gliukokortikoidų trūkumas.

Įgytos pirminės hipokortikizmo formos laikomos autoimuniniu ir infekciniu adrenalitu, amiloidoze ir naviko metastazėmis. Antrinis hipokorticizmas susijęs su hipofizės pažeidimu ir sutrikusia adrenokortikotropinio hormono AKTH gamyba. Antrinis hipokortizmas taip pat gali būti įgimtas hipopituitarizmas, izoliuotas kortikotropinio hormono trūkumas ir įgytas, išsivystęs dėl griaunamų hipofizės pažeidimų, atsirandančių dėl navikų, infekcijų, kraujavimo.

Antinksčių nepakankamumas: priežastys, diagnozė, terapija

Tretinis antinksčių žievės nepakankamumas, susijęs su pagumburio pažeidimu, yra padalijamas į įgimtą formą, kuri apima kortikoliberino trūkumą ir Padidinti nario is anabolikos pagumburio nepakankamumą, ir įgytą formą, kuri atsiranda dėl pagumburio audinio sunaikinimo. Be to, yra lėtinio antinksčių nepakankamumo tipas, kuris atsirado dėl sutrikusio steroidinių hormonų priėmimo. Šiai grupei priskiriamas klaidingas hipoaldosteronizmas ir jatrogeninis antinksčių žievės nepakankamumas, kurį sukelia vaistai.

Lėtinio antinksčių nepakankamumo atsiradimo priežastys ir mechanizmai Pagrindine pirminio hipokortikizmo priežastimi laikomas antinksčių žievės autoimuninis pažeidimas, nes Bananu atveju storio pasireiškia pusei pacientų ir gali būti derinamas Vaikinu nariu dydis daugybe kitų autoimuninių endokrininių patologijų, tokių kaip cukrinis diabetas, hipoparatiroidizmas, autoimuninis tiroiditas, vitiligo ir kt.

Kita antinksčių žievės pažeidimo priežastis yra infekcija tuberkulioze, o suaugusiesiems ši priežastis dažnesnė nei vaikams, o procesas dažniausiai derinamas su plaučių tuberkulioze.

Be to, lėtinio antinksčių nepakankamumo priežastys yra antinksčių navikų, esančių kituose organuose, metastazės, antinksčių infekcijos virusais, bakterijomis, grybeliais, operacijos ar visiškas antinksčio pašalinimas, antinksčių kraujavimas dėl antikoaguliantų vartojimo. Antrinis ir tretinis hipokortizmas vystosi destruktyvių, trauminių ar navikinių procesų hipofizėje ir pagumburyje fone, dėl kurių sutrinka kortikotropinė Padidinti nario is anabolikos AKTH gamyba - adrenokortikotropinis hormonas.

Kraujagyslių ligos ir granulomatiniai procesai šioje srityje, kuriuos sukelia infekcijos sukėlėjai, taip pat prisideda prie lėtinio antinksčių nepakankamumo vystymosi.

Metabolizmas, kas yra paprasta kalba ir kaip ją patobulinti

Esant pirminiam hipokortizmui dėl sumažėjusios antinksčių žievės hormonų Padidinti nario is anabolikos kortizolio ir aldosterono - sutrinka vandens-druskos ir kiti medžiagų apykaitos procesai organizme.

Progresuojanti dehidracija, atsirandanti dėl aldosterono sekrecijos sumažėjimo, neigiamai veikia virškinimo ir širdies bei kraujagyslių sistemas mažina kraujospūdį. Be to, dėl kortizolio trūkumo išsivysto hipoglikemija, sukelianti raumenų silpnumą, taip pat stimuliuoja adrenokortikotropinio ir melanocitostimuliuojančio hormono gamybą hipofizės liaukoje, dėl to pacientams išsivysto hiperpigmentacija odoje ir gleivinėse.

Konkreti pacientų odos spalva paaiškina vieną iš pirminio hipokortikizmo pavadinimų - bronzinę ligą. Nepakankamas antinksčių išskiriamų androgenų kiekis lemia sulėtėjusį augimą ir brendimą. Esant antriniam lėtiniam inkstų nepakankamumui, pastebimas kortizolio trūkumas, o aldosterono sekrecija išlieka normali.

Šiuo atžvilgiu antrinis lėtinis antinksčių nepakankamumas yra lengvesnis nei pirminis. Lėtinio antinksčių nepakankamumo požymiai Klinikinis lėtinio antinksčių nepakankamumo pasireiškimas įvyksta tik tada, kai sunaikinamas didysis antinksčių audinio audinys.

Pagrindiniai ligos požymiai yra bendras silpnumas ir raumenų silpnumas. Patologinio proceso pradžioje šie požymiai paprastai išryškėja tik fiziologinių stresų metu fizinis ir emocinis perkrovos, traumos. Laikui bėgant silpnumas tampa ryškesnis dienos pabaigoje, tačiau po visiško nakties poilsio praeina.

Ligai progresuojant, silpnumo jausmas tampa pastovus ir įgauna adinamijos pobūdį. Žiūrint iš neuropsichinės sferos, pastebima astenizacija, lydi dirglumas, letargija ir lytinio potraukio sumažėjimas. Pacientams pastebimas svorio kritimas, kuris paaiškinamas apetito sumažėjimu, pykinimu, vėmimu, sumažėjusiu žarnyno absorbcijos aktyvumu ir sutrikusiomis išmatomis.

Moterų dažno šlapinimosi priežastys

Nemažai pacientų skundžiasi nuolatiniu druskos maisto poreikiu. Dėl vandens ir druskos pusiausvyros sutrikimų ankstyvose ligos stadijose išryškėja vienas pagrindinių lėtinio antinksčių nepakankamumo požymių - sumažėja kraujospūdis, kuris gali sukelti galvos svaigimą ir alpimą.

Pirminiam antinksčių nepakankamumui būdinga padidėjusi odos ir gleivinių pigmentacija, kuri patologinio proceso pradžioje Padidinti nario is anabolikos atrodo kaip ilgalaikis įdegis po insoliacijos. Odos spalva gali skirtis: nuo dūminio, bronzinio iki labai tamsaus, o gleivinių spalva - iki mėlynai juodos spalvos.

Iš pradžių odos, neapsaugotos nuo saulės veidas, kaklas, rankos ir turinčios ryškesnę pigmentaciją normoje ašies ertmės, kapšelis, spenelių areola, tarpvietėįgauna tamsesnę spalvą.

Vėliau pigmentacija tampa dažnesnė ir paveikia odos vietas, liečiančias drabužius. Pacientams, sergantiems pirminiu autoimuniniu lėtiniu inkstų nepakankamumu, vietose, turinčiose per didelę pigmentaciją, vitiligo, fone gali būti aptiktos mažos ir didelės netaisyklingos formos pigmentinės ne pigmentinės dėmės.

Antriniam hipokortizmui būdingi nespecifiniai simptomai - bendras silpnumas ir hipoglikeminiai priepuoliai, kurie išsivysto per porą valandų po valgio. Hiperpigmentacija, virškinamojo trakto ir širdies bei kraujagyslių sistemos sutrikimai nepastebėta.

Lėtinio antinksčių nepakankamumo diagnostiniai kriterijai Kadangi klinikinės apraiškos ligos pradžioje visada būna neryškios ir nespecifinės, renkant anamnezę svarbu atkreipti dėmesį į nuovargio, raumenų silpnumo, apetito praradimo, svorio metimo, hiperpigmentacijos ir kitus požymius, taip pat į jų vystymosi greitį ir derinimą su kitais antinksčių požymiais.

Ištyrus pacientus paaiškėjo rudos arba bronzinės rudos vietos, ypač išreikštos drabužių trinties vietose, ant randų ir randų, delnų linijose, burnos ertmės gleivinėse, spenelių ir išorinių lytinių organų srityje.

Kai kuriems pacientams galima aptikti depigmentacijos vietų, kurios bus autoimuninio proceso įrodymas. Tamsūs strazdanos dažnai būna ant pacientų veido. Matuojant paciento kūno svorį, pastebimas jo sumažėjimas. Menas arba vidutiniškai padidėjęs. Pacientams ir tuščiam skrandžiui, ir porą valandų po valgio, pasireiškia silpnumo Padidinti nario is anabolikos, kurią lydi alkio jausmas ir gausus prakaitavimas, būdinga hipoglikemija.

ANABOLIKAI raumenų masės augimui - pavojingas šalutinis poveikis

Be to, nustatoma centrinės nervų sistemos disfunkcija, pasireiškianti atminties, dėmesio, depresijos ir dirglumo sumažėjimu. Dėl sumažėjusios androgenų koncentracijos moterims visiškai trūksta plaukų augimo ašarinėje srityje ir gaktos srityje. Pagrindinis lėtinio antinksčių nepakankamumo diagnostinis kriterijus yra kortizolio ir aldosterono lygio nustatymas kraujyje.

Esant pirminiam lėtiniam antinksčių nepakankamumui, kartu su sumažėjusia šių hormonų koncentracija taip pat padidėja adrenokortikotropinio hormono ir renino kiekis kraujo plazmoje. Atliekant cukraus kiekio kraujyje tyrimą, nustatomas sumažėjęs jo lygis.

Antinksčių nepakankamumo gydymo pasirinkimas priklauso nuo dviejų šios ligos gydymo tikslų: - ligos priežasties pašalinimas; Pirmasis tikslas yra pašalinti antinksčių nepakankamumo priežastį, pasiektą: - narkotikų gydymas sifiliu, grybelinėmis infekcijomis, tuberkulioze; - radiacijos terapija pagumburio-hipofizės srityje; Pirminio antinksčių nepakankamumo gydymas narkotikais apima gliukokortikoidų ir mineralokortikoidų, o antrinis - tik gliukokortikoidų vartojimą. Lėtinis antinksčių nepakankamumas gydomas anaboliniais steroidais. Hormoninių vaistų vartojimas sukelia gana rimtą šalutinį poveikį ir slopina žmogaus imuninę sistemą. Tačiau jos nesėkmės yra bet kurios ligos pagrindas, todėl gydydamas antinksčių nepakankamumą gydytojas susiduria su sudėtinga užduotimi: terapijos metu tuo pačiu padidinkite paciento imuninę būklę ir neutralizuokite šalutinį vaistų poveikį. Šiems tikslams sudėtingam antinksčių nepakankamumo gydymui naudojamas imuninis vaistas Transfer factor.

Padidėja kalio druskų koncentracija kraujyje, sumažėja natrio junginių koncentracija. Norėdami nustatyti diagnozę su ištrinta klinikine nuotrauka, jie imasi stimuliavimo tyrimo su adrenokortikotropiniu hormonu. Jei po papildomo išorinio kortikotropino ar sinkorpino vartojimo adrenokortikotropinio hormono lygis kelis kartus neviršija bazinio lygio, galima spręsti apie antinksčių žievės galimybių sumažėjimą.

Ankstyvo lėtinio antinksčių nepakankamumo diagnozavimo sunkumai atsiranda dėl to, kad ligos požymiai yra labai dažni kitų patologijų atvejais. Todėl liga turėtų būti diferencijuojama nuo neurocirkuliacinės distonijos, kuriai būdingas bendras ir raumenų silpnumas, tačiau jos yra išlygintos veikiant psichoemociniams veiksniams, taip pat skrandžio opai, naviko procesams, anorexia nervosa, kuriai būdingas svorio netekimas kartu su arterine hipotenzija.

Tamsios odos dėmės, be lėtinio antinksčių nepakankamumo, pastebimos ir sergant pellagra, kepenų cirozė, melanoma, apsinuodijus sunkiųjų metalų druskomis. Lėtinio antinksčių nepakankamumo gydymas Pagrindinės užduotys rengiant lėtinio antinksčių nepakankamumo gydymo schemą yra kuo greitesnis ir greitesnis priežastinio faktoriaus, sukėlusio antinksčių žievės pažeidimą, pašalinimas, taip pat antinksčių žievės gaminamų hormonų trūkumo papildymas.

Šiuo atveju nerekomenduojama vartoti deksametazono, nes jis nepakartoja mineralokortikoidų aktyvumo ir prisideda prie perdozavimo simptomų atsiradimo dėl ilgo pašalinimo iš organizmo laikotarpio. Vaisto dozė apskaičiuojama atsižvelgiant į gliukokortikoidų sekreciją per parą ir skiriama dviem trečdaliais dozės ryte, o trečdalis - vakare. Paros dozė per parą neturi viršyti 30 mg. Vaisto perdozavimo požymiai yra greitas svorio padidėjimas, padidėjęs kraujospūdis virš normalaus lygio, galvos skausmai ir patinimas.

Atsiradus šiems simptomams, vaisto dozę reikia sumažinti perpus. Fludrokortizonas naudojamas mineralokortikoidų kiekiui koreguoti. Vartokite vaistą į vidų kartą per dieną tuščiu skrandžiu.

Vaisto dozė parenkama atsižvelgiant į proceso sunkumą, kompensacijos laipsnį ir bendrą paciento būklę. Padidinti nario is anabolikos vyrams, tiek moterims, sergantiems lėtiniu antinksčių nepakankamumu, skiriami anaboliniai steroidai. Jei pacientas patiria emocinį ar fizinį krūvį, jam yra padaryta trauma ar operacija, per šiuos laikotarpius hormonų dozę reikia padidinti kelis kartus, palyginti su palaikančiąja.

Metabolizmas - kas tai? Kaip pagreitinti medžiagų apykaitą norint numesti svorio?

Visiems pacientams, sergantiems lėtiniu antinksčių nepakankamumu, rekomenduojama laikytis dietos, kurios kaloringumas turėtų būti ketvirtadaliu didesnis nei įprasta tam tikram amžiui ir profesijai. Dieta turėtų būti subalansuota visų pagrindinių komponentų, vitaminų ir mineralų. Patartina atsisakyti baltymų su mėsa ir žuvimi, virta įvairių patiekalų pavidalu.

Iš riebalų pirmenybė teikiama sviestui. Angliavandeniai maiste turėtų būti lengvai virškinami dideliais kiekiais, kad būtų išvengta hipoglikeminių sąlygų atsiradimo.

Jie treniruojasi valandų valandas. Sporto salė yra jų antrieji namai. Daugelis jų, be legalių daug baltymų turinčių papildų, vartoja anabolikus anabolinius steroidust.

Be to, dieta praturtinta druska, tačiau apsiribojama maistu, kuriame yra kalio druskų - mandarinais, abrikosais, figomis, razinomis, slyvomis. Pacientų maistas turėtų apimti žalias daržoves, vaisius ir sultis. Pacientų, kuriems yra kompensuojamas lėtinis antinksčių nepakankamumas, gydymas atliekamas ambulatoriškai ir namuose.

Esant stabiliai būklei, atsižvelgiant į pakaitinę hormonų terapiją, pacientai turėtų Padidinti nario is anabolikos tikrinami kartą per metus, tai apima svorio, pulso, kraujospūdžio, kraujo elektrolitų sudėties, nevalgiusio gliukozės kiekio kraujyje ir antinksčių hormonų bei adrenokortikotropinio hormono kiekį.

Indikacijos ligonių hospitalizavimui yra dekompensacijos būsena, kuriai būdinga dehidracija, vėmimas ir kraujospūdžio sumažėjimas. Teisingai pritaikius pakaitinę hormonų terapiją, ligos prognozė yra palanki. Šiaurės Vakarų valstybinio medicinos universiteto akademiko V. Baranovo vardu pavadinto Endokrinologijos skyriaus asistentas pavadintas I.

Mechnikovo vardu. Europos endokrinologų draugijos, Tarptautinės endokrinologijos bendruomenės, Sankt Peterburgo Padidinti nario is anabolikos asociacijos narė. Fiodorovas Elisejus Aleksandrovičius, Aukščiausios kvalifikacijos kategorijos endokrinologas-chirurgas, medicinos mokslų kandidatas, Šiaurės Vakarų endokrinologijos centro specialistas.

Vienas iš labiausiai patyrusių chirurgų Rusijoje, atliekantis antinksčių operacijas. Operacijos atliekamos su minimaliai traumuojančia retroperitoneoskopine prieiga per juosmens punkcijas, be pjūvių. Atlieka endoskopines antinksčių operacijas. Retroperitoneoskopinė prieiga. Daugiau nei Padidinti nario is anabolikos intervencijų per metus, iš kurių pusė endoskopiškai.